>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelew z konta bankowego do Moneybookers

B 0

bula_bomst

Użytkownik
Witam chcial bym sie dokladnie dowiedziec co, jak, gdzie, licze na wasza pomoc Pierwszy raz dokonuje takiego przelewu i nie chcial bym stracic kaski.

Rachunek odbiorcy ------------ Tu wiadomo
Tytuł przelewu -------------- Moj ID z MB
Nazwa/imię i nazwisko odbiorcy --------- Tutaj moje dane .. ?!
Adres odbiorcy (ulica) ----------- TU NIE MAM POJECIA sa gdzies takie dane wyszczegolnione na MB ?!
Kod pocztowy, miejscowość odbiorcy ------------ Kod pocztowy Warszawy :&gt; ??

Prosze o pomoc czy wszystko dobrze rozumiem i wypelniam.

Pozdrawiam Bula
 
Q 0

qwatex

Użytkownik
Zaglądaj częsciej do FAQ:
Jakie instrukcje należy przekazać bankowi, żeby zasilał moje konto Moneybookers?
Krok 1: Należy pobrać szczegóły dotyczące banku dla danej transakcji:
=======================================================================
Należy udać się do: &#39;Moje Konto&#39; &gt; &#39;Przelej środki&#39; &gt; wybierać przelew bankowy jako metodę płatności &gt; Otrzymają Państwo szczegóły dotyczące banku.
=======================================================================
Krok 2: Należy przekazać otrzymane dane bankowi i polecić przelewanie środków na konto bankowe Moneybookers. Należy się upewnić, że numer ID klienta został wpisany w pole adnotacji do transakcji. W przypadku komunikowania się z bankiem online, zalecamy utworzenie przekazu bezpośrednio online w celu przyspieszenia procesu płatności.
Krok 3: Kilka dni później środki powinny pojawić się na Państwa koncie Moneybookers.
NIE OBCIĄŻĄMY bezpośrednio Państwa konta bankowego, należy samodzielnie wydać bankowi instrukcje dotyczące przekazu.
 
Do góry Bottom