>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

prosba o pomoc, IBAS

C 10

cyklon

Użytkownik
Witam. Gosc z facebooka [Admin - nie róbmy nawet złej reklamy] chce mnie zglosic do IBASu. Mowi ze zajmie sie mnie prawnik podatkowy itd. Co mi grozi? Mam 18 lat jestem na utrzymaniu rodzicow a na bet365 gram sporadycznie wplacajac po 20zl. Dodam, ze jeszcze nie wykonalem ani jednej wyplaty bo wszystko przegrywam. Nie wiedzialem o ustawie hazardowej, doczytalem sie ze wedlug prawa UE hazard jest legalny, co sie kloci z naszym prawem, a jak wiadomo Polska nalezy do unii. Prosze o wypowiedzi osoby ktore mialy podobne sytuacje lub wiedza na ten temat cos. Osoby &quot;nic ci nie zrobia&quot; lub &quot;masz przesrane&quot; prosze o pozostawienie komentarzy dla siebie. Co mi moga zrobic?
 
n0n 30

n0n

Użytkownik
Witam. Gosc z facebooka [Admin - nie róbmy nawet złej reklamy] chce mnie zglosic do IBASu. Mowi ze zajmie sie mnie prawnik podatkowy itd. Co mi grozi? Mam 18 lat jestem na utrzymaniu rodzicow a na bet365 gram sporadycznie wplacajac po 20zl. Dodam, ze jeszcze nie wykonalem ani jednej wyplaty bo wszystko przegrywam. Nie wiedzialem o ustawie hazardowej, doczytalem sie ze wedlug prawa UE hazard jest legalny, co sie kloci z naszym prawem, a jak wiadomo Polska nalezy do unii. Prosze o wypowiedzi osoby ktore mialy podobne sytuacje lub wiedza na ten temat cos. Osoby &quot;nic ci nie zrobia&quot; lub &quot;masz przesrane&quot; prosze o pozostawienie komentarzy dla siebie. Co mi moga zrobic?
skoro nic nie wygrywasz to czego sie niby obawiasz?
 
beb 95

beb

Użytkownik
Myślę że dostaniesz w okolicach 3000 tys. PLN kary i jak będziesz miał dużo szczęścia to tylko 2 lata w zawieszeniu na 4. Natomiast jeżeli grałeś przed 18 rokiem życia to tutaj zaczynają się schody. Kara pieniężna może byc większa, a Twoi rodzice mogą mieć problem że nie dopilnowali cie z tym hazardem. Niestety jak to mówią jest ryzyko jest zabawa.
PS. Ja w wieku 18 lat byłem mądrzejszy.
PS2. To jest żart prawda?
 
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
[...] Osoby &quot;nic ci nie zrobia&quot; lub &quot;masz przesrane&quot; prosze o pozostawienie komentarzy dla siebie. Co mi moga zrobic?
Zadajesz pytanie ale sam sobie odpowiadasz bo już wiesz?

To nie jest zart. Przeciez granie na zakladach sportowych jest nielegalne
Zastanów się przez chwilę ...
Czy IBAS jest organizacją tępiącą grę u &quot;nielegalnych&quot; w Polsce buków
czy organizacją, do której należą &quot;nielegalne&quot; w Polsce buki?
Czy IBAS ściga polską &quot;nielegalność&quot; swoich Partnerów?

W usuniętym już a zapoczątkowanym przez Ciebie wątku nawiązałem też do tego, z kim masz prawdopodobnie do czynienia.
Z bukmacherem? Nie.
Z operatorem zarejestrowanym w IBAS? Zastanów się.
Witam. Gosc z facebooka[...]
Masz do czynienia z gościem z facebooka.

Rzecz jest w czym innym. Wisisz komuś kasę lub uważasz, że nie wisisz a ten ktoś sądzi inaczej? To będzie Cię tropił. I to już nie będzie temat do forum bukmacherskiego ale windykacyjnego.
 
C 10

cyklon

Użytkownik
No tak ale nie mozna chyba tego nazwac wiszeniem kasy bo nie podpisywalismy zadnej umowy. To tak jakbym napisal komus &quot;dam ci tysiac zlotych jesli napiszesz na tablicy jestem gejem&quot; a potem bym mu tych pieniedzy nie dal. Raczej bukmacherem ani tym drugim nie jest. Teraz pytanie jeszcze skad wiedzial ze mecz skonczy sie 2:1.
Rzecz jest w tym, ze nie wyslalem mu kasy bo nawet gdybym ja mial to nie mam powodu by wysylac, a on zez to mi zagrozil ze sprawa trafi do IBAS. Dlatego nie wiem czy sie martwic bardzo tym
 
Do góry Bottom