>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew karta kredytowa

R 7

raczek

Użytkownik
Mam pyt. czy to jest bezpieczne?
Podaje sie wszystkie dane. Oni moga to pozniej wykorzystac aby pobrac pieniadze
I mam pytanie. Numer karty kredytowej to jest to na przodzie czy to jakis numer ktory posiadacz musi pamietac?
 
G 0

goleo

Użytkownik
Jesli bukmacher jest bezpieczny to tak. Ja osobiscie nigdy sie nie spotkalem z oszustwem. Tak to jest numer na karcie.
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
numer karty to to co na przodzie, do weryfikacji uzywasz kodu CVV czyli pewnych cyfr na odwrocie karty (mala czcionka)

w GameBookers placilem kilka razy karta - za 2 i kolejnym razem wybieralem tylko ze chce placic ta sama karta co poprzednio (za 1. razem wpisalem wszystkie dane) i tylko wpisywalem ten kod CVV bez podawania kolejnych danych;
podoba mi sie jeszcze to ze nie pobieraja prowizji od wplat (bwin pobiera :p )
 
escabar 24

escabar

Użytkownik
Nie potrafilem wplacic karta i wplacilem na poczcie ????
No trudno poczekam pare dni.
no to gratuluje ???? za 1,5 tygodnia zaczniesz ;p najlepiej z moneybookers wpłacać pieniądze, albo jak nie masz MB to konta bankowego poprzez internet ;) pozdrawiam
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Oni nawet pozwalają jako jeden z nielicznych buków dokonać wpłaty kartą debetową-a to nie jest to samo co KREDYTOWA!

Ale nie ma tak łatwo-trzeba wypełnić własnoręcznie oświadczenie.
Ja taki i taki zamieszkały tu i tu oświadczam ze zezwalam na dokonywanie transakcji przez firmę GB Ltd z siedzibą tu i tu o numerze karty takiej i takiej wydanej przez bank taki i taki, ważnej do dnia takiego i takiego. Data i wyraźny podpis, skanujecie im to i wysyłacie.

Polski support to odczytuje i wysyła kopię tego do banku i bank zezwala na płacenie kartą DEBETOWĄ (ma ja 90% studentów) i nie potrzeba robić sobie karty kredytowej-która jest sporo droższa (ubezpieczenia +opłaty i zobowiązania)

????

GB-your partner in bussines
 
S 0

sphinx82

Użytkownik
Jest to chyba jedyny buk, u którego można płacić kartą przedpłacona i za to ich lubie ???? . Posiadam eKartę VISA w ING Banku i jak narazie 3 razy wpłacałem i zero problemów.
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
M4ciek to się ciesz bo po 3 latach zobaczysz jakie będą opłaty. TO samo było z TP przez 6 miechów za 1zł hahahaha a potem ile 80zł hahaha a kto ma radiówkę to non stop płaci 50zł i nie ma żadnego limitu ściągnięć plików ????

A wracając do dyskusji o płatnościach kartą. O ile wiem to jeszcze nie było skarg o to że GB użył nielegalnie karty kredytowej lub debetowej (przecież składamy deklarację)
a po 2 zobaczcie że oni zawsze łapią IP i to łapią nie to IP zmienne lecz to IP stałe-jak dla mnie najbezpieczniejszy buk w tej chwili ????
 
m4ciek 0

m4ciek

Użytkownik
...no i nie biorą (na 100% w przypadku kredytówki) kosztów manipulacyjnych (BWIN o ile pamiętam przy wpłacie rzędu 130 PLN zabrał 2.6 PLN)

po 3 latach to mam nadzieje że mnie w tym kraju już nie będzie i ta kredytówka będzie zbędna, co nie zmienia faktu że normalna jej cena w mBanku (bez promocji) rozkłada się na circa 4 PLN miesięcznie

w GB obracałem już kartą kilkakrotnie i potwierdzam że mój rachunek nie zanotował żadnych wycieków ponad to o czym wiem ???? :wink:
 
Do góry Bottom