>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prosze o pomoc (ako 4)

bandita 84

bandita

Użytkownik
panowie ogolnie dobrze typuje i chcialbym spytac czy jest tutaj ktos kto umie dziennie ulozyc jeden dobry kupon z ako 4? bo mam ciekawy sposob na gre tylko nie zawsze mam czas na to
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Dziś jest już 16.04 a nie 1.04 - więc trochę się z tym żartem spóźniłeś ????

Bo ułożyć to każdy potrafi - gorzej z tym aby on wszedł...
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
nie przesadzaj znowu edi8. jak sie troche dolozy czlowiek to jest w stanie ulozyc ladne ako 4 dziennie a w weekend nawet dwa takie,mam ciekawy sposob na gre tym ako

Ciekawe rzeczy piszesz, bo - bez uwzględniania marży buka - prawdopodobieństwo wejścia kursu @4 to 25% , a zatem będą przy takiej grze także znacznie dłuższe oczekiwania na trafienie kuponu , niż te 4 kolejne gry wynikające z w/w prawdopodbieństwa.

Tak więc samo &quot;dołożenie się człowieka&quot; nic tu jeszcze nie znaczy... :razz:
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
To dlaczego nie piszesz od razu jasno pełnymi zdaniami , że chodzi Ci o to aby takie AKO @4 z takiego kuponu - jako podwójne trafienie jedno po drugim - weszło max do 25 poziomu, bo na tyle jesteś przygotowany?
Bo teraz już wiadomo, że chodzi Ci o grę metodą &quot;progresji z przerzutką&quot; na kurs 4 , czyli na składany kurs 16

Myślę, że jak nie masz czasu na samodzielne analizy - to dział TYPY DNIA jest dobrym źródłem typów.

EDIT:
pamiętam, że kiedyś robiłeś przymiarkę do takiej samej gry ale na dwa kolejne trafienia @2.5

http://forum.bukmacherskie.com/f18/podwojne-trafienie-500-zysku-89915.html

.
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Witamy Cię z powrotem @Bandita,o ile się nie mylę to twoje pomysły się powtarzają bo już kiedyś próbowałeś podobnych pomysłów tylko z ako @2,00 lub @3,00...
Przyznam że jesteś moim ulubionym forumowiczem :)
Skoro ..&quot;ogólnie dobrze typujesz...&quot; -to nikt do pomocy Ci nie jest potrzebny...
no ale &quot;...jeśli nie zawsze masz na to czas...&quot;-to zajmij się tym na co masz czas bo nikt dla Ciebie nie będzie wygrywał kasy
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
@wudar72&gt;&gt;&gt; zauważyłem , że masz odmienny awatar w swoim profilu:
http://forum.bukmacherskie.com/members/wudar72-u94382.html
w stosunku do tego widocznego na forum...
Nie wiem @edi8 do czego pijesz(to tak a propos avataru) ale avatar to jedno,a zdjęcie w profilu to drugie...
Zresztą zdjęcie odzwierciedla moje podejście do walki z bukami,mimo tylu lat walki jest prawie remis :grin: z lekkim wskazaniem.....
....niestety na nich :-(
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jestem abstynentem, więc wcale nie piję ???? - a powyższe napisałem, sądząc że to efekt jakiegoś problemu technicznego który sprawił , iż Twój forumowy awatar nie zmienił się na ten, który zobaczyłem w Twoim profilu.
Pozdrawiam
 
A 498

addam44

Użytkownik
Ciekawe rzeczy piszesz, bo - bez uwzględniania marży buka - prawdopodobieństwo wejścia kursu @4 to 25% , a zatem będą przy takiej grze także znacznie dłuższe oczekiwania na trafienie kuponu , niż te 4 kolejne gry wynikające z w/w prawdopodbieństwa.

Tak więc samo &quot;dołożenie się człowieka&quot; nic tu jeszcze nie znaczy... :razz:
edi8&gt;&gt;&gt;Mam wrazenie ze Ty masz tu czesto dobry ubaw;)ja zreszta tez:grin:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Jak na Ciebie to na 100% są one zbyt skomplikowane! ????

P.s: a tak na marginesie, to właśnie posługujesz się jednym z moich systemów...
 
wudar72 346

wudar72

Użytkownik
Jestem abstynentem, więc wcale nie piję ???? - a powyższe napisałem, sądząc że to efekt jakiegoś problemu technicznego który sprawił , iż Twój forumowy awatar nie zmienił się na ten, który zobaczyłem w Twoim profilu.
Pozdrawiam
Ja też nie piję choć abstynentem nie jestem ;) ,avatar to taka przenośnia....po prostu nie lubię oddawać tego co zainwestuję :grin:
Pozdrawiam Cię również!
 
Do góry Bottom