>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Propozycje i sugestie

al_capone 29K

al_capone

Gangster
to tak zrobimy. 72 drużyny (czyli zostało 12miejsc) podzielimy na 6 rownorzedne ligi po 12 drużyn.
Jak uzbiera się 72 osoby to polosuje w miarę sprawiedliwie drużyny na ligi i od soboty startuje.
Jeszcze kwestia lm i le. Gramy w to? Jeśli tak to jak widzicie podział?
 
narosdz 46

narosdz

Forum VIP
Chciałbym się wtrącić w sprawie regulaminu, w punktach 1 i 5 brakuje linków przekierowujących. Mam pytanie również do punktu 15, jest on dla mnie trochę nie jasny, albo różni sie po prostu od naszych ustaleń w tym temacie:
&quot;15. Kolejki rozgrywek rozgrywane są według poniższych reguł:
wtorek (lub czwartek) - środa = kolejka (w zależności od oferty w danym tygodniu, typy podajemy do środy lub czwartku godz. 17:00)

sobota-niedziela - 2 kolejka (typy podajemy do niedzieli, godz. 17:00&quot;
Skoro mecze ligowe są w weekendy to mamy czas na podanie typów na kolejkę do czwartku czy do niedzieli :eek:


Przepraszam za podwójny post, ale widzę, że nie ma tutaj opcji edytuj. Najwyżej jakiś moderator sklei posty. W ofercie nie ma możliwości podawania kursów z Bet365, czy byłaby możliwość zmienienia tego?
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
mecze weekendowe (sobota-niedziela) mozesz typowac do niedzieli do 17;00
natomiast mecze w zaleznosci od oferty:
mecze wtorek-sroda do srody godzina 17;00
mecze sroda-czwartek do czwartku 17;00
tak ja to odczytuje


typujac ostatniego dnia po prostu stracisz na wiekszym wyborze
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
1. Linki w regulaminie poprawione
2. Dodano bet365 do listy bukmacherów
3. Dodatkowych możliwość obstawiania betów nie będzie. Już dość długa jest lista.
 
bam14 7,4K

bam14

Forum VIP
dodacie do listy bukmacherów betsafe ?
podobnie, jak w Tobet jest tam możliwość grania niższych lig polskich, tylko że betsafe ponadto oferuje handicap do tych spotkań, a Tobet już nie.
Betsafe nie zostanie dodany... //m-o
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
gospodarze
- typ o kursie od 1,40-2,10 - 1 bramka

Osobiście uwazam, że ten rozstaw jest za duży...1,40 - 1,90 myślę, że byłby lepszy jeśli chodzi o 1 bramkę...
 
R 9

rakan

Użytkownik
Ja miałbym mała propozycje aby kupony rozliczać dopiero po godzinie 17 gdy juz kazdy kto mial podac typy to zrobil bo tak troche burdel sie robi ktos jeszcze podaje ktos sie rozlicza itd
 
koczek11 524

koczek11

Użytkownik
Tak dokladnie. Popieram kolege wyzej. Rozliczajmy typy po uplywie terminu ich skladania. W innym przypadku robi sie &#39;bajzel&#39; i temat nie jest az tak czytelny
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
W nowym sezonie przewidujemy następujące uściślenia w regulaminie
a) W/O będą miały wymiar minimalny 3-0, jeżeli drużyna trafi np. 5 bramek to wówczas będzie utrzymywany wynik 5-0
b) Prawdopodobnie zostanie od tego roku wprowadzony Puchar FB, szczegóły muszę dopracować
c) Rozporządzenie kar w konkursie

  • Brak typów, Walkover 0-3 (lub większy)
  • Podanie tego samego typu co przeciwnik (-2)
  • Podanie typów po czasie (-2)
  • Brak bukmachera (-2)
  • Brak dat. (w przypadku dwudniowych kolejek) – pierwszy raz ostrzeżenie, każdy następny (-1)
  • W przypadku podania więcej niż 4. typów liczone są pierwsze 4 typy podane, a za

Piąty i każdy kolejny typ po (-1)

  • W przypadku podania mniej niż 4 typów (lub np. jednego typu o innej dacie niż zaplanowana kolejka) nie ma ujemnych punktów, po prostu liczymy typy z mniej niż czterech meczy.
  • Zawyżanie kursów – wykluczenie drużyny

d) Dzisiaj wieczorem zrobię wszystkie tabele i otworzę temat, w którym każda drużyna będzie potwierdzała chęć udziału w przyszłym sezonie
e) Wbrew zapowiedziom (moim przewidywaniom) drugi sezon zacznie się jeszcze przed zimą.
f) Prawdopodobnie będzie tylko pięć, a nie sześć lig.
Jezeli ktoś ma jakieś propozycje zmian, to proszę.
 
mucios88 197

mucios88

Użytkownik
Dodatkowo trzeba pamiętać o tym że potrzebny będzie również temat do zapisów nowych uczestników ???? Oczywiście w najniższej lidze.
 
aislinnek 202

aislinnek

Użytkownik
Tak tak. Będzie otwarty dziś popołudniu.
Zapomniałem o sprawie tego jak będą wyglądały kolejki.
Kolejki dalej będą wtorek-środa, do tego osobna kolejka w sobotę i osobna w niedzielę, ale uwaga, będzie można typować już od poniedziałku na wszystkie trzy kolejki, żeby nie było sytuacji, że ktoś wraca po 17 z pracy w sobotę i nie może oddać typów.
Czasami może to zostać zmienione (np. gdy nie ma meczy LM, będzie mniej meczy w sobotę i niedzielę, kolejki wówczas będą łączone, postaram się o tym infomorwać na bieżąco w terminarzu)
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Ja mam dwie propozycje:
1.jeśli w danej kolejce obie drużyny nie podadzą typów to dać obustronny walkower,po 0 punktów i -3 bramki,a nie tak jak było do tej pory wynik 0:0 i po 1 punkcie
2.wprowadzić możliwość oddawania typów &quot;obie drużyny strzelą&quot;-sądzę,że wielu z typujących się ucieszy jeśli będzie ta opcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
Do góry Bottom