>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Ktoś tutaj nieźle oszalał, próbując coś zmienić - strzelając sobie w kolano. Rozumiem że celem tego jest zachęcenie do pisania w działach, i większej aktywności? Sęk w tym że wy administracjo prawie nic nie robiliście aby zachęcić ludzi do tego aby tam pisali. A sam jestem świadkiem tego że traktuje mnie administracja jak śmiecia pomimo tego że od początku sezonu skoków narciarskich napisałem blisko 80 analiz z czego większość oczywiście trafnych. Tymczasem moje posty są regularnie usuwane, a w moją stronę wysyłane są głupie &quot;pstryczki&quot;.
Pouczanie mnie na temat kultury, zero słowa &quot;dzięki za dobrą robote&quot;. W taki sposób mobilizujecie do pisania? To ja się nie dziwie że przez lata ludzie odchodzą z forum, albo przestają pisać. Ktoś wkłada swoją pracę na rzecz forum i również pewnie z hobby - bo niektórzy podobnie jak ja, lubią pisać. Ale robimy dla was, dla administracji dobra robotę, wy nawet słowa dzięki nie umiecie napisać, tylko atakować. Nie trzymacie poziomu w działach, niektórzy mogą nawet nie sprawdzić składów drużyn i pisać analizę. I nie skasujecie tej durnej błędnej analizy. Tylko post tego kogoś kto upomniał. Realia, nie plotki. Kolejna sprawa, piszecie o kulturze w dyskusjach. Super, to może kto z administracji jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Myślę że można zacząć od Dawidka400. Ile razy był prowokatorem? Ile razy pokazywał szczyt chamstwa i braku stosowania się do regulaminu? I wy chcecie żeby normalni użytkownicy zachowywali się z kulturą, skoro moderator z takim stażem nie raz pokazał się od strony gimnazjalisty - prowokatora? Kto dał przyzwolenie na pisanie &quot;Pusovia&quot; w dziale. Kto dał przyzwolenie na pisanie &quot;Farsa&quot; &quot;Lessi&quot;. Ludzie, wy zobaczcie na skład waszej administracji a potem blokujecie jakieś działy.
Gdyby moderator pilnował dyskusji było by wszystko dobrze, niekiedy usunąć jakis post, niekiedy wlepić ostrzeżenie, niekiedy tylko pouczyć, niekiedy dać komuś odpocząć. &quot;Wychowali&quot; byście użytkowników. Pozwoliliście na dziadostwo, to macie dziadostwo. Nie umieliście pilnować, to efekty są jakie są. I chyba ostatnia sprawa, naprawdę ktoś tu pisze &quot;Dyskusje Bukmacherskie&quot; i chce zamykać komuś usta jak napisze coś np. o tym ze właśnie otwiera piwko i jaki nie dobry ten żubr; serio? Ku*wa to naprawdę oszaleliście bo te takie pierdy-lamenty poza bukmacherskie dodawały zawsze klimat temu tematowi. To tak jakby zakazać rozmów na produkcji między kolegami o innych rzeczach niż tylko danej robocie która robia. To jest szczyt idiotyzmu. Tyle ile w tym temacie padło świetnych typów, nie da się zliczyć. Przyznam że często te typy mogły być podane w dziale. Ale wielokrotnie była to chwila. Ten temat to sukces tego forum, na nim się wybijacie. Nie na działach bo tam poza wyjątkami jest stek głupot, a nie analiz. Ktoś tu chyba zapomina. Że to FORUM jest dla nas, a nie my dla FORUM. I jesteśmy klientami, których od dawien dawna ma się w dupie. #wstyd #hańba #kompromitacja
To jest pokaz waszego działania:
Ktoś coś wysyła, o jakimś czacie. Admin nie wie w sumie o co chodzi, ale ban jest.
Ranga znawca została odebrana automatycznie, gdy otrzymałeś bana na PW.
Dostaliśmy od jednego z użytkowników informacje o rozsyłaniu linków do jakiegoś czatu.
Nie toleruję działań sabotażowych i destrukcyjnych na forum.
To temat związany z wnioskami o odblokowanie działów. W razie dalszych pytań zapraszam na PW, wiesz dobrze że ze mną zawsze można się dogadać.
to link do strony gdzie zamierzma jak Janowicz grać w grę , nie wysyłałem tego dla wszystkich na forum , nie spamowałem tylko do 5-6 osób z którymi się trzymam . a że pogadamy tam przy okazji to inna sprawa
To naprawdę nie wymaga komentarza. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
bzyq 216

bzyq

Użytkownik
Ktoś tutaj nieźle oszalał, próbując coś zmienić - strzelając sobie w kolano. Rozumiem że celem tego jest zachęcenie do pisania w działach, i większej aktywności? Sęk w tym że wy administracjo prawie nic nie robiliście aby zachęcić ludzi do tego aby tam pisali. A sam jestem świadkiem tego że traktuje mnie administracja jak śmiecia pomimo tego że od początku sezonu skoków narciarskich napisałem blisko 80 analiz z czego większość oczywiście trafnych. Tymczasem moje posty są regularnie usuwane, a w moją stronę wysyłane są głupie &quot;pstryczki&quot;.
Pouczanie mnie na temat kultury, zero słowa &quot;dzięki za dobrą robote&quot;. W taki sposób mobilizujecie do pisania? To ja się nie dziwie że przez lata ludzie odchodzą z forum, albo przestają pisać. Ktoś wkłada swoją pracę na rzecz forum i również pewnie z hobby - bo niektórzy podobnie jak ja, lubią pisać. Ale robimy dla was, dla administracji dobra robotę, wy nawet słowa dzięki nie umiecie napisać, tylko atakować. Nie trzymacie poziomu w działach, niektórzy mogą nawet nie sprawdzić składów drużyn i pisać analizę. I nie skasujecie tej durnej błędnej analizy. Tylko post tego kogoś kto upomniał. Realia, nie plotki. Kolejna sprawa, piszecie o kulturze w dyskusjach. Super, to może kto z administracji jest bez winy niech pierwszy rzuci kamień. Myślę że można zacząć od Dawidka400. Ile razy był prowokatorem? Ile razy pokazywał szczyt chamstwa i braku stosowania się do regulaminu? I wy chcecie żeby normalni użytkownicy zachowywali się z kulturą, skoro moderator z takim stażem nie raz pokazał się od strony gimnazjalisty - prowokatora? Kto dał przyzwolenie na pisanie &quot;Pusovia&quot; w dziale. Kto dał przyzwolenie na pisanie &quot;Farsa&quot; &quot;Lessi&quot;. Ludzie, wy zobaczcie na skład waszej administracji a potem blokujecie jakieś działy.
Gdyby moderator pilnował dyskusji było by wszystko dobrze, niekiedy usunąć jakis post, niekiedy wlepić ostrzeżenie, niekiedy tylko pouczyć, niekiedy dać komuś odpocząć. &quot;Wychowali&quot; byście użytkowników. Pozwoliliście na dziadostwo, to macie dziadostwo. Nie umieliście pilnować, to efekty są jakie są. I chyba ostatnia sprawa, naprawdę ktoś tu pisze &quot;Dyskusje Bukmacherskie&quot; i chce zamykać komuś usta jak napisze coś np. o tym ze właśnie otwiera piwko i jaki nie dobry ten żubr; serio? Ku*wa to naprawdę oszaleliście bo te takie pierdy-lamenty poza bukmacherskie dodawały zawsze klimat temu tematowi. To tak jakby zakazać rozmów na produkcji między kolegami o innych rzeczach niż tylko danej robocie która robia. To jest szczyt idiotyzmu. Tyle ile w tym temacie padło świetnych typów, nie da się zliczyć. Przyznam że często te typy mogły być podane w dziale. Ale wielokrotnie była to chwila. Ten temat to sukces tego forum, na nim się wybijacie. Nie na działach bo tam poza wyjątkami jest stek głupot, a nie analiz. Ktoś tu chyba zapomina. Że to FORUM jest dla nas, a nie my dla FORUM. I jesteśmy klientami, których od dawien dawna ma się w dupie. #wstyd
to samo napisalem tylko w wielkim skrocie i zostalo usuniete. nie my tu jestemy dla was tylko wy dla nas, uzytkownicy wam nabijaja kabze poprzez klikanie, sami do tego dojdziecie jak wam sie hajs przestanie zgadzac, dokladnie czego wy oczekujecie jak modTeam multum razy zaczynal prowokacje w hp, ogarnijcie sie bo to jest smieszne, ludzie wchodza na ta strone zakladam w 80 % ze wzgledu na hp bo w dzialach co macie jakis shit chocby zobaczcie sobie Vip typy goscia ktory wygral w konkursie na typera roku, wali czerwienia po oczach jak torreador bykowi na corridzie
 
kamillo0103 245

kamillo0103

Użytkownik
Zaznaczę że to co piszę nie jest forma kłótni czy hejtu.
Najlepiej to sami zacznijcie myśleć, a nie czekacie tylko na &quot;cenne info z live&quot;. 100x lepiej na tym wyjdziecie. Pozdrawiam.
Jak to obliczyłeś? Żeby pisać takie &quot;coś&quot;, wypadałoby mieć jakieś potwierdzenie/dowód. Nie jesteś w stanie tego sprawdzić kto ile stracił a ile zarobił na HP.
AKA SHAKAL
Troszkę hipokryzją zawiało, sam przesiadywałeś na tym temacie, wypowiadałeś się. Więc nie wiem w zasadzie o co Ci właściwie teraz chodzi...
WładcaŚmieci
Fajnie to ująłeś ????
Od siebie jeszcze dodam że DNTB dostarczał wszelkie informacje ze wszystkich dziedzin sportowych na bieżąco, wystarczyło napisać o link do streamu nawet Kolumbijskich meczów towarzyskich i zaraz ktoś podesłał. Ogólnie bardzo pomocny był ten temat.
 
B 3

bfilip

Użytkownik
Dodam tylko od siebie, ze zupelnie nie rozumiem przeciwnikow tego tematu, skoro nie chcecie to z niego nie korzystacie i nie szkodzi Wam to w zaden sposob. Mam nadzieje, ze administratorzy jeszcze przemysla swoja decyzje, poniewaz taka &quot;kara&quot; zbiorowa nie ma sensu.
 
anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Dla tych wszystkich uważających, że zamknięcie DnTB to dobra decyzja - ???? ???? ????.
Wszystko pięknie ujął WładcaŚmieci. Już wielu tutaj pisało o typach live, więc nie ma co się powtarzać. Forum naturalnie budzi dyskusję, takie jest główne założenie każdego fora internetowego - rozmowa, dyskusja. Czasem prezentowana jest wyższa kultura, czasem niższa. To także nie wykwintny bankiet, żeby siedzieć z kijem w dupie i przestrzegać absolutnie wszystkich zasad savoire-vivre&#39;u.
A co do kija w dupie - no właśnie, jeśli nie widzicie żartów, nie możecie sobie poradzić z &quot;Klątwami Siekiery&quot; czy &quot;Lokomotywami Wawo&quot; to naprawdę musicie mieć smutne życie.
Głównym założeniem DnTB - jak sama nazwa wskazuje - jest dyskusja na tematy bukmacherskie, ale bukmacherka powiązana jest ze sportem, co rodzi dyskusję. Sport wielokrotnie jest także pewną trampoliną do dyskusji na inne tematy, na innych płaszczyznach, więc często gęsto odbiega się od tematu. To też pozwalało się integrować członkom forum, ja poznałem (obecnie tylko przez internet) sporo osób, które szanuję i chętnie napiłbym się z nimi wódki na zlocie. W takim wypadku, gdy niektóre z tych osób dostają bana z dupy szczerze odechciewa mi się na taki zlot jechać.
Jeśli komuś przeszkadzają płacze, trudno. U niektórych wzbudza to śmiech, u niektórych politowanie, ja nie jestem Święty, ale mi to często pomaga odreagować, po prostu. Jak komuś to przeszkadza - trudno.
Prawda jest taka, że zamknięcie DnTB odbije się czkawką, prędzej czy później. Do działów od dłuższego czasu nie ma co zaglądać, bo są tam nieraz tak żenujące kwiatki, że jedyne co mam ochotę zrobić to walnąć baranka w ścianę. Ja tam to przeżyję - i tak jestem tydzień, po czym dwa mnie nie ma, nie mój cyrk, nie moje małpy. Z dnia na dzień będzie coraz mniej ludzi, osoby będą uciekać w różne alternatywne miejsca. To wasza decyzja co z tym zrobicie, ja tam mam to w dupie :].
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robaaak 387

robaaak

Użytkownik
Przeleciałem wczoraj i dzisiaj po działach. Wieje sandałem, że aż boli ????
DnTB to była lokomotywa (pozdro Wawo) tego forum.
Jeżeli tego nie kumacie, to zakumacie później. Tyle, że jak ludzie znajdą alternatywę, to będzie za późno, zwłaszcza że wartościowe osoby na znak protestu odpuszczają też działy. Efekt macie odwrotny od zamierzonego.
 
pussyhunter 343

pussyhunter

Użytkownik
zamkniecie tego dzialu dyskusji pozwoli niektprym zajac sie czym w zyciu. chyba ze juz sie powieszali. niektore ziomki na non stopie siedzialy. zal zycia. poza forum jest swiat. odszukajcie go w tym czadie. dupeczki poszukajcie. niejednej najlepiej. sport jaki poza telewizorem zobaczyc warto.
dobra decyzja administracji.
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
A może po prostu powinnismy zacząć się szanowac bo każdy z nas jest po tej samej stronie. Gramy przeciwko bukom, a nie przeciwko sobie. Jestem na forum praktycznie od poczatku istnienia i co wchodze na DNTB to zawsze grana jest beka. Przeważnie dyskusje toczą te same osoby plus pojedyncze wpisy przypadkowych odwiedzaczy.
Jak ktoś poda typ wygrywajacy to super, jak ktos poda wtope to grana beka. Przerywnikami sa rozmowy o sprawach około sportowych, no ale w koncu to dział Off Topic wiec chyba do tego przeznaczony mimo ze wątek DNTB. Bo w sumie w działach tematycznych nie można prowadzić rozmów i komentować (z odpowiednia argumentacja) typow innych. Przewaznie takie wpisy sa usuwane raz szybciej raz troche pozniej. W dziale z kuponami uzytkowników także posty sa usuwane nie wiedziec czemu, skoro autor nie ma nic przeciwko.
Co co DNTB wg mnie wazny watek na forum, moze nie najwazniejszy ale co do Live pomocy, nie zawsze mam mozliwosc ogladania na zywo (telefon) a czasem czytam DNTB na biezaco i mozna wyhaczyć spoko typy wygrywajace.
Sa tez sytuacje ze beka grana jest notorycznie bez wzgledu czy typ wygrywajacy czy wtopa. Przykladem jestem ja ale beka beke goni także mam dystans. Ale chociazby siekiera czy Shakal bez wzgledu na to czy poda typ wygrywajacy czy wtope to beka grana jest.
Troche dystansu i swobody w koncu to dzial off topic. Kto nie chce nie wchodzi, nie czyta lub ignoruje. A przy tym szacunku do innych. Pozdro!
Maszynista
 
Otrzymane punkty reputacji: +8
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Święte słowa ostatnich kilku osób. Zaglądałem na forum głównie na &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot; i jak już tam zajrzałem to pomimo niezbyt dużego odzewu potrafiłem na czytaniu spędzać dobre dwie godzinki. Raz coś się wyłapało ciekawego, raz coś ciekawego zapodało. Głównie nie było zwracania uwagi na &quot;starczki słowne&quot;, a wręcz można się było z tego pośmiać, jak ktoś z reputą 5000+ wygaduje takie bzdury :razz:. Wielka szkoda że, administrator wpadł na taki pomysł przez który od mega pogawędki zostało odciętych 95% osób, bo 5% robiło z siebie mega debili. Czy nie wystarczyło tych najgłośniejszych &quot;burków&quot; po prostu pobanować na jakiś czas ? Rura by zmiękła i by się kontrolowało to co mówi. Też im pewnie tego brakuje. Jako jeden z wiernych użytkowników tego forum mam nadzieję że, Pan Administrator pójdzie po rozum do głowy i jakoś inaczej tę sprawę rozwiążę, a po drugie, niech się zastanowi może nad zmianą moderatorów, bo widać że, Ci aktualni chyba nie dość że, nie ogarniają tematu to wręcz wygląda to jakby przeszli na drugą stronę mocy.
Tyle ode mnie i mam nadzieję że, następne miejsce w którym się spotkamy to będzie &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot;
Pozdrawiam.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
Przeleciałem wczoraj i dzisiaj po działach. Wieje sandałem, że aż boli ????
DnTB to była lokomotywa (pozdro Wawo) tego forum.
Jeżeli tego nie kumacie, to zakumacie później. Tyle, że jak ludzie znajdą alternatywę, to będzie za późno, zwłaszcza że wartościowe osoby na znak protestu odpuszczają też działy. Efekt macie odwrotny od zamierzonego.
sandał w działach to właśnie zrobił ten temat wzajemnej adoracji frustratów i pseudo gwiazdorów raczących się punktami reputacji.dawniej tego syfu nie było a forum żyło, pamiętam był chat na dole forum i był spokój.zawsze było o czym pogadać w działach tematycznych.dzisiaj to w większości suche analizy w większości skopiowane z typu dnia i ogólna padaka a jakaś większa dyskusja powstaje przy większych imprezach jak ME w ręcznej choć i tak to nie to samo co kiedyś.
 
TommyTSW 47,1K

TommyTSW

Forum VIP
nie wiem jak z wszystkimi działami, bo interesuję się gównie piłkarskim ligi PL ale merytoryczne wpisy nawet jednozdaniowe na temat jakiegoś spotkania nie są kasowane.Jakieś pogaduchy pomeczowe, czy krytyka kogoś nietrafionego typu, zwłaszcza nie mając wcześniej zdania zostają kasowane i prawidłowo.nie ma też co ukrywać że analizy z konkursu TD też betonują te działy.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Dokładnie tak jak pisze @TommyTSW jak post jednozdaniowy wnosi coś do dyskusji to jest on zawsze zostawiany. Pomeczowe komnetarze wyśmiewające typy czy też mówiące w stylu, że ktoś wiedział, ale zagral tak czy inaczej lecz przed meczem nic się nie odezwał, to owszem są kasowane.
Jako moderatorzy dbamy by dział był przejrzysty i czytelny, nikt na dyskusję w działach się nie zamyka, wręcz do tego zachęcamy. To niestety użytkownicy niezbyt chętnie dyskutują w działach. A można tam dyskutować o meczach swobodnie. Nie chodzi tylko o pisanie samych suchych analiz a&#39;la Typy Dnia.
Dlatego skoro jest weeekend, mnóstwo meczów na rozkładzie to zachęcam do wypowiadania się na różne tematy.
Barcelona - Atletico -&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f26/fc-barcelona-atletico-madryt-hit-22-kolejki-primera-division-30-stycznia-2016-a-128843.html#post5919017
Milan - Inter-&gt; http://forum.bukmacherskie.com/f27/22-kolejka-serie-a-30-31-stycznia-2016-hit-milan-inter-128844.html#post5919030
To główne kąski tego weekendu, zatem zachęcam do odwiedzania i komentowania ;)
 
wladcasmieci 948

wladcasmieci

Użytkownik
Szkoda że nie dbacie oto żeby ludzie nie wypisywali głupot w analizach.

Co do dyskusji, to o czym Ty mówisz, był pewien okres czasu kiedy nie mogłem tyle pisać ile mogę dziś. I jedyne co robiłem w dziale &quot;skoki narciarskie&quot; to komentowałem kogoś analizę, pokazując inne spojrzenie na dany typ. Czym zostałem przez Ciebie skwitowany? &quot;Może sam byś coś napisał a nie tylko innych typy krytykował i oceniał?&quot; - nie było to w tonie prośby, tylko chamskiego wyrzutu. Teraz natomiast po raz trzeci z rzędu upominam użytkownika że piszę bzdury wynikające z pisania z pamięci. Uświadamiam mu to, i co jest robione? Mój post jest usuwane. To Ty powinieneś dawno na to zareagować i edytować jego post wpisując właśnie tą korektę. A nie ja. A nie dość że robię to za Ciebie, to jeszcze mi kasujesz post. I tak szczytem wszystkiego było to jak dostawałem ostrzeżenia bo pisałem inna czcionka analizy niż ta która jest domyślna. Regulaminu tym samym oczywiście nie łamałem bo takiego punktu tam nie ma. A najlepsze...że wasz modereator psotnick regularnie inna czcionka pisał. ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Teraz natomiast po raz trzeci z rzędu upominam użytkownika że piszę bzdury wynikające z pisania z pamięci. Uświadamiam mu to, i co jest robione? Mój post jest usuwane. To Ty powinieneś dawno na to zareagować i edytować jego post wpisując właśnie tą korektę. A nie ja. A nie dość że robię to za Ciebie, to jeszcze mi kasujesz post.
Nie jestem w stanie wszystkiego czytać co każdy napisze i jeszcze weryfikować czy ktoś napisał prawdę czy nie... Jesteśmy poważnym forum więc oczekujemy, że poważne osoby się tutaj wypowiadają i ludzi w błąd nie wprowadzają celowo.
Poza tym użytkownik @zmogu o którym zapewne piszesz wspominał w swojej analizie w tonie &quot;bodajże, przypuszczam... itp&quot; Zatem jak widzisz nie wprwoadzał celowo tylko o składzie zespołu drużynowego na skoki przyjął założenie kto może wystąpić w czwórce.
Co do skasowanego posta to wspominałem Ci w edycji, że w tym dziale nie będziemy tolerowali postów chamskich, z których nastawienei do drugiej osoby jest negatywne. Owszem zwrócenie uwagi jest zasadne jeżeli ktoś się pomylił, ale nie lepiej zrobić to w mniej uszczypliwy sposób?
 
sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Święte słowa ostatnich kilku osób. Zaglądałem na forum głównie na &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot; i jak już tam zajrzałem to pomimo niezbyt dużego odzewu potrafiłem na czytaniu spędzać dobre dwie godzinki. Raz coś się wyłapało ciekawego, raz coś ciekawego zapodało. Głównie nie było zwracania uwagi na &quot;starczki słowne&quot;, a wręcz można się było z tego pośmiać, jak ktoś z reputą 5000+ wygaduje takie bzdury :razz:. Wielka szkoda że, administrator wpadł na taki pomysł przez który od mega pogawędki zostało odciętych 95% osób, bo 5% robiło z siebie mega debili. Czy nie wystarczyło tych najgłośniejszych &quot;burków&quot; po prostu pobanować na jakiś czas ? Rura by zmiękła i by się kontrolowało to co mówi. Też im pewnie tego brakuje. Jako jeden z wiernych użytkowników tego forum mam nadzieję że, Pan Administrator pójdzie po rozum do głowy i jakoś inaczej tę sprawę rozwiążę, a po drugie, niech się zastanowi może nad zmianą moderatorów, bo widać że, Ci aktualni chyba nie dość że, nie ogarniają tematu to wręcz wygląda to jakby przeszli na drugą stronę mocy.
Tyle ode mnie i mam nadzieję że, następne miejsce w którym się spotkamy to będzie &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot;
Pozdrawiam.
Wczoraj była jeszcze wiadomość PS. z podanym typem na dzisiaj, dzięki być może któremu uda się ograć bukmachera, ale super moderator dostrzegł że, nie jest to zgodne z regulaminem w tym wątku i usunął. Hipokryzja po całości. Myślałem że, forum służy do tego żeby ograć bukmachera w każdy możliwy sposób. Szkoda że, w innych tematach jak piszą bzdury burki z reputą 5000+ tak ochoczo nie usuwacie ich bzdur. Forum schodzi na psy. Panie Administratorze, zareaguj w porę i wypier..l połowę moderatorów, bo niezbyt wiele mają wspólnego z &quot;pracą&quot; tutaj.
Pozdrawiam.
 
P 1,8K

patced

Użytkownik
Pomimo blokady na HP założonej x lat temu, w pełni popieram wszystkich DNTB są potrzebne. Kwestią czasu będzie jak ludzie przeskoczą na inne fora. Działy wieją nudą. Vip typy to szit. Konkursy to jakieś jajca. Sam nie mam multikont na DNTB, jestem cichym obserwatorem. Był to najlepszy dział na forum gdzie na szybko można było pośmiać się, popłakać i poczytać trafne uwagi dotyczące różnych spotkań. Administracja kimkolwiek jest zrobiła sobie wilczą przysługę... W światku znanych ludzi tego forum mówi się o alternatywie i forum zbliżonym nazwą i formułą do tego. Nie chce nikogo straszyć ale obudzicie się moi drodzy za późno jak słupki spadną. Mam cholerny sentyment do tego forum. Wielu ludzi nie pamięta takich tuz udzielających się jak chociażby: Cala (od zera do milionera), Doberman (spora wiedza, luzny moderator), Tadzin (siatkówka, przygłup, duża wiedza), Pawlikn (siatkowka), SewerynKG (kozak od wymyślanej koszykówki) pominąłem pewnie wielu kozaków jak choćby chłopaki od snookera czy innego basketu i wymyślanych nisz piłkarskich itp.
Strzelacie sobie w stope ADMINISTRACJO jedyny dział, do którego warto zaglądać to DNTB i nie trzeba tam pisać wystarczy obserwować i czerpać garściami.
Forum straciło już wielu Firerów Calów Assitaliów i innych nie spier... tego.
 
kuchcik 4,6K

kuchcik

Użytkownik
Nie jestem w stanie wszystkiego czytać co każdy napisze i jeszcze weryfikować czy ktoś napisał prawdę czy nie...
No właśnie Robson. Trafiłeś w sam punkt problemu.

Żaden moderator nie jest i nie będzie w stanie panować nad każdym pojawiającym się postem w danym dziale. Wiadomo natomiast, że jeden, drugi i trzeci post niebędący na odpowiednim poziomie, od razu wywołuje szyderę/kłótnie bądź tworzy ogólną opinie o danym dziale i bazując na niej większość userów nie chce do takiego miejsca wchodzić. Ja osobiście mogę się wypowiedzieć za dział tenisowy, bo tam działam najwięcej i głównym problemem są forumowe &quot;gwiazdy&quot; pod względem statystyk, napompowywane przez jeden Bóg wie kogo. Prawdopodobnie nie przez pojedynczych ludzi, a przez wszechogólne zjawisko - nieskończoną ludzką głupotę.

Zacytuje jeden skrócony przez siebie punkt z regulaminu dot. nadania rangi Znawcy:

4. Przyznając rangę Znawca nie oczekujemy &quot;100%&quot; skuteczności, liczy sie znajomość danej dyscypliny i umiejętność przekazania tego pozostałym użytkownikom.
Czasami ciężko zrozumieć niektóre decyzje, lecz nie będę sypał publicznie nickami bo to nie do końca fair. Mam wrażenie, że nie liczy się czysta jakość, tylko ilość, bo dzięki niej można nabijać ogólne statystyki w danym miejscu. Potem jednak rodzą się właśnie tego typu problemy, że jeden dział z drugim mają średnią opinie, ponieważ typerzy z bardzo średnią wiedzą wiodą prym. Zacznijmy stawiać w działach tematycznych na jakość i czystą wiedzę, a skończą się takie problemy, a i userzy chętniej będą wchodzić do danych miejsc. I przede wszystkim zacznijmy wyróżniać wyłącznie typerów, którzy na to zasługują, a nie tych, którzy robią dużo bez sensownego i nieefektywnego szumu w swoich postach.

W związku z tym, że dział &quot;Dyskusje na Tematy Bukmacherskie&quot; generuje coraz większą ilość konfliktów na forum, zostaje on bezterminowo zamknięty. Nowe tematy DnTB nie będą zakładane.

Zapraszamy do merytorycznego wypowiadania się w innych działach forum.
To jest zabicie serca tego forum, a wiadomo, że jeżeli serce jest chore to się go nie wyrywa tylko leczy. Jak widzicie to nie było rozwiązanie, ba, teraz w ogóle aktywność w działach tematycznych umarła. W ogóle można odnieść wrażenie, jakby forum nie oddychało. Kompletna nuda i brak międzyludzkich rozmów. A to napędzało to forum. W dyskusjach siedziały dziesiątki osób, rozprawiając na przeróżne tematy. Poza tym to była też taka mała odskocznia od naszego fachu. Tak, czasami ktoś z czymś przesadził, ale od tego były są i powinny być kartki/zawieszenia. Zawsze jakiś użytkownik ochłonął i problem się kończył.

Jest natomiast jeden odzew po zamknięciu dyskusji - zaszczytne grono trolli przeniosło się do działu tematycznego i tam wylewa swoje żale o sprzedawaniu meczów oraz ładuje multum jednozdaniowych postów o jeden Bóg wie czym. Chyba nie o to Wam chodziło? Nie wiem jak tam w innych miejscach, bo mówię tylko o dziale tenisowym, ale i tak jest za dużo tego syfu który co chwila ktoś musi usuwać.

Każdy się myli i każdy podejmuje zbyt pochopne decyzje. Myślę, że to co teraz się dzieje nie jest przymusowe i można bez problemu wyprowadzić ten spór na prostą. Ja i pewnie nie tylko ja, czekam z niecierpliwością na ruch najwyższej administracji w aktualnej sprawie.

Dodam tylko na koniec, że użytkownicy którzy piszą, iż więcej stracicie niż zyskacie na zamknięciu dyskusji nie piszą tego po to, żeby Wam dopiec. To jest najzwyklejsza prawda, która już w tym momencie się ziszcza. Jutro, za tydzień i miesiąc wcale lepiej nie będzie.

Pozdrawiam (tak naturalnie, nie przez ostatni trend).
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
bartolini1 970

bartolini1

Użytkownik
Nie chcę powtarzać tego, o czym pisali moi przedmówcy - zamknięcie HP to strzał w kolano i widzą to prawie wszyscy, teraz pytanie - jak ustosunkują się do tego osoby decyzyjne? Minęło kilka dni a jakiejkolwiek propozycji rozwiązania tego problemu, czy choćby odpowiedzi na powyższe posty brak, trochę to zastanawiające.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
DNTB na początku były całkiem fajne. Wchodziło się to głównie podawane tam były typy i to głównie dodatkowe (live). Można było podyskutować o typkach itd. Było to świetne rozwiązanie. Ostatnio zrobił się z tego zwykły czat, a działy tematyczne kuleją. Z trochę podobnym problemem kiedyś zmagał się inny konkurent. Oby FB.com poradziło sobie z tym lepiej ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
Do góry Bottom