>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przedmeczówka u/o w koszu dla HT i FT

voic3d 300

voic3d

Użytkownik
Wszystko pięknie ale wie ktoś może skąd wziąć linie przedmeczowe dla spotkań, które już się rozpoczęły?
Na flashscore, betexplorer, oddsportal jest mniej spotkań niż tych, które oferuje Bet365
 
C 0

czyzew

Użytkownik
Witam, ja od wielu miesięcy śledzę mecze koszykówki pod kątem u/o. W poprzednim sezonie udało mi się ugrać ponad 2k stawkami 25/50zl, tylko że ja gram dopiero jeśli odchylenie wynosi ~30pkt po dwóch kwartach.
Dziś rozpocząłem zmagania po długiej przerwie z powodu braku meczy.
Dla przykład dzisiejsze dwa mecze które grałem Canik K-Orduspor K, po dwóch kwartach złapałem U172,5 gdzie początkowa linia wynosiła 138,5, wynik spotkania 101:68.
Drugie spotkanie to Rakvere Tarvas-BC Kalev/Cramo (linia początkowa to 155,5), po dwóch kwartach linia o124,5 którą wziąłem w ciemno, na początku 3 kwarty linia spada do 117,5, gdzie z ryzykiem kontruję za 50zł (wczesniejsze stawki poczatkowe to 25zl), spotkanie konczy sie wynikiem 62:70.
Poprzedni sezon szacuje na jakieś 75/80% skuteczności, ten również zaczął się pomyślnie.
Zapraszam do dyskusji, pozdrawiam.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Ja gram od kilku dni &quot;na sucho&quot; - testując ten sposob. Trochę łamie zasady opisane powyżej, bo biorę pod lupe mecze gdzie linia się przesunela juz o 20pkt. Mecze biorę z oferty betfair (sportbook - czyli nie giełda). Doopy nie urywa, ale wymagana skutecznosc powyzej 56% jest.
 
E 6

esqlap

Użytkownik
Swoją drogą wie ktoś moze ( Edi ??? ) czy istnieje jakas wyszukiwarka zdarzen z danego dnia o konkretnych kursach? Przykladowo wpisujemy polecenie aby nam wyszukalo wszystkie zdarzenia dnia z kursem nie wiekszym niz 1.05 ?
Edit: Znalazłem już ;)
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Swoją drogą wie ktoś moze ( Edi ??? ) czy istnieje jakas wyszukiwarka zdarzen z danego dnia o konkretnych kursach? Przykladowo wpisujemy polecenie aby nam wyszukalo wszystkie zdarzenia dnia z kursem nie wiekszym niz 1.05 ?
Edit: Znalazłem już ;)
To jak znalazles, to sie mozesz podzielić linkiem już.

@edit
dziekuje, reputa poszła
 
q7dwa9 761

q7dwa9

Użytkownik
Fajnie ze ktos gra tym sposobem ;) ja zaniedlugo tez sprobuje bo jak narazie to na sucho sprawdzalem i to tez jakis czas temu, pozdrawiam i trafnych meczy zycze ;)
 
baqq 188

baqq

Użytkownik
Saransk vs Rodniki
UNDER: 155,5 ✅✅✅
1,83

Linia poczatkowa: 131,5


linka nie moge zamieszczac bo tu postow nie nabija.. eh..
Po prostu grasz niższe/wyższe linie live niż były wystawione pre które do tego sposobu nie za bardzo się nadają, ponieważ założenie założyciela tematu była różnica ok 35 pkt+ a u Ciebie takich różnic w lini nie ma.
 
Do góry Bottom