>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przeciwko nim

R 0

raulito

Użytkownik
28. Jihlava-Kladno TYP:X -10j
stawka 10j kurs 3,60 BUK: Bet365

Typ może dziwić z uwagi na dotychczasowy bilans Jihlavy w meczach u siebie (4-0-0). Wystarczy jednak popatrzeć na przeciwników, z którymi grali - sami ligowi outsiderzy, no co najwyżej średniaki. Ostatni przegrany mecz z rezerwami Sparty nie napawa optymizmem... Kladno jako spadkowicz z pierwszej ligi jest ograne w spotkaniach z lepszymi rywalami. W zeszłym sezonie udało im się nawet kilka razy urwać punkty wymagającym rywalom. Początek tego sezonu wychodzi im średnio. Ostatnie trzy mecze - same remisy. Warto dodać, że z przeciwnikami z górnej części tabeli. Do tego wszystkiego muszę dodać, że mam osobisty uraz do Jihlavy i to utwierdza mnie w przekonaniu, że dziś będzie niespodzianka.
 
R 0

raulito

Użytkownik
Kilka ciekawych meczy na dziś:
30. Siofok-Debreceni TYP:X -10j
stawka 10j kurs 3,80 BWIN

Co prawda niespodziankę udało mi się przewidzieć, ale niestety nie w postaci remisu. Nieoczekiwane zwycięstwo Siofok 4-1.
31. Sibenik-Zapesic TYP:X -10j
stawka 10j kurs 3,50 UNIBET

Zwycięstwo gości - kolejna niespodzianka, która zwęszyłem, ale co z tego. Zastanawiam się czy nie wrócić do gry remisu z podpórką - kurs około 2,00.
32.Liberec-Brno TYP:X -10j
stawka 10j kurs 3,62 PINNACLE

33. Sparta-Ml.Booleslav TYP:X +30,9j
stawka 10j kurs 4,09 PINNACLE

34.Lokomotiva Zagrzeb-Dinamo Zagrzeb -10j
stawka 3,33j na Lokomotiv kurs 11,00 UNIBET
stawka 6,67j na X kurs 5,50 SPORTINGBET
łączna stawka: 10j kurs: 3,67 (łączny)
 
R 0

raulito

Użytkownik
Taka mała ciekawostka odnośnie podanych w temacie typów. 80% meczy, które typuje kończy się zwycięstwem faworyta jedną bramką, remisem lub wygraną underdoga, czyli mówiąc w skrócie 80% meczy kończy się z handicapem azjatyckim +1,5 dla underdoga. Średni kurs na AH+1,5 wynosi 1,40 w przypadku moich meczy. Warto grać płaską stawką. Jeśli nadal będę miał taką skuteczność to po 50 typach założe drugi temat właśnie z grą na AH+1,5.
 
R 0

raulito

Użytkownik
Z okazji rozpoczynających się mistrzostw świata nie może zabraknąć typu siatkarskiego. Dziś stawiam na Egipt, dziwi mnie troszkę kurs w okolicach 1,8-1,9. W końcu Egipt to ekipa ograna na światowych parkietach, mają na koncie wygrane z USA i Rosją w lidze światowej. Iran to z kolei absolutny debiutant. Drugi skromny typ to wygrana Hiszpanów z Kubą. Kurs 9,00 aż razi po oczach. Ja rozumiem kurs w okolicach 4,00 - tego bym nie grał bo mimo wszystko Kubańczycy są faworytami. Ale 1,1 na Kubę to śmiech na sali.

35. Hiszpania-Kuba Typ:1

stawka 1j kurs 9,00 Betsafe


Mecz wyrównany, 3-2 dla Kubańczyków, mało brakowało...
36. Egipt-Iran Typ:1 +9j
stawka 10j kurs 1,90 Betsafe
 
R 0

raulito

Użytkownik
39.Meksyk-Wenezuela (Volleyball World Cup) +8,04j
stawka 4j kurs 3,01 BUK: PINNACLE

Uważam, że po takim kursie jak najbardziej opłaca się postawić na Meksyk. Dwa sety urwane Amerykanom, jeden Argentynie... Wenezuela bez zdobyczy setowej na tych mistrzostwach... Moim zdaniem kurs na Meksyk powinien oscylować w granicach 2,20.
 
R 0

raulito

Użytkownik
41.Landskorona-Assyriska TYP: 1 -6j
stawka 6j kurs 2,10 BETSAFE

Landskorony w takiej formie nie odpuszczę. Stawka umiarkowana ze względu na bardzo niekorzystny bilans H2H między tymi zespołami.
 
R 0

raulito

Użytkownik
PAŹDZIERNIK 2010
1.Norrkoping-Falkenbergs TYP:X -10j
stawka 10j kurs 4,03 BUK: PINNACLE
wyjątkowo wklejam typ tu, żeby znajdował się pod podsumowaniem września.
Kolejny typ:

2. Figuirense-Ponte Preta TYP:X -10j

stawka 10j kurs 3,84 BUK: PINNACLE
 
Do góry Bottom