>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

przelew z banku mBank do Moneybookers

majorcom 0

majorcom

Użytkownik
dzis zalozylem konto w MB i teraz chcem przelac pieniadze na ta konto z banku niewiem co mam pokolei zrobic,?? bo juz zwerifikowalem swoj adres i zostal list wyslany o potwierdzenie
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
nastepnie logujesz się do MB wchodzisz w zakładke &quot;WPŁATA&quot; potem zaznaczasz &quot;Przekaz bankowy&quot; i juz na dole wyświetla niezbędne i jedyne dane potrzebne do przelewu. Te dane wpisujesz odpowiendio do każdego pola na swoim koncie internetowym Mbanku.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
hehe ale mam nastepny problem niewiem zabardzo co gdzie wpisywac bo wzielem na przelew dowolny ale tam niema wszystkich rubryk co mi podaje MB i on niema wszystkich danych podanych ktos mi to wytlumaczy co i gdzie wpisac mam??
Typ przelewu
Rachunek odbiorcy
Tytuł przelewu
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy
Adres odbiorcy (ulica)
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
hehe ale mam nastepny problem niewiem zabardzo co gdzie wpisywac bo wzielem na przelew dowolny ale tam niema wszystkich rubryk co mi podaje MB i on niema wszystkich danych podanych ktos mi to wytlumaczy co i gdzie wpisac mam??
Typ przelewu Nie wiem nie mam tam konta ;)
Rachunek odbiorcy (czylui numer konta) 20 1140 1010 0000 3270 5600 1001
Tytuł przelewu Twoje ID czyli to zaznaczone na czerwono
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy Moneybookers Ltd.
Adres odbiorcy (ulica) nic nie wpisuj
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy Warsaw
.
.
 
majorcom 0

majorcom

Użytkownik
wrescie super hehe mam nadzieje ze dalej sobie sam poradze
Mam kolejne pytanie ile z banku do moneybookers trzeba minimum kwotę przelać?? bo ja w poniedziałek przelew zrobiłem na 5zl :p ale nadal nie widzę tych pieniędzy, bo nie wiem czy dobrze pamiętam że musi wynieść chyba 10zl minimalna kwota a teraz dziś sobie przypomniałem???
Już wiem że 10zl minimum trzeba wpłacić, więc co mam zrobić z 5zl da się to jakoś zatrzymać żeby kasę zwrócili ????
już 5zł jest ????
wątek do zamknięcia
 
Do góry Bottom