>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przejrzysty i Czytelny Temat

spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Witam otwieram własny temat by lepiej kontrolować w co gram i jak na tym wychodzę, bukmacher bet365. Chciałbym aby każdy kto wejdzie na ten temat widział wszystko bardzo dokładnie, dlatego ja będę w rzeczywistości grał za 100 zł a na forum będzie napisane 1000, w jakim celu? Na większych sumach łatwiej się poruszać i cały temat nabiera przejrzystości do każdej sumy poprostu dodam jedno zero. Zaczynamy. Budżet początkowy 10000 zł.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Ekstraklasa
Podbeskidzie-Lechia Gosp. wygrają dowolną połowe 1.9 ⛔
Wisła-Śląsk Obydwie strzelą w 1 połowie 5.5 ✅
kurs: 10.45 ⛔
Stawka: 200 zł ⛔
EW:2090 zł



Komentarz: Ja pierdziele, ale było blisko naprawde blisko Podbeskidzie w pierwszej polowie i drugiej też mogła wygrać, lechia wybiła z linii bramkowej, świetne kursy zabrakło troche szczęścia.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
#1 Ekstraklasa
Korona- Pogoń obydwie strzelą w 1.połowie 5.0✅
Zagłebie-Ruch Gosp. over 1.5 2.1✅
kurs: 10.5✅
Stawka: 100
EW:1050✅✅✅


#2 Ekstraklasa:
Piast-Górnik Łęczna Gosp. over 1.5 2.2✅
kurs: 2.2✅
Stawka: 1000 zł
Ew: 2200✅

BILANS:2150✅✅✅✅✅



Krótka analiza: Co można powiedzieć o Koronie napewno to że zaskoczyła i że przegrałem przez nich niezły kupon to napewno:p Korona w dwóch meczach strzeliła szybko bramki z Ruchem i Legią, myślę że jest spora szansa że to się powtórzy, co mogę jeszcze dodać Gospodarze słabo radzą sobie u siebie działająca presja nie wywiera na nich pozytywnego wpływu za to gra na wyjazdach widocznie im służy, odszedł już malarczyk który nie zagra w jutrzejszym spotkaniu ale mimo tego zwycięstwo z Legią doda im skrzydeł i będą walczyć. Dziś pokusiłem się o taki kurs w meczu z Wisła i się nie zawiodłem. Co u Ruchu hmm, wynik z Termalicą nie odzwierciedla do końca prawdy do pięknego strzału z dystansu nic się wielkiego nie działo na boisku i tam mogło się nawet zakończyć zwycięstwem dla drużyny z Niecieczy.


Drugi kupon idę mocniejszą kwotą, szczerze widziałem tylko mecz Piasta z Lechem i jakieś urywki innych, czytałem również wiele komentarzy i waszych opinii, myślałem nad czystą jedynką ale myślę że górnik może zaskoczyć. Mam nadzieję że się na forumowiczach nie zawiode ????
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Jagiellonia-Legia Gosp over 1.5 3.0
Stawka: 1000 zł ⛔
Ew: 3000 zł


Witam, widzę że wszyscy mocno biją w Legie, może wygra może nie Jagiellonia jest niebezpieczna do tego Legia jest znow po pucharach kurs szczerze na Jagę świetny może wpaść naprawde dużo bramek bo legia &quot;nie może przegrać&quot; a Jaga też się nie zadowoli byle czym.



Komentarz: Niby blisko ale daleko.... Jaga cisnęła.
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
# Węgry-Rumunia gosp over 1.5 3.5 ⛔⛔⛔
kurs:3.5
Stawka: 400 zł ⛔⛔⛔
Ew: 1400


Witam kolejny typ, martwie się trochę że przejadę się na dzisiejszych typach, co przemawia za Węgrami? Może to że w poprzednim meczu z Finlandią ładnie atakowali, kurs wysoki ponieważ nie oszukujmy się Rumunia nie traci wiele bramek zaś Węgry wiele ich nie strzela ale myślę że osoby które śledzą temat widzą że nie stawiam przeważnie na &quot;pewniaków&quot; i jak widzą mimo tego jestem na plusie co po tym dniu może się zmienic ????
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Bilans z dnia dzisiejszego:
Kupony: 4
Trafione: 2 śr. kurs trafionych : 3.42
Nietrafione: 2 śr. kurs nietrafionych: 2.83

Bilans: 1015 zł ✅✅✅


Bilans całego tematu na dzień 04.09.2015
Kupony: 9
Trafione:5 śr. kurs trafionych: 4.18
Nietrafione:4 śr. kurs nietrafionych: 4.78

Bilans z całego tematu: 2325 ✅✅✅
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
1 liga polska
GKS Bełchatów- GKS Katowice goście over 1.5 3.25
Stomil Olsztyn- Chojniczanka gosp over 1.5 2.37
kurs: 7.70
stawka: 125
EW:962
Ładnie dzisiaj weszło ale szczerze powiedziawszy bardzo bardzo duzo szczęścia przy meczu z Katowicami ????

BILANS 837 ✅✅✅
 
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Szkocja-Niemcy I połowa over 1.5 2.62
kurs: 2.62
Stawka: 1000 zł
Ew: 2620
Każdy z nas oglądał mecz Polski z Niemcami, widzieliśmy jak drużyna gości wgniotła nas i gdyby nie bramka na 1:2 to moglibyśmy dostać niezłe lanie, ale koniec tego gdybania, trochę ten dzisiejszy typ taki niepewny nie przepadam grać na reprezentacje bo dzieją się niezłe ceregiele, mam tylko nadzieję że nasz zachodni sąsiad nie odpuści tego meczu i wystartuje z grubej rury, kurs przeciętny a ryzyko spore. Co można powiedzieć o Szkocji to że to jest ich mecz o być albo nie być z Gruzją grali słabo ale grali w upale na ciężkim jak dla nich terenie.
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Szkocja-Niemcy I połowa over 1.5 2.62
kurs: 2.62
Stawka: 1000 zł
Ew: 2620

Każdy z nas oglądał mecz Polski z Niemcami, widzieliśmy jak drużyna gości wgniotła nas i gdyby nie bramka na 1:2 to moglibyśmy dostać niezłe lanie, ale koniec tego gdybania, trochę ten dzisiejszy typ taki niepewny nie przepadam grać na reprezentacje bo dzieją się niezłe ceregiele, mam tylko nadzieję że nasz zachodni sąsiad nie odpuści tego meczu i wystartuje z grubej rury, kurs przeciętny a ryzyko spore. Co można powiedzieć o Szkocji to że to jest ich mecz o być albo nie być z Gruzją grali słabo ale grali w upale na ciężkim jak dla nich terenie.

Bilans: 1620 zł ✅✅✅


BILANS DNIA:2620 zł ✅✅✅
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
spokojducha 238

spokojducha

Użytkownik
Szwecja- Austria I połowa over 1.5 3.40
Kurs:3.40
Stawka: 500 zł
Ew: 1700 zł
Witam zastanawiałem się tutaj nad typem przez jakiś czas, myślałem nad overem 1.5 dla Szwecji ale zrezygnowałem, Austria ma ustawienie defensywne dobrze i umiejetnie się broni a przy okazji jest niebezpieczna w ataku w meczu z mołdawią wygrali tylko 1:0 ale już w pierwszej połowie mogło być spokojnie dwa do przodu dla Austriaków, ale mimo wszystko Szwecja musi tutaj wygrać bo za plecami ma Rosje, czy jest w stanie? Trudno powiedzieć, nie wiadomo również jak zachowają się goście którzy mają już pewny awans, w każdym bądź razie w wyrównanym meczu z Czarnogórą juz po I połowie było 3:0 dla Szwedów, licze że i w tym meczu ruszą mocno do przodu.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
Do góry Bottom