>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przegraj z ozbornem

Status
Zamknięty.
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Witam;) Jestem początkującym bukmacherem więc nie obiecujcie sobie nie wiadomo czego. Jestem z Leszna chociaż od jakiegoś czasu moje życie to Białystok. Lubię kulki nieoficjalnie zwane snookerem ale na potrzeby tematu będę sobie typował wszystko co będę chciał.
Nudzi Cię już ciągłe wygrywanie? Czujesz się nie w porządku w stosunku do firm bukmacherskich, które bezdusznie okradasz? Ten temat jest właśnie dla Ciebie, gwarantuję, że już po kilku typach Twoje wyrzuty sumienia pójdą w zapomnienie.
Ogłoszenia parafialne:
- bankroll przeznaczony na cele tego tematu to 10tys zł (nowych), w przypadku wyzerowania temat zostanie zamknięty, ewentualnie zamknę go sobie kiedy będę chciał.
- kursy, typy i co nie tylko będą wyłącznie z bet365, dlaczego? Bo tak.
- nie będę liczył żadnych dżeldów ani innych równań różniczkowych bo mi się nie chce, będę po prostu pisał ✅ albo ⛔ i korygował bankroll
- jeżeli nie jesteś zadowolony z poziomu usług jakie oferuje ten temat proszę abyś wyraził swoją frustrację albo tutaj albo na PW
- zezwalam na wszelkie formy spamu w temacie, możecie zadawać pytania (na które nie wiem czy będę odpowiadał) jak i wklejać swoje nagie fotki (nie odpowiadam za różnego rodzaju sankcje nakładane przez adminów czy modów, którzy postanowią kogoś za to ukarać, ja w każdym razie kapować nie będę)
Niech ozborn będzie z Wami
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
#1
Shaun Murphy - Peter Ebdon @1,3
Ricky Walden - Ding Junhui over 5,5 @1,53
Ako 1,99
Stawka 2000
Zysk 1980
 
Otrzymane punkty reputacji: +24
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
#4
Neil Robertson - Mark Davis @1,3
Joe Perry - Judd Trump @1,44
Ako 1,87
Stawka 3000
Zysk 2610
 
Otrzymane punkty reputacji: +14
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
#5
Mark Selby - Martin Gould @1,33
Stephen Maguire - Peter Ebdon @1,44
Ako 1,92
Stawka 4680
Zysk 4305
 
Otrzymane punkty reputacji: +13
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
#5
Mark Selby - Martin Gould @1,33
Stephen Maguire - Peter Ebdon @1,44
Ako 1,92
Stawka 4680
Zysk 4305
⛔
Bankroll 0
Poszło jak z płatka;) Widzimy się w hp, może jeszcze za jakiś czas się tu pobawię ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +22
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Witam serdecznie po krótkiej przerwie.
Pierwsza sprawa, pytanie. Tak jak zaznaczyłem wszelkiego rodzaju spam mi nie przeszkadza i może sobie tu być ale proszę o jasne sprecyzowanie dlaczego post Jannka z piękną pieśnią patriotyczną został usunięty 5 minut po wstawieniu, a posty ediego milicjanta mają się dobrze?
Wpłacam niczym MATCYP (czy jakoś tak) 10k i jadę dalej z tematem w celu przegrania. Bankroll będę rozliczał z pominięciem tych początkowych 10k, a jeśli uda mi się je odrobić to wtedy to zaznaczę.
#6
Andrew Higginson - Judd Trump @1,11
David Morris - Stephen Maguire @1,30
Ding Junhui - Marcus Campbell @1,16
Ako 1,68
Stawka 5000
Zysk 3400
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Widzę dyskusja rozgorzała, bardzo się cieszę;)
Mecz Wąskiego przez niedopatrzenie zamrożony i odbędzie się jutro więc czekamy, a tym czasem podam typy na jutrzejszy poranek.
#7
Elliot Slessor - Matthew Selt @1,28
Ken Doherty - Michael White @1,44
Mark Joyce - Mark Selby @1,14
Ako 2,12
Stawka 5000
Zysk 5600
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Widzę dyskusja rozgorzała, bardzo się cieszę;)
Mecz Wąskiego przez niedopatrzenie zamrożony i odbędzie się jutro więc czekamy, a tym czasem podam typy na jutrzejszy poranek.
#7
Elliot Slessor - Matthew Selt @1,28
Ken Doherty - Michael White @1,44
Mark Joyce - Mark Selby @1,14
Ako 2,12
Stawka 5000
Zysk 5600
⛔
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Witam serdecznie po krótkiej przerwie.
Pierwsza sprawa, pytanie. Tak jak zaznaczyłem wszelkiego rodzaju spam mi nie przeszkadza i może sobie tu być ale proszę o jasne sprecyzowanie dlaczego post Jannka z piękną pieśnią patriotyczną został usunięty 5 minut po wstawieniu, a posty ediego milicjanta mają się dobrze?
Wpłacam niczym MATCYP (czy jakoś tak) 10k i jadę dalej z tematem w celu przegrania. Bankroll będę rozliczał z pominięciem tych początkowych 10k, a jeśli uda mi się je odrobić to wtedy to zaznaczę.
#6
Andrew Higginson - Judd Trump @1,11
David Morris - Stephen Maguire @1,30
Ding Junhui - Marcus Campbell @1,16
Ako 1,68
Stawka 5000
Zysk 3400
✅
Bankroll 8400
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
Trochę tenisa dla odmiany.
#8
Tomas Berdych - Gael Monfils @1,36
Kevin Anderson - Andy Murray @1,11
Kei Nishikori - David Goffin @1,16
Ako 1,76
Stawka 4000
Zysk 3040
 
ozborn86 2K

ozborn86

Użytkownik
#9
Barry Hawkins - Dominic Dale @1,50
Elliot Slessor - Mark Selby @1,12
Zak Surety - Robert Milkins @1,22
Ako 2,06
Stawka 4400
Zysk 4670
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom