>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prowadzenie do przerwy, a 1/1.

C 41

ciechu

Użytkownik
Witam.

W ostatnim czasie zaciekawiła mnie jedna rzecz. Mianowicie. W Bet-at-home jest zakład &quot;Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?&quot; oraz &quot;Połowa/Wynik końcowy&quot;.

Weźmy przykładowe 3 mecze:

SSC Napoli - Young Boys Bern:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 1 @ 1,85
Połowa/Wynik końcowy 1/1 @ 1,73

Legia Warszawa - Metalist Kharkiv:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 1 @ 2,28
Połowa/Wynik końcowy 1/1 @ 2,22

Manchester City - CSKA Moskwa:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 1 @ 1,64
Połowa/Wynik końcowy 1/1 @ 1,50

I tu moje pytanie. W pierwszym zakładzie musi zostać spełniony wyłącznie jeden warunek - gospodarze prowadzą do przerwy. W drugim zakładzie muszą zostać spełnione już dwa warunki - gospodarze prowadzą do przerwy i wygrywają mecz. W związku z powyższym dlaczego na pierwszy z zakładów kurs jest wyższy? Nie ma opcji żeby buk się pomylił, dlatego też nie bardzo rozumiem głębszy sens, który jest tutaj ukryty ????
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Witam.
W ostatnim czasie zaciekawiła mnie jedna rzecz. Mianowicie. W Bet-at-home jest zakład &quot;Kto będzie prowadził po pierwszej połowie?&quot; oraz &quot;Połowa/Wynik końcowy&quot;.
Legia Warszawa - Metalist Kharkiv:
Kto będzie prowadził po pierwszej połowie? 1 @ 2,28
Połowa/Wynik końcowy 1/1 @ 2,22
I tu moje pytanie. W pierwszym zakładzie musi zostać spełniony wyłącznie jeden warunek - gospodarze prowadzą do przerwy. W drugim zakładzie muszą zostać spełnione już dwa warunki - gospodarze prowadzą do przerwy i wygrywają mecz. W związku z powyższym dlaczego na pierwszy z zakładów kurs jest wyższy? Nie ma opcji żeby buk się pomylił, dlatego też nie bardzo rozumiem głębszy sens, który jest tutaj ukryty :smile:
Odnosząc się do meczu Legii, kurs na wygraną w FT to @1.69 - a zatem jest w ocenie buka faworytem, zatem w zakładzie HT/FT 1/1 z kursem @2.22, gracz typujący wygraną Legii w meczu, może podnieść ew. swoją wygraną w relacji do tego kursu @1.69 granego tylko na FT, będąc przekonanym o bramkowej przewadze uzyskanej już w HT.
Z drugiej strony, może on - jak zauważasz - zagrać w tej sytuacji tylko HT1 z @2.28 i będąc przekonanym o prowadzeniu Legii już w HT, nie ponosić dodatkowego ryzyka i mieć tu wyższy kurs.
Ciekawe...

.
 
Do góry Bottom