>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Proszę o info dot. programów wspomagajacych trading

Y 0

ysslys

Użytkownik
Witam,

Chciałbym zacząć korzystać z programów wspomagających trading. Po zainstalowaniu, program prosi mnie o podanie mojego nicka i loginu na Betfair. Wiem, że to koniczne żeby program mógł współparcować z BF, ale moje pytanie dotyczy tego - czy to jest bezpieczne? Przeglądałem forum, ale nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Proszę o informacje.

Podrawiam
 
M 46

metalista

Użytkownik
Bezpieczny - bez obaw możesz korzystać. Co do programów-nakładek to polecam Geek&#39;s Toy - jest darmowy. Do predykcji kursu polecam &quot;Betfair Trend&quot; - narazie ten program jest w fazie testów, ale wypadają one obiecująco.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Ehh, moj poprzedni post zostal skasowany to napisze tym razem porzadniej.
NIE, te programy NIE sa bezpieczne. Jest mase fajnych programow i jeszcze wiecej podrob, ktore sa niczym innym niz kayloggerami. Malo jest zalow, ze ktos przejal konto i obstawia dziwnie (duze LAY)?
Przepraszam za brak polskich liter ale komp z ktorego pisze takowych nie posiada a nie chce tu nic doinstalowywac.
 
M 46

metalista

Użytkownik
@Gareth
Jak chcesz grać na stronece BF to graj, ale nie wciskaj ludziom ciemnoty, że programy typu Fairbot albo Geek&#39;s Toy nie są bezpieczne. Myśle, że koledze Ysslys, o taki własnie program chodzi. Nikt nie mówi o instalowaniu jakiegoś podejrzanego oprogramowania, ale licencjonowanych i często płatnych aplikacji.
Działam na wielu forach, w tym na tradiongowym i nie spotkałem się jeszcze aby przez ten program nastapiło włamanie na konto.
 
Y 0

ysslys

Użytkownik
Dzieki za opinie. Wydaje mi się, że GT jest bezpiecznym programem (aczkolwiek go jeszcze nie pojmuje:grin ???? . Ogólnie giełda jest super, znacznie lepsza niż zwykłe buki. A dobra obserwacja &quot;in-play&quot; przy wyszukaniu korzystnych kursów daje bardzo dobre zyski. Dziękuje wszystkim za opinie.

Pozdrawiam
 
G 30

gareth

Użytkownik
@Gareth
Jak chcesz grać na stronece BF to graj, ale nie wciskaj ludziom ciemnoty, że programy typu Fairbot albo Geek&#39;s Toy nie są bezpieczne. Myśle, że koledze Ysslys, o taki własnie program chodzi. Nikt nie mówi o instalowaniu jakiegoś podejrzanego oprogramowania, ale licencjonowanych i często płatnych aplikacji.
Działam na wielu forach, w tym na tradiongowym i nie spotkałem się jeszcze aby przez ten program nastapiło włamanie na konto.
Troszeczkę spokojniej do mnie proszę bo sobię nie życzę.
A już tym bardziej nie wkładaj mi słów do ust bo nie zauważyłem bym wymieniał jakiś program z nazwy i nie ważne o jaki tutaj koledzę chodzi.
Ja powtórzę:
*Jest mase fajnych programow
* i jeszcze wiecej podrob, ktore sa niczym innym niz kayloggerami

Tu nie wiele trzeba dodawać.
Twój tekst o wciskaniu ciemnoty cokolwiek mnie obraził.
Jak masz napisać coś takiego jeszcze raz to lepiej odezwij się na priv wpierw. Będziemy wiedzieć, że się nie lubimy
P.S Płatne programy czasem też są szkodliwe. Ba, są ofiary po używaniu znanych programów z nieznanego źródła.
 
G 30

gareth

Użytkownik
Dzieki za opinie. Wydaje mi się, że GT jest bezpiecznym programem (aczkolwiek go jeszcze nie pojmuje:grin ???? . Ogólnie giełda jest super, znacznie lepsza niż zwykłe buki. A dobra obserwacja &quot;in-play&quot; przy wyszukaniu korzystnych kursów daje bardzo dobre zyski. Dziękuje wszystkim za opinie.

Pozdrawiam
Programy wspomagające, jak sama nazwa wskazuję, mają pomagać. Nie zapominaj jednak, że to tylko dodatek do podstawy, z którą również radziłbym się zapoznać.

Pozdrawiam
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
osobiście polecam fairbot&#39;a - pierwsze 15 dni free. Kolejny rok płatny 99$. Ale myśle że jeśli miałbym płacić taką sumę nawet co miesiąc to bym brał w ciemno .
a programik mario&#39;a całkiem przydatny.
 
Do góry Bottom