>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew przez internet

D 0

delo_ck

Użytkownik
Witam.

Mam absurdalny problem. Postanowiłem porzucić naziemnych bukmacherów i zacząć grać przez internet. W tym celu zarejestrowałem się na bet-at-home, dostałem &quot;numer gracza&quot;, pin. W mailu przysłano mi informacje pod jaki adres mam przesłać pieniądze, żeby zacząć grać. Wchodzę na swoje bankowe konto (PKO), wpisuje po kolei numer konta, odbiorce, kwotę, jaką chce przesłać. Klikam dalej, pisze żebym wpisał kod, aby dokończyć transakcje. I tutaj zaczynają się schody, bo po jego wpisaniu cały czas wyświetla się komunikat &quot;błąd w formularzu&quot;. Ktoś może mi powiedzieć, gdzie tkwi mówi błąd? Pisze jak wół, że kod to &quot;O2&quot;, ale niestety ciągle wyskakuje błąd. Może już wcześniej zrobiłem coś źle? W mailu od bet-at-home dostałem również numer iban i bic, ale nie bardzo wiem, gdzie to mam wpisać. Ktoś może mi pomóc? Od razu zaznaczam, że jest to moja pierwsza próba przelewu pieniędzy przez internet.
 
krajzicinek 0

krajzicinek

Użytkownik
jakie masz konto ? inteligo ? jesli tak to chodzi o kod z KARTY KODÓW ktore masz do konta a nie o kod z bet-at-home...no chyba ze masz inne konto to pardom...ja mam inteligo i robiłem niejednokrotnie przelew z konta do bet-at-home i problemów nie było...
 
D 0

delo_ck

Użytkownik
KrajziCinek, masz racje... Przecież ten numerek &quot;O2&quot; mówi mi, który kod mam wpisać z kary kodów...
 
Do góry Bottom