>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew pocztowy?

domel 49

domel

Forum VIP
Odbiorca: bet-at-home.com
Nazwa banku: Bank BPH w Warszawie

Numer konta: 06 1060 0076 0000 3210 0003 7132

Tytuł przelewu: Twój numer konta gracza

to jest Ci potrzebne wiec wystarczy teraz powpisywac i mozesz wysylac kase ????
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
istnieje tez mozliwosc otrzymania gotowych, wypelnionych druczków do wplaty pieniedzy na konto bet-at-home ???? wystarczy zalogowac sie na strone bet-at-home, nastepnie kliknac na &quot;moje konto gracza&quot;, pozniej &quot;wplata&quot;, wybrac &quot;wpłata przelewem na konto bankowe&quot; i tam bedzie opcja &quot;wyslij druczek&quot;. Po kliknieciu na ten button zostanie przyjete nasze zamowienie na wypelniony druczek, ktory dotrze do nas poczta w ciagu kilku dni.
 
domel 49

domel

Forum VIP
istnieje tez mozliwosc otrzymania gotowych, wypelnionych druczków do wplaty pieniedzy na konto bet-at-home wystarczy zalogowac sie na strone bet-at-home, nastepnie kliknac na &quot;moje konto gracza&quot;, pozniej &quot;wplata&quot;, wybrac &quot;wpłata przelewem na konto bankowe&quot; i tam bedzie opcja &quot;wyslij druczek&quot;. Po kliknieciu na ten button zostanie przyjete nasze zamowienie na wypelniony druczek, ktory dotrze do nas poczta w ciagu kilku dni.

ja tak kiedys zrobilem i druczek dostalem po tygodniu czy nawet 2 tygodniach juz nie pamietam ????
 
hajper 0

hajper

Użytkownik
Ile można najmniej wpłacić przelewem pocztowym?

Wiem że przelewm bankowym to 5 zł.

[you:a923712ce6] pomóż bo chciałbym szybko zagrać. :p
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
Nie mam zielonego pojecia, ale nie wydaje mi sie zeby byly jakies ograniczenia ???? mozna wplacic kazda kwote - oplata za wplate wynosi 2,50 ????
 
wolf_19 0

wolf_19

Użytkownik
jeszcze nie dokonalem wplaty z tego pliczka i wogole od tamtej pory co go dostalem lezy u mnie gdzies w biurku ... :roll: no ale mam chec isc na pocztę i wplacic cos na konto ale pozniewaz to moj pierwszy raz :mrgreen: to oprocz kwoty ile chce wplacic co tam powinnem dopisac ... :?:
 
don-karol 0

don-karol

Użytkownik
nic nie musisz dopisywac ???? wystarczy ze wpiszesz kwote i swoj adres i mozesz dac to urzednikowi na poczcie ???? pozdrawiam
 
J 0

jasiupr

Użytkownik
Wszystko jest banalnie proste ???? Wypelnianie jak standardowy przelew bankowy...nazwa odbiorc, nazwa nadawcy, i tutuł (&quot;numer konta gracza: (np. ???? 12315141&quot;) i tyle pozdrawiam, z reszta w razie problemow urzednicy z poczty chetnie pomoga ????
 
A 0

andrew

Użytkownik
Mam pytanko - czy pieniądze można wpłacać tylko przez przelew bankowy czy także przez pocztowy (tzn. wpłacam pieniądze na poczcie, bez użycia konta bankowego) ?
 
axelf 0

axelf

Użytkownik
Najlepiej wypełnione druczki wysyłać w agencjach banków. Przelew taki idzie 1 dzień, a nie jak na poczcie nawet tydzień :!:
 
baros 12,4K

baros

Użytkownik
sorry za OT mały i wiem że picia coś tam pisał wyżej ale niewiem dokładnie

czemu jak se wpłaciłem na konto bet-at-home 30zł wczoraj ok. godz. 14-15 to jeszcze te pieniądze nie doszły do mnie na konto ?
ile będę jeszcze musiał czekać aż te pieniadze dojdą do mnie na konto ?
a jak pisałem im na meila czemu to nic nie odpisują - czemu &gt;? ile jeszcze muszę czekać czasu ? dlugo ?
pomocy !!!!!!!!!!!!!
a na stronce pisali ze szybką i fachową pomoc otrzymam wysyłając do nich najlepiej meila
pomóżcie moze wy coś bedziecie wiedzieli o tym ?

P.S.
kto wpłacał z was już na swoje konto na bet-at-home kase poprzez przlew bankowy ?
:cry:
pomocy !
 
Do góry Bottom