>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew Bankowy - Pytanko ?

C 41

ciechu

Użytkownik
Ja zleciłem przelew w niedzielę, więc pieniądze poszły w poniedziałek rano, a we wtorek już były w expekcie. Wysyłałem z mbanku.
 
expekt-betclic 293

expekt-betclic

Użytkownik
Witam

Przeważnie 2-3 dni czeka się na zaksięgowanie depozytu ma koncie gracza, oczywiście mowa o przelewie bankowym

Pozdrawiam
 
telprzem 136

telprzem

Użytkownik
Mam jeszcze jedno pytanie.
Wpłaciłem 40 zł dostałem bonus i mam 80 i np. starciłem 40 zł na pokerze i teraz na pokerze nie widzi tego bonusu. Dlaczego? Bonus nie moze byc przelany na pokera?
 
bociek666x 0

bociek666x

Użytkownik
chcialbym wpłacic kaske na expekta i wiem gdzie na formularzu do przelewu bankowego wpisywac wszystkie dane tylko nie wiem co to jest ten SWIFT. To sie wpisuje gdzieś w formularzu??? jak tak to gdzie??? na stronie expekt w zakladce - depozyt - konta bankowe- mam napisany ten kod SWIFT pod nr konta. odp co z tym sie robi
 
piscatella 6,2K

piscatella

Użytkownik
Podłączam się pod pytanie kolegi, wpłaciłem pieniadze w pekao w zeszły czwartek, rano, i do tej pory nie dotarły na moje konto w expekt.
 
przemeksic 18

przemeksic

Użytkownik
Bardzo dziwne, ja zazwyczaj jak wpłacam to mam do 2 dni roboczych. Wpłacam z BZ WBK. Nie lepiej napisać do nich mail&#39;a? Albo porozmawiać na czacie? ;)
 
Do góry Bottom