>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Info Propozycje i pomysly rozwoju forum...

anderson-silva 3,5K

anderson-silva

Użytkownik
Nie wiem w zasadzie gdzie to napisać więc piszę tu - da się jakoś ograniczyć to szambo w dziale NBA? Przecież to co się tam wyprawia w ostatnich dniach to jest dramat.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Anderson, jeśli chciałbyś zostać moderatorem działu NBA bo z tego co wiem chyba jeszcze szukają, to może się tam zgłoś do Marcina. Zobaczymy może byś tam pilnował porządku ;)
 
wielki-los 40

wielki-los

Użytkownik
Jezeli nie ma przymusu prowadzic statystyk typow, czyli % trafnosci jak i oplacalnosci grania podawanych typow, wystepuje z wazna propozycja a wrecz APELEM do Szanownej Administracji o wprowadzenie obok pozytywnej reputy ✅, tej jak ze niezwykle potrzebnej (ZNACZNIE WAZNIEJSZEJ jak i PORZYTECZNIEJSZEJ dla uczestnikow forum)⛔ czyli negatywnie okreslajacej podany typ (nietrafny)
Bo strasznie mnie irytuje jak ktos ma setki wpisow, tysiace reputy, a w przelorzeniu na wymienione dane ma sie to jak porownywanie czekolady z przydroznym krowim plackiem.
Oczywiscie ⛔ tak jak ✅ musi byc uzasadniony a przedewszystkim odnosic sie do trafionego, badz nie typu, pozniej jakosci analizy itp.
Jezeli bylby problem z weryfikacja ⛔ reputy ( przyznawana dla zabawy-zlosci) na poczatku mozna ja pozwolic przyznawac tylko za nietrafne typy z analizami, a nawet tylko i wylacznie w tej sytuacji !!! .

Warto podkreslic i dodac osobno, aby bylo to bardziej zauwazalne, poniewaz ludzie kieruja sie tym o czym pisze wyzej, czyli ilosc postow/reputy a to nie przeklada sie nawet w 0.01 % na rzeczywista wartosc tych danych, wiec reputa ⛔ jest niezbedna do prawidlowego dzialania forum i a co NAJWAZNIEJSZE do rzeczywistego postrzegania wartosci wpisow, tu umieszczanych przez uczestnikow tego jakze szlachetnego i wspanialego forum, poniewaz.
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Warto podkreslic i dodac osobno, aby bylo to bardziej zauwazalne, poniewaz ludzie kieruja sie tym o czym pisze wyzej, czyli ilosc postow/reputy a to nie przeklada sie nawet w 0.01 % na rzeczywista wartosc tych danych, wiec reputa ⛔ jest niezbedna do prawidlowego dzialania forum i a co NAJWAZNIEJSZE do rzeczywistego postrzegania wartosci wpisow, tu umieszczanych przez uczestnikow tego jakze szlachetnego i wspanialego forum, poniewaz.
Bardzo dziękuję za swoją propozycję dotyczącą punktów reputacji, jednakże jest mi niezmiernie przykro poinformować Pana, że na chwilę obecną nie dysponujemy takimi możliwościami technicznymi.
 
S 0

sicario

Użytkownik
Tekst umieszczam na prosbe urzytkownika Wielki-Los, tekst nizej to jego slowa, ja tylko je cytuje :
Po raz trzeci i ostatni, a zarazem z osobna dodam ze wiekszosc urzytkownikow forum i takze tych zaawansowanych stazem byla by za reputa na zasadzie ✅ jak i ⛔ bo jaka to przyjemnosc robic posty, typy i analizy bez wzgledu na przydatnosc, zachowujemy badz tylko powiekszamy nasza range czy repute, a nigdy nie tracimy. Wiec obecna formula dzialania forum polega na tym ze z zalozenia nie tracimy. Jest to bledne zalozenie i nie sprawia to nawet 0,01% przyjemnosci. Tym bardziej ze to forum o tematyce bukmacherskiej. A taka formua nie jest ani przyjemna a przedewszystkim mija sie z celem, nie przynosi rzeczywistych korzysci, a wrecz straty dla grajacy. Tracimy podwojnie bo forum traci userow, jak i ch powazanie, a userzy traca wlasne srodki, przez bledne sugerowanie sie, postami czy typami, ktore realnie nie maja rzeczywiscie jakiejkolwiek wartosci.
Ps trudno tak dodac druga repute ? Jak brak srodkow technicznych/fizycznych pomoge
Ps jak sie nie da obu to zalecam z reputy + , zrobic repute - i ten co ma mniej minusow jest bardziej wiarygodny ! Zreszta reputa w obecnym stanie nie wiem komu sluzy, napewno nie typerom a jedynie firmom bukmacherskim bo inwestorzy traca !!! Prosze to zauwazyc w koncu !!!!
 
S 0

sicario

Użytkownik
Pisze na prosbe urzytkownila Wielki-Los a tekst ponizej jest jego, a ja tylko cytuje jego slowa :

Moje konto @ Wielki-Los
Zmieniono mi haslo a nie mam dostepu do maila i nie bede mial. Wiec prosze o przywrocenie poprzedniego hasla ktore pamietam , a samo sie nie zmienilo !!!
Cos nie tak zrobilem ???
Wnosze same merytoryke ! I zysk dla inwestorow czyli dobre prawdziwe skuteczne typy. W 4 dni robie same pozytywy, ponad sto reputy a jak by byly minusy zadnego bym nie dostal !!!!
Proszze odbanowac tamte adresy IP. Uwazam ze jestem potrzebny temu forum ponadto nie bede wogole udzielal sie w dziale tenisa, jak nie pasuje to komus to niech tam bedzie duzy minus, niech buki zarabiaja
Jezeli trzeba to szacunek dla tego forum i administracji wyraze chetnie dobrowolna wplata ma rozwoj forum ( miedzy innymi reputy ) na programiste, grafika, statystyka na etacie, prawdziwych analitykow sportowych, sprzataczke itp !!!
 
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Jeżeli chodzi o punkty reputacji, to wydaje mi się, że dosyć jasno wyraziłem się w swoim poprzednim poście.
Przypominam również, że Forum.Bukmacherskie.com nie jest przestrzenią publiczną i jeżeli komuś nie odpowiadają panujące tu zasady, to najprościej jest po prostu zrezygnować z odwiedzania tego miejsca. Zachowujmy się jak poważni ludzie, bo nikt na siłę tu nikogo nie przetrzymuje.
 
rm6330 3,5K

rm6330

Użytkownik
Zmiana adresu.
Taka mała rada dla administratorów. Jeżeli cokolwiek zmieniacie, albo wprowadzacie, to dajcie kilku dniową informację o nadchodzącej zmianie. Nagle zniknęła strona, i nie wiadomo czy atak hakerski, czy zamknięte forum.
:razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
C 8

captainamerica

Użytkownik
A ja myslalem ze modernizuja/wprowadzaja ⛔ repute i bedzie hiper zawodowo, lecz i tak jest super profeska i NUMBER ONE forum w Polsce i nie tylko, lecz rozwijac sie musi kazdy, a zwlaszcza to forum.
Pozdrawiam i WESOLEGO ALLELUJA !
 
fracma11 112

fracma11

Użytkownik
SIEMA! Mam pytanie co myślicie o dodaniu, nazwijmy to, statusu, przy typach live.
Chodzi mi o to, żeby podający przy podawaniu typu podał np.:
-tv ( co by oznaczało, że ogląda transmisje)
-staty ( typ na podstawie statystyk meczu)
-inne ( np. na czuja/intuicja).

Temat oczywiście do dopieszczenie, rzucam na razie hasło, bo śledząc typy w tym dziale to widać, że niektórzy wrzucają jakiś typ tylko po to, żeby coś wrzucić.
 
typereks 866

typereks

Użytkownik
SIEMA! Mam pytanie co myślicie o dodaniu, nazwijmy to, statusu, przy typach live.
Chodzi mi o to, żeby podający przy podawaniu typu podał np.:
-tv ( co by oznaczało, że ogląda transmisje)
-staty ( typ na podstawie statystyk meczu)
-inne ( np. na czuja/intuicja).

Temat oczywiście do dopieszczenie, rzucam na razie hasło, bo śledząc typy w tym dziale to widać, że niektórzy wrzucają jakiś typ tylko po to, żeby coś wrzucić.
Według mnie, powinno się wymagać flashscore, co gramy i od razu podać kto gra w jakim sporcie, wtedy byłoby przejrzyście. Bet365 np. odpalasz w 1-2 minuty max, także.
 
l-nino 324

l-nino

Użytkownik
Witam mam taki problem na Forum jak pisze jakiś temat to na nowym forum wszystko mi zapisuje w jednej lini jak to zrobić ze jak nacisnę enter to będę miał jedno pod drugim.Jak ktoś wie jak rozwiązać ten problem będę wdzięczny proszę o wiadomość na PW
 
k@mil 1,2K

k@mil

Użytkownik
Witam mam taki problem na Forum jak pisze jakiś temat to na nowym forum wszystko mi zapisuje w jednej lini jak to zrobić ze jak nacisnę enter to będę miał jedno pod drugim.Jak ktoś wie jak rozwiązać ten problem będę wdzięczny proszę o wiadomość na PW
Niebawem problem ten będzie usunięty.
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
brooklynbounce 888

brooklynbounce

Użytkownik
Nie wiem co dzieje się na tym forum od kilku tygodni (straszny nieład za przeproszeniem) bo nie bywam tu już tak często jak za małolata, gdzie nie było żadnych obowiązków i niestety utraciłem wszystkie kontakty typu gg do wielu chłopaków, więc zapytam tu z racji, że zamknęliście luźne rozmowy w HP i formę jakiejkolwiek komunikacji pomiędzy użytkownikami. Kilka razy, między innymi wczoraj, wyskoczył mi komunikat, że strona forum.bukmacherskie.com nie ma nic wspólnego z forum.bukmacherskie.com i jest to atak hakerski na wyłudzenie danych, żeby nie logować się do forum.bukmacherskie.com i czekać na przywrócenie starej domeny forum. O co come on? Stara strona w ogóle się nie ładuje, ta działa, zostały wszystkie wiadomości ze starej strony, więc czym był ten komunikat?
 
Otrzymane punkty reputacji: +36
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Nieudanym żartem jakiegoś dowcipnisia ,
forum.bukmacherskie.com jest teraz stroną główną, żadnym phishingiem.
 
Otrzymane punkty reputacji: +9
lucas 363

lucas

Administrator
Członek Załogi
Nie wiem co dzieje się na tym forum od kilku tygodni (straszny nieład za przeproszeniem) bo nie bywam tu już tak często jak za małolata, gdzie nie było żadnych obowiązków i niestety utraciłem wszystkie kontakty typu gg do wielu chłopaków, więc zapytam tu z racji, że zamknęliście luźne rozmowy w HP i formę jakiejkolwiek komunikacji pomiędzy użytkownikami. Kilka razy, między innymi wczoraj, wyskoczył mi komunikat, że strona forum.bukmacherskie.com nie ma nic wspólnego z forum.bukmacherskie.com i jest to atak hakerski na wyłudzenie danych, żeby nie logować się do forum.bukmacherskie.com i czekać na przywrócenie starej domeny forum. O co come on? Stara strona w ogóle się nie ładuje, ta działa, zostały wszystkie wiadomości ze starej strony, więc czym był ten komunikat?
Generalnie rzecz biorąc, ze względu na problemy z prawami własności do starej domeny, aby uniknąć sytuacji całkowitego wyłączenia forum, podjęliśmy decyzję o przejściu na nowy, krótszy adres FBuk.com.
Nie ma tu mowy o jakimkolwiek ataku hakerskim. Dane osobowe użytkowników na FBuk.com są obecnie dużo bezpieczniejsze aniżeli w przypadku starej domeny. Dlatego tym bardziej zachęcamy do wchodzenia z wykorzystaniem nowego adresu FBuk.com.
Jeżeli chodzi natomiast o HP, to obecnie został utworzony nowy dział Typy na Żywo.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
Do góry Bottom