>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przejazd busikiem Kato-Krk, fajne miejsca w Krk

matty1991 712

matty1991

Użytkownik
Witam, mam pytanie, ktoś jechał albo orientuje się jak długo trwa przejazd busikiem z Katowic do Krakowa? Jakieś propozycje, podpowiedzi? Bo w walentynki zabiore chyba dziewczynę do Krakowa, ale będę musiał chyba te miejsca zarezerwować bo coś czytałem na stronie unibus&#39;a ...
I przy okazji jakieś fajne miejsca w krakowie poza rynkiem? albo restauracje? gdzieś gdzie mogę Ją wziąć tutaj już zdaje się na Waszą pomoc, pozdro!
 
P 95

piotrek_

Forum VIP
pociągiem lepiej a nie busem. Nie dość, że przepłacisz to jeszcze ludzi będzie pewnie pełno w busie. Zero komfortu. Poza tym szybciej będzie pociągiem.
Zależy gdzie chcesz iść bardziej. Restauracje są różne, ja tam lubię &quot;Babcia Malina&quot; na ul. Szpitalnej tylko, że restauracja dolna . Jak jakaś kawiarnia w dobrym klimacie to Colorspot.
 
luckyandgrind 22

luckyandgrind

Użytkownik
Może ją też zabrać do kratki, wedla albo poezji smaku(jak jest ciepło fajne są też restauracje na statkach na wiśle koło wawelu)... Zależy co chcesz robić... Co lubi twoja dziewczyna... Problem jest taki, że rynek czternastego jest prawie cały zajęty, także bez wcześniejszej rezerwacji może być problem i żeby się nie skończyło na kebabie i spacerze po plantach ;)
 
Do góry Bottom