>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Prywatne Wiadomości

Status
Zamknięty.
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Ponieważ masz zablokowane Prywatne Wiadomości - nie możesz otrzymywać ani wysyłać PW.
Uprzedzam pytanie i odpowiadam &quot;za co&quot;: próba złamania regulaminu forum
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
Ponieważ masz zablokowane Prywatne Wiadomości - nie możesz otrzymywać ani wysyłać PW.

Uprzedzam pytanie i odpowiadam &quot;za co&quot;: próba złamania regulaminu forum
A mogę dokładnie wiedzieć za co? Bo nie do końca niestety wiem.
Wymieniałem bardzo mało wiadomości prywatnych stąd też moje zdziwienie.

Chciałbym po prostu wiedzieć.
 
madman01 12,1K

madman01

Użytkownik
A ja mam troche inne pytanie , czego admini vader i marcin - odra nie odpowiadaja na prywatne wiadomosci?
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
A ja mam troche inne pytanie , czego admini vader i marcin - odra nie odpowiadaja na prywatne wiadomosci?
Wszystko zależy czego dotyczy pytania.
Forum jest od szukania informacji czy zadawania pytań. Jaka jest minimalna wpłata, czy dany sposób wpłaty wlicza się do promocji etc to proszę pisać i szukać na forum.
Ja bym musiał od rana do nocy siedzieć, żeby na każde PW odpisać, na każde pytanie na forum, zajmować się aktualizacją i innymi sprawami na forum.
Zawsze można się upomnieć na gadu.
@ivostock8
Dostęp do hyde parku blokowany jest zazwyczaj spowodowany zbyt wulgarnym czy prowokacyjnym stylem wypowiadania użytkownika.
 
rickyfcb 159

rickyfcb

Użytkownik
A mogę dokładnie wiedzieć za co? Bo nie do końca niestety wiem.
Wymieniałem bardzo mało wiadomości prywatnych stąd też moje zdziwienie.
Chciałbym po prostu wiedzieć.
Ponawiam pytanie bo wciąż nie otrzymałem odpowiedzi.
A chciałbym wiedzieć jaki pkt. regulaminu złamałem i w jakiej sytuacji.
Aby jej najnormalniej w świecie drugi raz już nie zrobić.
Bo na chwile obecny nie jestem świadomy za co otrzymałem blokade.
Edit: drugi raz już nie zrobisz bo właśnie po to masz blokadę.
 
N 196

nicks

Użytkownik
Mam zablokowane PW. Jak mam je odblokować ? I czy zostanie odblokowane i co mam zrobić aby pw mi wróciło .??proszę o odp
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
masz zablokowane bo złamałeś regulamin forum, nic nie zrobisz masz do odwołania
 
majestro 3K

majestro

Użytkownik
Witam.
Mam zablokowane PW i chciałbym prosić o jego odblokowanie. Przewinienie za które PW zostało zablokowane, chyba nie było jakoś bardzo rażące i wynikało tylko z drobnego nieporozumienia, które już zostało wyjaśnione. Swoje już odcierpiałem i byłbym wdzięczny za przywrócenie tej opcji.
Pozdrawiam ????
edit: Odblokowane ze względu na aktywność merytoryczną na forum. Mamy nadzieję, że &quot;nieporozumienie&quot; się nie powtórzą.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Pewnie nawet nie wiesz czemu masz zablokowane PW? Pomyśl chwilę dlaczego masz tą blokadę to na pewno do tego dojdziesz...
Oczywiście, że wiem za co dawid. Ale napisałem czy może zostać mi odlokowana ta możliwość, a nie za co mam.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Oczywiście, że wiem za co dawid. Ale napisałem czy może zostać mi odlokowana ta możliwość, a nie za co mam.
Za co masz blokadę na PW? pewnie za nic i Administracja się na Ciebie uwzięła...
Notoryczny spam nawet chyba nie muszę pisać gdzie i czym spamowałeś... Się ciesz że nie masz bana na całe forum. Jak jeszcze raz zapytasz za co masz blokadę PW to masz z miejsca czerwoną kartkę.
 
mleczu 67

mleczu

Użytkownik
Za co masz blokadę na PW? pewnie za nic i Administracja się na Ciebie uwzięła...

Notoryczny spam nawet chyba nie muszę pisać gdzie i czym spamowałeś... Się ciesz że nie masz bana na całe forum. Jak jeszcze raz zapytasz za co masz blokadę PW to masz z miejsca czerwoną kartkę.
dawid.400 czy Ty umiesz czytać? Bo wydaje mi się, że nie. Ja się nie pytam za co, nie użyłem tego sformułowania ania razu, tylko czy zostanie mi możliwość ta odblokowana. :-|
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
tylko czy zostanie mi możliwość ta odblokowana.
Wszystko zależy od Was.
Wymogi są dwa
1. Aktywny i merytoryczny wkład na forum. Ciekawe analizy, typy, pomoc użytkownikom itp. (tylko nie dział hyde park) w ostatnich 60 dniach.
Jeśli uważasz, że aktywnie i pomocnie udzielasz się na forum to już punkt dla Ciebie.
2. Jako, że jesteśmy hazardzistami, ogrywamy bukmacherów oraz kasyna, mamy sporo kasy z tego to możemy pomóc potrzebującym.
W tym celu wchodzimy na www.siepomaga.pl i wybieramy szczytny cel, który chcemy wesprzeć jako anonimowi pomagacze.
Musicie dopisać w przelewie jakiś dopisek np. &quot;pozdrowienia od ekipy FB.com lub pozdrowienia od Marcin z FB.com&quot;, abyśmy mogli Was zweryfikować. Link przesyłać do mnie na PW.
Tylko nie bawcie się w śmieszne 2 czy 5zł... (stać was na granie to stać Was na pomoc potrzebującym)
W taki sposób możecie odrobić bana na PW oraz na konkretny dział.
Mam nadzieje, że wszystko zrozumiałem. W razie wątpliwości - priv.
Pozdrawiam
 
Otrzymane punkty reputacji: +59
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom