>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przegrajmy wszystko razem!

seboafc 576

seboafc

Użytkownik
kupon 1⛔

Del Potro 1.4 bet365⛔
Rosja siatkowka 1.6 bet365✅
Włochy 1.15 bet365
✅
Ako: 2.59
Stawka: 10j
A więc tak: Del Potro dla mnie jest lepszy. To Xavier zagrał fantastyczne spotkanie. Myślę że da radę ogarnąć Leytona.
Rosja gra u siebie. Jak napisał Kolega Dawid w Lidze Światowej grają bez paru zwodników, ale mają taki skład że tam i rezerwowi są groźni i solidni. Grają u siebie. Serbia ograła Kubę, ale co się dzieje z Kubą wszyscy wiedzą.
Właśnie co się dzieje z Kubą wszyscy wiedzą i nie wyobrażam sobie że mają szanse z Włochami. Rzadko daję takie kursy, ale teraz na podbitkę wydaję mi się w sam raz.

Nie wiem co jutro będzie w ofercie ale być może odczekam aż do kwali Wimbledonu ????
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
kupon 2⛔

Oudin 1.57 bet365✅
Nielsen 1.44 bet365✅
Ruben Ramirez Hidalgo 1.61 bet365⛔
Cilic 1.61 bet365
✅
Ako; 5.92
Stawka: 10j

chyba kończe z chalangerami. Jak taki Nedovesov dochodzi do finału. Oglądałem jego mecze... Mecz z Cervanakiem to mistrzostwo. To co Słowak zrobił to śmiech. Chyba lepiej będzie się skupić na samym ATP i WTa, a z chalami dać sobie spokój bo wałek goni wałek( akurat nie mówię o dzisiejszym meczu)
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
kupon 3 ostatni przed kwalami do wimlbedonu
Cilic 1.57 Bet365✅
Oudin 1.5 Bet365✅
Gavrilova 3.25 bet365⛔
Rosja siatkówka panów 1.3 bet365✅

Ako : 9.95
Stawka: 10j
Narazie pechowo, nie wiem jakim cudem Nedovesov awansował do finału...ech no nic
Cilic powinien dziś pogonić Leytona, jakoś Australijczyk mnie nie przekonuje.
Oudin potrafi grać na trawie w przeciwienstwie do przeciwniczki. Taki kurs na Gavrilovą to biorę. Broni tu 2 rundy sprzed roku, fakt niedługo są kwale do Wimbledonu ale mam nadzieję że powalczy tutaj. Putintseva wcala taka mega nie jest a na trafie ma tylko jeden mecz. Rosja wczoraj wygrała i do dziś chyba nic się nie zmieni.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
hehe widzisz tak jest czasami. Często że mam że co wlepie na forum to lipka..;p no ale nic próbujemy ! dzięki i również powodzenia!
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
kupon 4⛔
jak narazie na 11 typów,3 błedy, o tyle kosztowne, iż na każdym kuponie po jednym ????

Rosja 1.57 bet365 piłka ręczna
Mahut 1.36 bet365
Bertens 2.0 bet365
Hasse 1.5 bet365
Erakovic 1.36 bet365


Ako: 8,76
Stawka: 10j

co za pier.... szm..... z tej Bertnes, nie może swojego podania utrzymać śmieszne normalnie śmieszne... druga Rus.. pff ostatnio ten tenis to jest jakieś nieporozumienie. Szczególnie w chalangerach gdzie idzie wałek za wałkiem.
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
kupon 5
A jeszcze sobie puszczę.. narazie idzie fatalnie ???? nie wiem czy założenie tego tematu o był dobry pomysł ;D co tu napiszę to lipa, ale nic.
Chorwacja 2.6 bet365 koszykówka pań
Chorwacja 1.5 bet365 siata panów
Rosja 1.57 bet365 ręczna
Hasse 1.4 bet365
Mahut 1.4 bet365

Ako: 12.01
Stawka: 10j
 
seboafc 576

seboafc

Użytkownik
Michal Przysiezny @ 1.30
Teymuraz Gabashvili @ 1.30
Marco Chiudinelli @ 1.30
Ruben Bemelmans @ 1.20
Mirza Basic @ 1.53
Peter Gojowczyk @ 1.50



Ołowek, Bemelmans i Gaba grają z rywalami, którzy są słabsi, i większość swoich meczy grają na clayu, więc powinni ogarnąć.
Chiudinelli nie zachwyca, ale gra z Naso, który nie ma nic wspólnego z grą na innych nawierzchniach. Doświadczony Szwajcar powinien wypunktować Włocha.
Gajowczyk gra z Veicem. Niemiec ma więcej walorów na trawę, lubi grę na szybkich kortach, a Veic to zawodnik raczej na clay.
Basic ostatnio niezły turniej, ale nie ma co się podpalać meczem z Jurkiem. Basic ma tutaj słabego rywala, więc powinien dać radę.
Ako: 6.05
Stawka: 30j
 
Do góry Bottom