>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelew do gamebookers

malygda 0

malygda

Użytkownik
co do kart debetowych/kredytowych to Karolek niewazne czy to Visa Mastercard czy inne ... 2 rzeczy są ważne czy karta jest wypukła(mozna ja placic przez inetrnet i za granica - tylko kart kredytowe), jezeli chodzi o karty debetowe to wiem ze niektore maja opcje placenia przez Internet napewno Inteligo ma taka karte wiec mozecie sobie smialo przelewac ta karta wystarczy podac numer date waznosci 3 ostatnie cyfry na odwrocie oraz imie i nazwisko na karcie. Wiekszosc kart debetowych nie ma takiej opcji pytajcie w waszych bankach czy moga wam taka karte wydac. Takim kartami w GB mozecie smialo placic. To tyle w temacie info mam pewne pracuje w jednym z bankow, takze zwyklymi kartami nawet nie probujcie.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Przy wpłatach i wypłatach dokonywanych &quot;kredytkami&quot; uważajcie na jedną rzecz.....
o naszych &quot;mądrych&quot; w rządzie są często gigantyczne wahania kursu Euro. Ja np wpłacam 100zł kredytką i GB rozlicza to w Euro (powiedzmy że 25 Euro--4,00zł -1Euro) w banku mi underpepper 102,5 pytam się skąd te 2,5 skoro wydałem tylko 100zł..... z różnic kursowych.
Ale pochwalić się muszę jedną fajną rzeczą..... wypłaciłem ok 110zł a na koncie było 116,50 ???? też się zarobiło na wahaniach kursów zł-Euro :jupi:
 
Do góry Bottom