>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prowadzicie statystyki?

macready 56

macready

Użytkownik
Witam, mam pytanie prowadzicie statystyki swojego typowania?
W exelu albo cos takiego? Ja sie czasem zastanawiam czy takie cos ma sens...
W sumie jak sie gra np w sts mozna zbierac kupony/skanowac
w pinn masz historie zakładow 10 lat wstecz...
u innych pewnie podobnie
Wiec chyba doswiadczonemu graczowi to nie potrzebne, natomiast poczatkujacym owszem.
Co o tym myslicie?
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Ja także prowadzę statystyki, mam arkusze na własne potrzeby. Na ich podstawie wyciągam wnioski i poprawiłem swoją grę w ostatnich miesiącach w porównaniu do początku roku. Zwłaszcza jeśli chodzi o dobór stawek.
Historia zakładów to dla mnie nie to samo co przejrzyste statystyki gry.
Także popieram MacieqLeo - statystyki ważna rzecz!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
statystyki sa moze i przydtane, sam przestalem prowadzic z powodu tego iz excel jest programem strasznie ułomnym...
bardziej mnei denerwowal swoją &quot;ubogoscia&quot; niz pomagal.
 
cpt-obvious 7

cpt-obvious

Użytkownik
Bez statystyk ani rusz. Średnie kursy, strike rate i milion innych, które możesz &#39;wyciągnąć&#39; jak chcesz i zobaczyć co robisz źle, co dobrze, to niezwykle przydatna rzecz przecież
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
statystyki sa moze i przydtane, sam przestalem prowadzic z powodu tego iz excel jest programem strasznie ułomnym...

bardziej mnei denerwowal swoją &quot;ubogoscia&quot; niz pomagal.
Bez prowadzenia statystyk człowiekowi się &quot;zapomina&quot; jak przegrał, a pamięta wygrane, przez co wydaje się że jest lepiej niż jest. Tak więc bez statystyk ani rusz - choćby tych najprostszych - postawione, kurs, wygrane( przegrane) ... do wyliczenia z tego yieldu wystarczy banalna formuła [suma(x)/suma(y)*]100% ... i więcej w sumie nie trzeba chyba że komuś się chce bawić w oddzielne statystyki z lig, sportów etc (co pewnie jest przydatne jak ktoś jest &quot;specem d wysztkiego&quot; :p no ale ja się znam tylko na tenisie ;))
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
T 11,8K

tadzin

Użytkownik
Bez prowadzenia statystyk człowiekowi się &quot;zapomina&quot; jak przegrał, a pamięta wygrane, przez co wydaje się że jest lepiej niż jest. Tak więc bez statystyk ani rusz - choćby tych najprostszych - postawione, kurs, wygrane( przegrane) ... do wyliczenia z tego yieldu wystarczy banalna formuła [suma(x)/suma(y)*]100% ... i więcej w sumie nie trzeba chyba że komuś się chce bawić w oddzielne statystyki z lig, sportów etc (co pewnie jest przydatne jak ktoś jest &quot;specem d wysztkiego&quot; :p no ale ja się znam tylko na tenisie ;))
gram raptem 2 ligi i znam swoje typy siegajac pamiecia pare miesiecy wstecz..
i bardziej mam w pameici te przegrane kupony a nie trafione ???? w koncu uczyc sie mzona tylko na bledach czyli redach ;]
 
macready 56

macready

Użytkownik
mi sie wydaje ze jak gracz jest ogarniety i ma wieloletnie doswiadczenie, do tego gra te 2-3 ligi to nie musi prowadzic statystyk, początkujacy owszem:)
 
macieqleo 5,3K

macieqleo

Użytkownik
mi sie wydaje ze jak gracz jest ogarniety i ma wieloletnie doswiadczenie, do tego gra te 2-3 ligi to nie musi prowadzic statystyk, początkujacy owszem:)
grałem w tym roku u dziesięcu buków, wykonałem obrót ponad 80 tys. zł. Myślisz że dałbym rade wszystko zapamiętać?
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Można zapytac jak prowadzicie statystyki? Czy np tylko. Wygrana/Przegrana, stawka, kurs czy może też coś bardziej &#39;zaawansowanego&#39;? Pytam z czystej ciekawości.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Szczerze mówiąc ja nie prowadzę statystyk w żadnym programie. Swoją grę odwzorowuję w temacie który prowadzę, w rzeczywistości też gram płaską stawką tak jak na forum więc przy ilości typów które gram miesięcznie, prowadzenie jakiś arkuszy w moim przypadku jest zbędne. Swoją grę analizuję przeglądając swój temat i łatwo można w ten sposób wyciągnąć wnioski. Nie gram typów live więc z tym też nie mam problemów.
Chociaż teraz widzę że Maciek wrzucił fajny arkusz więc może jednak się skuszę i będę prowadził grę w tym że programie.
A statystyki do gry muszą być i koniec chyba że traktujesz to jak zabawę a nie jako sposób na dorobienie sobie do wypłaty ;)
 
R 23

rutra

Użytkownik
Bez statystyk ani rusz. Kiedyś grałem w Lotto i nie prowadziłem statystyk, potem jak wygrałem 50zł to zacząłem prowadzić i się przekonałem jak szybko kase trace. Ale to jest loteria i odpuściłem to sobie.

Od początku zapisywałem sobie ile jestem na plusie yyy to znaczy ile na minusie ???? Od jakiegoś czasu wklejam sobie kupony do specjalnie założonego zeszytu. Generalnie to tylko Zysk/Strata, Yield. Ale kilka raz tak sobie analizując gdy zacząłem wygrywać pomyślałem sobie, żeby nie napalać się zbytnio a potem robiłem wszystko na odwrót ????
 
stratus 2,2K

stratus

Użytkownik
Tak jak już przedmówcy wspomnieli, prowadzenie statystyk swoich typów czy gry ma sens i jest pomocną rzeczą, z której można wyciągnąć wiele przydatnych wniosków. Przede wszystkim łatwy dostęp do podstawowych danych takich jak yield, profit itp., bo chyba każdy kto traktuje grę u bukmacherów poważniej chce mieć obraz swoich dokonań w przekroju jakiegoś okresu. Dalej kontrola nad stwakowaniem, finansami, trendy itp.
Oczywiście prowadzenie takich statystyk wymaga systematyki i jest czasochłonne ale jest sporo programów czy też arkuszy, które w znacznym stopniu ten proces ułatwiają (np. bardzo ciekawe arkusze w dziale &quot;Programy Bukmacherskie&quot;). Należy również pamiętać, że nie prowadzą statystyk za pomocą arkuszy mamy możliwość wglądu w historie swoich zakładów z poziomu stron firm bukmacherskich, które w większości oferują takie możliwości ale tu musimy się liczyć z ograniczeniem zakresu czasowego.
Przed nami początek nowego roku więc tradycyjnie jest to dobra okazja aby rozpocząć prowadzenie statystyk własnej gry ????
 
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Oczywiście prowadzenie takich statystyk wymaga systematyki i jest czasochłonne ale jest sporo programów czy też arkuszy, które w znacznym stopniu ten proces ułatwiają (np. bardzo ciekawe arkusze w dziale &quot;Programy Bukmacherskie&quot;).
W bardzo zdecydowanym stopniu ułatwiają. Takie statystki wcale nie są czasochłonne (to też zależy co kto chce), ale jak chce mieć bilans, yield itp. To podstawy Excela i jazda.
Prowadzenie takich statystyk wg mnie ma sens taki, że nawet nie wyobrażam sobie tego argumentować bo jest to oczywista oczywistość. Może w Pinnacle masz te 10 lat, ale dla przykładu w Bet365 jest tylko 6 miesięcy (o ile nic się nie zmieniło). Poza tym swoją grę rzadko ograniczasz do 1 buka, a przecież po co masz wchodzić do każdego z osobna i sumować jak wszystko możesz mieć w 1 miejscu na prawdę minimalnym nakładem czasu.
 
ddamien 0

ddamien

Użytkownik
Statystyki jak najbardziej są potrzebne. Jednak w zależności jaki masz system gry twoje statystyki będą się różnić, ponieważ będą cię interesować inne dane.
Ja osobiście oprócz statystyk dotyczących trafionych typów prowadzę zapiski, gdzie umieszczam informacje o nowych systemach, lub próbach nowych typów oraz wszelkie informacje na temat wyników jakie padły. Co jakiś czas czytam te zapiski aby nie popełniać tych samych błędów lub zmodyfikować taktykę grania.
 
Do góry Bottom