>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Propozycje na zakłady.

macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
Mam propozycje co do STS-u, aby wzbogacił swoją ofertę o:

- Kto strzeli gola (I liga)
- Kto strzeli bramkę KHL (fortuna takie coś posiada)
- Więcej propozycji na sporty walki a nie tylko UFC... W ten weekend było WSOF, Bellator, Titan CF a zakładów brak. Wy jako największy Polski bukmacher też wypadało by dawać kursy na polskie gale: FEN, XCage, Plmma. itp.
 
T 14K

tadzin

Użytkownik
Mam propozycje co do STS-u, aby wzbogacił swoją ofertę o:
- Kto strzeli gola (I liga)
- Kto strzeli bramkę KHL (fortuna takie coś posiada)
- Więcej propozycji na sporty walki a nie tylko UFC... W ten weekend było WSOF, Bellator, Titan CF a zakładów brak. Wy jako największy Polski bukmacher też wypadało by dawać kursy na polskie gale: FEN, XCage, Plmma. itp.
MACIO buki raczej nie biora pod uwage zdania kogos kto gra stawka rownorzedną paczce czipsów czy butelce koli -.-
jeszcze gdyby grajac za ta stawke potrafil chociaz jedna taka tygodniowo wyciagnac na plus
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
MACIO buki raczej nie biora pod uwage zdania kogos kto gra stawka rownorzedną paczce czipsów czy butelce koli -.-

jeszcze gdyby grajac za ta stawke potrafil chociaz jedna taka tygodniowo wyciagnac na plus
Coli piszemy przez C pisząc przez k mamy na myśli roślinkę a tej raczej nie można mieć w butelce. Po drugie szkoda że nie biorą mojego zdania pod uwagę bo powinni:

 
T 14K

tadzin

Użytkownik
pisząc przez k mamy na myśli roślinkę a tej raczej nie można mieć w butelce.
niby dlaczego nie ?
ps
twe 350 pln zysku zajebiscie mi zaimponowało, dzien w ktorym zoabczylem tak zacnego skrinszota stal sie punktem zwrotnym w calym moim zyciu. prawie jak stalingrad w 42 dla czerwonych.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Spokojnie Panowie, Jest opcja z tego co wiem przez Facebooka dodawania propozycji zakładu i zarabia się na tym 50 zł więc jak będzie znów taka możliwość zapraszam kolegę do dodania, może na tym jeszcze zarobisz ????
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@macio106
Dzięki wielkie za Twoje propozycje. Wszystkie zostały przekazane do działu analiz.
Ze sportami walki jest niestety taki problem, że często zdarza się, że nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
Ze sportami walki jest niestety taki problem, że często zdarza się, że nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
O ile to już zostało wyjaśnione i w pełni to rozumiemy. To ja proponuje zakład na EFC 45 które odbędzie się w RPA w sobotę a w main evencie walczy Polak Tomasz Kowalkowski. Może warto pokusić się o wystawienie kursów? Nieśmiało też przypomnę że w weekend nie ma tylko UFC a Bellator też jest.
 
wsparciests 167

wsparciests

Użytkownik
@macio106
Wszystkie Twoje propozycje przekazaliśmy do działu analiz sportowych. Jeśli tylko będzie to możliwe, pojawią się w ofercie STS.
Dziękujemy.
 
macio106 152,2K

macio106

Znawca - MMA
A mnie już nerwica bierze, no poprostu nerwica. ???? Jak was na Facebuczku obsmarowałem to raz łaskawie były kursy na WSOF i Bellatora. Teraz jest ten weekend i gal jest sporo. Wypisze wam to:
- UFC Fight Night 89 i ***** w ofercie 2 walki...
- WSOF 31
- Bellator 156
- M-1 Challenge 68
- Fight Nights Global 50 (FEDOR walczy)
- EFC Worldwide 50 (walczy Polak Heratyk)
I co nic nie ma te sporty walki są zaniedbywane. Znowu mam was obsmarować na fejbuczku, aby były kursy czy tutaj upomnienie wystarczy?
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
@macio106

Dzięki wielkie za Twoje propozycje. Wszystkie zostały przekazane do działu analiz.

Ze sportami walki jest niestety taki problem, że często zdarza się, że nie mamy zgody organizatora. O ile to możliwe zawsze staramy się wystawić kursy tam, gdzie nie ma żadnych przeszkód formalnych.
Organizatora trzeba pytać o zgodę żeby kursy wystawić? Kto taki wymóg narzuca?
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Organizatora trzeba pytać o zgodę żeby kursy wystawić? Kto taki wymóg narzuca?
dawid1892&gt;&gt; szalenie zaskakują mnie te Twoje pytania, gdyż przecież powinieneś mieć w pamięci całkiem niedawną sytuację z brakiem ofert na naszą Ekstraklasę u wszystkich polskich buków, właśnie z powodu nie dojścia do porozumienia Ekstraklasy SA z firmami bukmacherskimi co do ceny licencji na wykorzystywanie spotkań do zawierania na nie zakładów.
Pieniądze od firm bukmacherskich z tytułu opłat licencyjnych stanowią część budżetów związków sportowych poszczególnych dyscyplin i stanowi o tym Ustawa hazardowa:
zgodnie z art. 31 ust. 2 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2009 r., Nr 201, poz. 1540 z późn. zm., dalej: ustawa o grach) podmioty zajmujące się profesjonalnym prowadzeniem zakładów bukmacherskich obowiązane są uzyskać od Związku (jako krajowego organizatora rozgrywek, których przedmiotem jest sportowe współzawodnictwo) zgodę na wykorzystywanie wyników rozgrywek.
 
Otrzymane punkty reputacji: +28
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie wiem, bo nie gram w takich bukach. To powiem szczerze że dla mnie to jest chore...
E:
Mieć a grać to jednak jest różnica, chociaż nie wiem też jakie to ma znaczenie.
 
Do góry Bottom