>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Propozycje na zakłady.

macio106 138,8K

macio106

Znawca - MMA
Mam propozycje co do STS-u, aby wzbogacił swoją ofertę o:

- Kto strzeli gola (I liga)
- Kto strzeli bramkę KHL (fortuna takie coś posiada)
- Więcej propozycji na sporty walki a nie tylko UFC... W ten weekend było WSOF, Bellator, Titan CF a zakładów brak. Wy jako największy Polski bukmacher też wypadało by dawać kursy na polskie gale: FEN, XCage, Plmma. itp.
 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Mam propozycje co do STS-u, aby wzbogacił swoją ofertę o:
- Kto strzeli gola (I liga)
- Kto strzeli bramkę KHL (fortuna takie coś posiada)
- Więcej propozycji na sporty walki a nie tylko UFC... W ten weekend było WSOF, Bellator, Titan CF a zakładów brak. Wy jako największy Polski bukmacher też wypadało by dawać kursy na polskie gale: FEN, XCage, Plmma. itp.
MACIO buki raczej nie biora pod uwage zdania kogos kto gra stawka rownorzedną paczce czipsów czy butelce koli -.-
jeszcze gdyby grajac za ta stawke potrafil chociaz jedna taka tygodniowo wyciagnac na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macio106 138,8K

macio106

Znawca - MMA
MACIO buki raczej nie biora pod uwage zdania kogos kto gra stawka rownorzedną paczce czipsów czy butelce koli -.-

jeszcze gdyby grajac za ta stawke potrafil chociaz jedna taka tygodniowo wyciagnac na plus
Coli piszemy przez C pisząc przez k mamy na myśli roślinkę a tej raczej nie można mieć w butelce. Po drugie szkoda że nie biorą mojego zdania pod uwagę bo powinni:

 
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
pisząc przez k mamy na myśli roślinkę a tej raczej nie można mieć w butelce.
niby dlaczego nie ?
ps
twe 350 pln zysku zajebiscie mi zaimponowało, dzien w ktorym zoabczylem tak zacnego skrinszota stal sie punktem zwrotnym w calym moim zyciu. prawie jak stalingrad w 42 dla czerwonych.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spokojnie Panowie, Jest opcja z tego co wiem przez Facebooka dodawania propozycji zakładu i zarabia się na tym 50 zł więc jak będzie znów taka możliwość zapraszam kolegę do dodania, może na tym jeszcze zarobisz ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@macio106
Dzięki wielkie za Twoje propozycje. Wszystkie zostały przekazane do działu analiz.
Ze sportami walki jest niestety taki problem, że często zdarza się, że nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 138,8K

macio106

Znawca - MMA
Ze sportami walki jest niestety taki problem, że często zdarza się, że nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
O ile to już zostało wyjaśnione i w pełni to rozumiemy. To ja proponuje zakład na EFC 45 które odbędzie się w RPA w sobotę a w main evencie walczy Polak Tomasz Kowalkowski. Może warto pokusić się o wystawienie kursów? Nieśmiało też przypomnę że w weekend nie ma tylko UFC a Bellator też jest.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@macio106
Wszystkie Twoje propozycje przekazaliśmy do działu analiz sportowych. Jeśli tylko będzie to możliwe, pojawią się w ofercie STS.
Dziękujemy.
 
macio106 138,8K

macio106

Znawca - MMA
A mnie już nerwica bierze, no poprostu nerwica. ???? Jak was na Facebuczku obsmarowałem to raz łaskawie były kursy na WSOF i Bellatora. Teraz jest ten weekend i gal jest sporo. Wypisze wam to:
- UFC Fight Night 89 i ***** w ofercie 2 walki...
- WSOF 31
- Bellator 156
- M-1 Challenge 68
- Fight Nights Global 50 (FEDOR walczy)
- EFC Worldwide 50 (walczy Polak Heratyk)
I co nic nie ma te sporty walki są zaniedbywane. Znowu mam was obsmarować na fejbuczku, aby były kursy czy tutaj upomnienie wystarczy?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
@macio106

Dzięki wielkie za Twoje propozycje. Wszystkie zostały przekazane do działu analiz.

Ze sportami walki jest niestety taki problem, że często zdarza się, że nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
Organizatora trzeba pytać o zgodę żeby kursy wystawić? Kto taki wymóg narzuca?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Organizatora trzeba pytać o zgodę żeby kursy wystawić? Kto taki wymóg narzuca?
dawid1892&gt;&gt; szalenie zaskakują mnie te Twoje pytania, gdyż przecież powinieneś mieć w pamięci całkiem niedawną sytuację z brakiem ofert na naszą Ekstraklasę u wszystkich polskich buków, właśnie z powodu nie dojścia do porozumienia Ekstraklasy SA z firmami bukmacherskimi co do ceny licencji na wykorzystywanie spotkań do zawierania na nie zakładów.
Pieniądze od firm bukmacherskich z tytułu opłat licencyjnych stanowią część budżetów związków sportowych poszczególnych dyscyplin i stanowi o tym Ustawa hazardowa:
zgodnie z art. 31 ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm., dalej: ustawa o grach) podmioty zajmujące się profesjonalnym prowadzeniem zakładów bukmacherskich obowiązane są uzyskać od Związku (jako krajowego organizatora rozgrywek, których przedmiotem jest sportowe współzawodnictwo) zgodę na wykorzystywanie wyników rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wiem, bo nie gram w takich bukach. To powiem szczerze że dla mnie to jest chore...
E:
Mieć a grać to jednak jest różnica, chociaż nie wiem też jakie to ma znaczenie.
 
Do góry Bottom