>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Proszę o pomoc. Jakikolwiek pewniak

Status
Zamknięty.
G 2

giancardi

Użytkownik
Witam,
Otóż jestem w sumie w problemie, bo wpłaciłem kasę na pewnego buka i mnie pokarało. Nie obstawiam sportu już z 8 miesięcy i przerzuciłem się na pokera.
Jednak chciałem się wycwanić i użyć buka żeby za darmo wpłacić na konto i nie płacić MB za transfer.
Cóż teraz mam trochę kasy na buku i muszę wszystko postawić żeby wypłacić.
Chcę to zrobić za 1 zamachem. Nieważne jaki kurs. Liczy się pewność typu. Wiem, że pewniaków nie ma, swoje grałem. Ale muszę to po prostu zrobić inaczej pinnacle zabierze mi bodajże około 80zł razem.
Pierwsze co chciałem to obstawić na dziś LAL, ale przypomniałem sobie moje straty z NBA i odpuściłem.
Teraz myślę nad jutro Real X2.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję.
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Nie znasz powiedzenia, że pazerny traci podwójnie ???? .
Skoro wiesz, że nie ma pewniaków to po co o nie pytasz ???? .
NBA odpuść, Real chyba tak samo, jest to mecz wyjazdowy, a nie będą wiecznie wygrywać i zawsze może im się przytrafić gorszy mecz.
Lepiej wypłać normalnie i nie cwaniakuj z bukiem.
 
G 2

giancardi

Użytkownik
Rozumiem, ale powiedzmy, że opłata za wypłatę procentowo jest dość wysoka do tego co wpłaciłem. ????
Ewentualnie może ktoś ma wiedzę jak to działa jak wpłacę na poker room do nich i będę chciał wypłacić.
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
jak juz szukasz jakiegos niemal pewnego typu to powiedz jaki chcesz kurs mniejwiecej, proponuje tez zajrzec do typow dnia tam masz analizowane typy
 
deloo 7

deloo

Użytkownik
dla mnie jeden z pewniakow na jutro to Villareal 1X w meczu z Almeria, Villareal ma u na swoim boisku lepszy bilans niz nawet Barca u siebie ale mozesz tez poszukac cos z tenisa na jutro albo zagrac na live cos pewnego
 
G 2

giancardi

Użytkownik
No to może zagram ten Villarreal 1X. Nie powinno być niespodzianki. Tenisa się boję, jest dość nieprzewidywalny a nie ma dużego turnieju, gdzie tenisiści by grali na 100%.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Jakikolwiek kurs. Może być 1.05 Nieważne jest to dla mnie.
Jeśli jakikolwiek kurs to weź wybierz cokolwiek z oferty i będzie ok.
Jeśli potrzebujesz jakiegoś typu to na forum jest sporo działów i sporo typów.
Wybierz sobie &quot;jakikolwiek&quot; skoro nie robi Ci różnicy i następnym razem nie zakładaj takiego tematu.
Zamykam.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom