>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przegranie depozytu - czy będzie weryfikacja?

pagni 138

pagni

Użytkownik
Jeżeli wezmę bonus i go przegram ale żadne tam surki normalne (1X2) single po kilka, kilkanaście zł max 50-80zł czyli będzie tych zakładów dużo by zrobić obrót. Czyli nie będzie wypłaty bo się zgram ! To ominie mnie weryfikacja pocztowa ?
Czyli pytanie postawione inaczej Czy możliwe jest wzięcie bonusu i gra bez weryfikacji aż do bankruta ?
z góry Dzięki za odpowiedź
Paweł
 
jaimeq 2,5K

jaimeq

Użytkownik
Boisz się weryfikacji to znaczy, że coś kręcisz.Wybij sobie z głowy że buk da Ci kase za darmo i pozwoli ją wypłacić bez weryfikacji.
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Boisz się weryfikacji to znaczy, że coś kręcisz.Wybij sobie z głowy że buk da Ci kase za darmo i pozwoli ją wypłacić bez weryfikacji.
No niekoniecznie, skoro autor chce bonus przegrać, a nie obracać i potem wypłacić, to nie musi się obawiać weryfikacji. Najczęściej przegrywam bonusy u buka z bonusem transferując go do innego. Nie przechodzę wtedy żadnej weryfikacji. Niedawno tak &quot;robiłem&quot; bonus w The Greek, ComeOn czy 18bet. Rejestrowałem się, wpłacałem depozyt, dostawałem bonus i transferowałem go gdzie indziej przegrywając. Nie było żadnej weryfikacji, a nie były to depozyty po 100 - 200 pln. Zastrzegam, że rejestrowałem się tam tylko raz, żadne tam multikonta.
Aczkolwiek nie wszędzie tak można. W Dafabet, Sportingbet czy Bet365 przed dodaniem bonusu
chcieli mnie zweryfikować, co uczyniłem oczywiście. Najczęściej problemów z dopisaniem bonusu bez weryfikacji nie ma u buków do których można wpłacać portfelami elektronicznymi by otrzymać tenże bonus. ????
Sorki, nie zauważyłem, że pytanie dotyczy konkretnie bukmachera bet365 i napisałem ogólnie. Jeśli narusza to regulamin, to do usunięcia i soz za kłopot.
Pozdro!
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Tylko jesli ktos z gory zaklada ze nie przejdzie weryfikacji to po co w ogole &quot;przegrywa&quot; bonusa ???? ? Przeciez jesli nie uda sie go przegrac i tak tej kasy nie wyplaci , wiec na to samo wyjdzie jak po prostu by gral normalnie stawiając jakąś progresję na innym buku ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Dzięki Ahmedinho za odpowiedź. Pytałem się konkretnie o Bet365 bo umiem na koniach zrobić wymagany obrót bonusem w kilka dni, ale oczywiście dzięki za cenne uwagi dotyczące reszty buków. Bo jak widać tylko Ty zrozumiałeś moje pytanie.
Do jaimeq ależ ja nie chcę od Bet365 kasy bo NIE CHCĘ WYPŁACAĆ ! ja chcę to przegrać mało tego nie będę używał &quot;tradycyjnych&quot; surków ale tak jak pisałem grać dłużej single po kilka, kilkanaście zł max 50-80zł aż do bankruta co czasami może zająć kilka miesięcy ?
No Ok przyznam się ( bo zresztą można wywnioskować z pytania) mam konto zweryfikowane i bardzo sobie cenię Bet365 A więc byłoby to byłoby moje drugie konto ( na ciotkę :) ale powtarzam chciałbym przegrać 400 zł ( 200+200 bonus)
To moje konto szybko zweryfikowałem telefonicznie ciekawe co by było jakbym trochę pograł bez telefonu i bez wpisywania kodu który przychodzi pocztą ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
pagni 138

pagni

Użytkownik
Tylko jesli ktos z gory zaklada ze nie przejdzie weryfikacji to po co w ogóle &quot;przegrywa&quot; bonusa ???? ? Przeciez jesli nie uda sie go przegrac i tak tej kasy nie wyplaci , wiec na to samo wyjdzie jak po prostu by grał normalnie stawiając jakąś progresję na innym buku ????
Ja zakładam że przegram kasę! więc wypłata a tym samym weryfikacja mnie nie interesuje.
A swoją drogą to przecież dla buka taki klient to skarb tzn taki co przegrywa ( nie używając surków) więc po co go męczyć weryfikacją :)
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Nie zawsze to co zakładamy wychodzi w tym przypadku bo każdy buk ma jakieś limity. Wiec zastanów się co jeśli nie przegrasz ?
Nie zmienia to faktu ze jeśli zakładasz 100% ze przegrasz to po co w ogóle zakładac tam konto ? Na to samo wychodzi jakbyś grał tylko na drugim buku zakłady przeciwstawne progresją w ogóle do bet365 nie wpłacając ????
Lub jeszcze inaczej - po co w ogóle zakładać fikcyjne konto na buku i wpłacać do niego kasę skoro na 100% wiesz ze z niego nie wypłacisz ? Graj to samo co chciałeś na drugim buku i będziesz jeszcze 200zł do przodu ( te co byś musiał wpłacić do bet365 ).
I na koniec humorystycznie - skoro nie chcesz weryfikowac i wiesz , że nie wypłacisz to po co zakładac chcesz na ciotkę. Równie dobrze możesz założyć na Jarka Kaczyńskiego - wyjdzie na to samo ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Oczywiście &quot;klasyczne&quot; przeniesienie pieniędzy między bukami nie jest takie proste było na ten temat wiele wątków choćby ten http://forum.bukmacherskie.com/f57/przenoszenie-pieniedzy-z-buka-do-buka-96154.html
Po co się zakłada drugie fikcyjne konto hm odpowiedź wydaje się prosta i oczywista dla bonusu ! oczywiście problem pojawia się wtedy gdy chcemy wypłacić (fikcyjne dane) lub szybko przerzucić (wchodzą zakłady na fikcyjne konto + grożą limity)
Napisałem że bym grał do bankruta ale nie oznacza bankruta całkowitego :) tylko bankruta na tym konkretnym koncie.
Po prostu jestem na tropie pewnej metody?! ( sposobu) na przerzucenie tych pieniędzy na Swoje inne konto z tym że jest to czasochłonne ale dlatego &quot;uparłem się&quot; na Bet352 ponieważ wydaje mi się ? że potrafię obrócić te 400 zł 3x jak to wymaga regulamin bez straty więc po obrocie mam 400zł i nikt mnie nie naciska by robić czasami &quot;na siłę&quot; obrót i nawet jeżeli zajmie mi &quot;wyciąganie&quot; tych pieniędzy powiedzmy cały rok ! to przecież 100% odsetek w żadnym banku nie dostanę !
Ps Otóż to Jarek Kaczyński, Donald Tusk cały rząd i 460 posłów skoro Mnie oszukali niech oddają choćby po te 200zł :) wyobrażasz sobie ile to kasy jak każdy z 460 posłów odda mi po 200zł :)
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Przeciez jesli nie uda sie go przegrac i tak tej kasy nie wyplaci
Z tym stwierdzeniem się nie zgodzę ???? Ne wiem, może ja mam taki fart, ale jakiś czas to robię i na razie &quot;problem&quot; miałem raz w the greek, gdzie poszło dopiero za 4 razem.
Zwykle udaje się to za 1-2 razem, ani razu za trzecim ???? Pewnie czysty fart, ale jeśli robi się to u bukmachera przez duże B to limit za szybko nie wyskoczy. W takim bet365 grałem grubiej i limitów brak na razie. Staram się robić transfer do buka, gdzie limity raczej nie grożą ???? Jeśli jest obawa o limit, to dzielę kasę do przegrania na części. A progresją nigdy się nie interesowałem i nie zamierzam ????
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jeśli jest obawa o limit, to dzielę kasę do przegrania na części. A progresją nigdy się nie interesowałem i nie zamierzam ????
Ojj.. upraszczając ????
Wplacasz dajmy na to na takiego Bet365 200zł. Dostajesz 200zl bonusu i masz w sumie tam 400 zl.
1. Stawiasz sura o kursach 2,0 bet365 2,0 Pinnacle za 400zl. Wchodzi na bet365 , więc masz tam 800zl
2. Stawiasz sura o kursach 2,0 bet365 2,0 Pinnacle za 800zl. Wchodzi na bet365 , więc masz tam 1600zl
3. Stawiasz sura o kursach 2,0 bet365 2,0 Pinnacle za 1600zl. Wchodzi na bet365 , więc masz tam 3200zl
A teraz taki bet365 przestaje Cie lubic i limituje Cie do stawki 10zl / zaklad. Masz tam 3200 na koncie , takimi stawkami nie masz wielkich szans tego przegrac , nie mozesz tez wypłacić bo konto jest na Jarka Kaczyńskiego ????
Prześledzmy teraz Twoje stawki ( przegrane ) z podanego tu za przykład Pinnacla :
1. Kurs 2,0 , stawka 400zł
2. Kurs 2,0 , stawka 800zł
3. Kurs 2,0 , stawka 1600zł
Czy to nie jest klasyczna progresja ? Jedyna róznica jest taka , że Ty dostosowujesz swoją do kursów ( każdy sure-bet moze mieć inny kurs ). Oczywiście sytuacja ta odnosi się do tego jak konto na bet365 jest fikcyjne , bez mozliwosci weryfikacji.
Pagni,
A teraz wskaż mi różnicę pomiędzy tym co opisałem a tym jakbyś grał te 3 typy tylko na Pinnaclu. Roznica jest jedna - tworząc fikcyjne konto na bet365 przegrałeś o 200zł więcej. Te 200zł , które tam wpłaciłeś ????
Oczywiście gdy konto na za przykłąd tu podanym bet365 masz zweryfikowane sprawa wyglada inaczej bo obrót skończyłeś , wypłacasz 3200zł i bawisz się dalej.
Przeanalizuj to na spokojnie a odechce Ci się tworzenia kont na Jarka K ;]
Podsumowując... specjalnie pogrubiam bo to chyba najistotniejsze w tym wszystkim - &quot;Wyczyszczenie&quot; konta na jakimś buku jest stosunkowo proste i w większosci przypadków się udaje lecz na pewno nie jest oczywiste , także zanim gdzieś wpłacisz miej pewność , że nie będziesz miał problemów z wypłatą z tego buka ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
Różnicy Ci nie wskażę bo skoncentrowałeś się na &quot;typowym&quot; wyciąganiu z Konta Jarka K :) poprzez surki co przecież już pisałem że może być taka sytuacja. Zdecydowanie łatwiej przegrać 400 zł niż 3200 :) Przecież są różne metody gry edi8 pisał o systemie &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; progresje itd. Byłaby to żyła złota gdyby te bonusy i ich &quot;przegrywanie&quot; włączyć w swój sposób gry gdyby te dwusetki niejako przy okazji wpadały do kieszeni i taki miał być sens zakładanie tego wątku.
A więc jak pogram do bankruta bez weryfikacji ?
Ps w mojej karierze tylko raz tak grałem w comeon co prawda było to moje konto ale do obrotu było wymagane AKO a ja AKO nie umiem grać :) oj mordowałem się by to przegrać i faktycznie doszedłem do wniosku że nie warto ale... no cóż jesteśmy tu by wydoić buka :)
 
ahmedinho 321

ahmedinho

Użytkownik
Heh ????
Co to progresja to ja wiem i może tak moje wyciąganie bonusu wygląda, ale nigdy się w to nie zagłębiałem szczególnie, nie przepadam za tym i już raczej tego nie polubię. Nie jestem tym zainteresowany ???? Mało mnie obchodzą systemy, progresje, azjatyckie hc i sure bety. Preferuję single i tak już raczej zostanie, zwłaszcza, że u mnie to zdaje egzamin i nie potrzebuję kombinować inaczej ???? Inaczej by to pewnie wyglądało na multikontach, sytuacja jest wtedy zgoła inna ????
pozdro!
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Heh ????
Co to progresja to ja wiem i może tak moje wyciąganie bonusu wygląda, ale nigdy się w to nie zagłębiałem szczególnie, nie przepadam za tym i już raczej tego nie polubię. Nie jestem tym zainteresowany ???? Mało mnie obchodzą systemy, progresje, azjatyckie hc i sure bety. Preferuję single i tak już raczej zostanie, zwłaszcza, że u mnie to zdaje egzamin i nie potrzebuję kombinować inaczej ???? Inaczej by to pewnie wyglądało na multikontach, sytuacja jest wtedy zgoła inna ????
pozdro!
Skoro nie obchodzą Cie sure bety to jak wyciagasz bonusy ???? ?
PS. Azjatyckie handi też bardzo pomagaja w wyciagnieciu bonusu i nie ma to nic wspolnego z tym czy masz multikonta czy nie.
PS2. IMO multi konta tez trzeba umiec zakladac - jesli kazde jest w 100% funkcjonalne , zweryfikowane i mozna z niego wyplacic kase to tylko daje korzysci graczowi ????
Pzdr;)
Różnicy Ci nie wskażę bo skoncentrowałeś się na &quot;typowym&quot; wyciąganiu z Konta Jarka K :) poprzez surki co przecież już pisałem że może być taka sytuacja. Zdecydowanie łatwiej przegrać 400 zł niż 3200 :) Przecież są różne metody gry edi8 pisał o systemie &quot;musisz przegrać aby wygrać&quot; progresje itd. Byłaby to żyła złota gdyby te bonusy i ich &quot;przegrywanie&quot; włączyć w swój sposób gry gdyby te dwusetki niejako przy okazji wpadały do kieszeni i taki miał być sens zakładanie tego wątku.
A więc jak pogram do bankruta bez weryfikacji ?
Ps w mojej karierze tylko raz tak grałem w comeon co prawda było to moje konto ale do obrotu było wymagane AKO a ja AKO nie umiem grać :) oj mordowałem się by to przegrać i faktycznie doszedłem do wniosku że nie warto ale... no cóż jesteśmy tu by wydoić buka :)
Generalnie 2 sprawy chcialem tu przekazać , mam nadzieje ze tym razem sie uda i dotrze ???? :
1. Uważam , że nie ma 100% skutecznego sposobu czy cudownej metody na &quot;przegranie&quot; kasy u jakiegoś buka. Jeśli by była to by oznaczalo ze jest rowniez taka 100% metoda aby wygrac ta kase - jesli bys gral tylko typy przeciwstawne do tych które maja przegrac to zawsze bys w koncu wyszedl na plus - wiec po co by bylo wtedy bawić sie na 2 buki ?
2. Zakładając jak Ty ( błędnie ) , że taka metoda jest i ze na 100% przegrasz. Po co Ci to fikcyjne konto na bet365 bo dalej nie rozumiem ? Wyobraz sobie , że je masz , ze wplaciles 200 zl i dostales bonus 200 zl ale konta nie zakladaj tylko stawiaj ze tak powiem &quot;wirtualnie&quot; na bet365 a realnie zaklady w drugą stronę gdziekolwiek je chcesz stawiac i jakakolwiek cudowna metode masz... Zapisuj ten wirtualny bilans gdzies na kartce czy w excelu i aktualizuj po kazdym zakladzie. Skoro metoda jest w 100% skuteczna to w momencie gdy Twoj wirtualny bilans na bet365 osiagnie 0 - bedziesz na plus o 200zł więcej niz gdybys zrobił to fikcyjne konto na Jarka K. - bo przecież kasy tak na prawde tam nie wplaciles. Po raz kolejny wiec pytanie - po co takie konto... ?
Zastanow sie nad tym bo to jest prosta matematyka. Do sedna po raz kolejny - bez sensu jest zakladanie fikcyjnego konta i wplacanie kasy gdzies skad wiadomo ze nie wyplacisz z powodu niemoznosci zweryfikowania konta. Na prawde gdyby to mialo jakikolwiek sens to kazdy by po 100 kont zalozyl po zmiennym ip...
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Boisz się weryfikacji to znaczy, że coś kręcisz.Wybij sobie z głowy że buk da Ci kase za darmo i pozwoli ją wypłacić bez weryfikacji.
Nie zgodzę się z tym. Z miejsca mogę wymienić kilku bukmacherów którzy nie zawsze wymagają weryfikacji przy wypłatach, ba jest nawet jeden bukmacher który potrafi wysyłać pieniądze w ciemno tzn wysyła pieniądze na konto mb które nie ma własciciela, możesz nawet nie mieć adresu email. Wpisujesz email i kasa idzie, czeka przez chyba 14 dni az zalozych meila i konto. Proponuje nie powtarzać tego co inni powtarzają ale samemu się zorientować jak funkcjonują bukmacherzy, większość ludzi jest strasznie naiwnych i powtarza tylko to co ktoś inny kiedyś powtórzył. Załóż konto w 100 czy więcej bukmacherów wpłac do każdego, pograj,zorientuj się co i jak a zobaczysz że odpowiedzi nie których użytkowników mają nie wiele wspólnego z rzeczywistością. A to czy twoje działania są nie legalne czy nie to już inna sprawa, ale nie mów że się nie da skoro nie trzeba daleko szukać bo nawet bardzo znane firmy bukmacherskie nie zawsze wymagają weryfikacji.
Zastanow sie nad tym bo to jest prosta matematyka. Do sedna po raz kolejny - bez sensu jest zakladanie fikcyjnego konta i wplacanie kasy gdzies skad wiadomo ze nie wyplacisz z powodu niemoznosci zweryfikowania konta. Na prawde gdyby to mialo jakikolwiek sens to kazdy by po 100 kont zalozyl po zmiennym ip...
Jeżeli chodzi o Bet365 to jak najabardziej masz rację. Ale jeżeli miałeś na myśli wszyskich bukmacherów ogółem to bzdura.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
Jeżeli chodzi o Bet365 to jak najabardziej masz rację. Ale jeżeli miałeś na myśli wszyskich bukmacherów ogółem to bzdura.
Wszyscy , nie wszyscy... Nie przepadam za generalizowaniem. Posiadam konta na naprawde wielu bukach i oczywiscie z wielu wyplacalem bez weryfikacji wiec masz rację jednak nie znaczy to , ze zawsze tak musi być. Przykładowo , tak chwalony tu przez wszystkich BAH , za to ze nie trzeba wysylac dokumentów - wygrałem tam 500 czy 1000 zł i wypłaciłem bez problemu , ale innym razem już żeby wypłacić 7000zł , zostałem poproszony o przysłanie dokumentów.
No a w bet365 wiadomo , że to nie przejdzie.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Wszyscy , nie wszyscy... Nie przepadam za generalizowaniem. Posiadam konta na naprawde wielu bukach i oczywiscie z wielu wyplacalem bez weryfikacji wiec masz rację jednak nie znaczy to , ze zawsze tak musi być. Przykładowo , tak chwalony tu przez wszystkich BAH , za to ze nie trzeba wysylac dokumentów - wygrałem tam 500 czy 1000 zł i wypłaciłem bez problemu , ale innym razem już żeby wypłacić 7000zł , zostałem poproszony o przysłanie dokumentów.
No a w bet365 wiadomo , że to nie przejdzie.
???? tak, może żądać ale nie musi,1000zł to wcale nie jest tak mało, zapewne nie którzy więcej wypłacają bez weryfikacji, pewnie mają określone w regulaminie kwotę od której muszą żądać weryfikacji. Ale jak by się tak zastanowić to wysyłanie pieniędzy bez weryfikacji, osobie o nie znanych personaliach jest poprostu skrajną formą naiwnośći i daje bardzo szerokie pole do wszelkiego rodzaju nie legalnych działań.
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
kbpoland na dzień dzisiejszy muszę się z Tobą zgodzić że nie ma takiego sposobu a na pewno nie ma takiej szybkiej metody że w ciągu kilku, kilkunastu dni ogołocisz konto bez limitów i innych zagrożeń. To zgoda. Ale pozwól mi choć poszukać tej &quot;cudownej&quot; metody :) Co do Bah to właśnie w tej chwili gram na koncie Ojca :) i za ok tydzień dopełnię wymagany obrót i wypłacę ale nie wszystko bez względu na jakim zakończę bilansie będę wypłacał po 200-300 zł x2 w miesiącu ( bo chyba tylko dwie wypłaty w miesiącu są darmowe ) Bo już wcześniej słyszałem że przy większych sumach żądają weryfikacji Skoro miałeś 7000 na &quot;lewym&quot; Bahu to trzeba było wypłacić 14x500 lub 7x1000 a nie całość ( jeżeli aż przy 1000 zł nie żądali dokumentów to fajna wiadomość.)
 
kbpoland 37

kbpoland

Użytkownik
kbpoland na dzień dzisiejszy muszę się z Tobą zgodzić że nie ma takiego sposobu a na pewno nie ma takiej szybkiej metody że w ciągu kilku, kilkunastu dni ogołocisz konto bez limitów i innych zagrożeń. To zgoda. Ale pozwól mi choć poszukać tej &quot;cudownej&quot; metody :) Co do Bah to właśnie w tej chwili gram na koncie Ojca :) i za ok tydzień dopełnię wymagany obrót i wypłacę ale nie wszystko bez względu na jakim zakończę bilansie będę wypłacał po 200-300 zł x2 w miesiącu ( bo chyba tylko dwie wypłaty w miesiącu są darmowe ) Bo już wcześniej słyszałem że przy większych sumach żądają weryfikacji Skoro miałeś 7000 na &quot;lewym&quot; Bahu to trzeba było wypłacić 14x500 lub 7x1000 a nie całość ( jeżeli aż przy 1000 zł nie żądali dokumentów to fajna wiadomość.)
Ale ja nie mam żadnego &quot;lewego&quot; baha ???? Ujme to tak ( ;) ) ... wszystkie konta które posiadam są ładnie zweryfikowane i w 100% funkcjonalne w związku z tym 7000zł wypłaciłem z baha bez problemów zaraz po tym jak im doslalem co chieli ????
A jesli chodzi o to ze przy wyplacie 1000zl nic nie chcieli to i owszem , lecz wcale nie musi to być regułą ????
A jeśli chcesz szukac cudownej metody to oczywiscie szukaj - ale nie wplacaj kasy na konto z którego wiesz na 100% ze jej nie wyplacisz - tylko na tym zyskasz ;]
Pzdr.
 
sylwek2012 1,1K

sylwek2012

Użytkownik
Skoro miałeś 7000 na &quot;lewym&quot; Bahu to trzeba było wypłacić 14x500 lub 7x1000 a nie całość ( jeżeli aż przy 1000 zł nie żądali dokumentów to fajna wiadomość.)
Nie rozumiesz, bukmacher może żadać dokumentów kiedy chce, nie ma ustalonego limitu jeden może wyplacic 10 tys bez weryfikacji drugi przy minimalnej wyplacie bedzie weryfikowany.
Swoją drogą nawet w polskich kasynach/bukmacherach jest weryfikacja przy wygranych powyżej jakiejś kwoty chyba 5 czy 10K eur. Jak byś był kiedyś w kasynie czy w bukmacherze naziemnym spytaj się od jakiej kwoty muszą rejstrować dane osobowe klientów.
1000zł to 250 euro 200 funtów. Główna waluta kasyn/bukmacherów internetowych to euro lub gbp tak więc jeżeli chodzi o traktowanie tych wartosci to powinno byc 250 euro = 250 zł.
 
Do góry Bottom