>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przelewy 24

kocham-katke 15

kocham-katke

Użytkownik
Ta przedpłata oczekuje na wykorzystanie.
Prosimy powtórzyć zakup na stronie sprzedawcy(sklepu), a po przejściu na stronę płatności użyć opcji &#39;Użyj przedpłaty&#39; i podać tam numer tej transakcji i jej hasło.


Przetłumaczy mi to ktoś na nasze?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Pewnie już na to wpadłeś, ale dla potomnych...

Logujesz się na stronie bukmachera &gt; depozyt/wpłata &gt; wybierasz opcje Przelewy24 wpisujesz kwotę (taką samą jak wysokość przedpłaty) itd. &gt; w oknie Przelewów24 wybierasz z listu &#39;użyj przedpłaty (prepayment)&#39; &gt; podajesz numer transakcji i hasło
 
hayto 631

hayto

Użytkownik
&quot;Dane transakcji

Numer transakcji: p24-XXX-XXX
Kwota: XXX.00 PLN
Data przyjęcia: 2012-05-01 18:09
Data potwierdzenia: brak
Aktualny status: Nie otrzymano jeszcze potwierdzenia dokonania tej transakcji&quot;
Jak potwierdzić transakcje ?
Przelew wykonywałem formą &quot;przelew bankowy&quot; czyli iść do banku wypełnić druczek itd. Stąd moje pytanie jak mogę tą transakcje potwierdzić by się nie okazało, że wpłacę pieniądze i pójdą na stratę. Czy to po prostu chodzi o to, że wpłacam i jak już tam dojdą (to będzie właśnie potwierdzenie) i wtedy wybieram opcje depozyt-przelewy24- &quot;Zapłać poprzez utworzoną przedpłatę&quot; i wpisuje właśnie wtedy nr transakcji i hasło. ? (korzystam z formy przelewy24 ponieważ chcę otrzymać bonus, a jakbym wybrał opcje w depozycje &quot;zwykly przelew&quot; wtedy bym nie miał bonusa)
 
josef39 1,3K

josef39

Użytkownik
wpłacam i jak już tam dojdą (to będzie właśnie potwierdzenie) i wtedy wybieram opcje depozyt-przelewy24- &quot;Zapłać poprzez utworzoną przedpłatę&quot; i wpisuje właśnie wtedy nr transakcji i hasło.
Dokładnie tak.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
drakers9 16

drakers9

Użytkownik
Witam, co się stało z bank browser ? wam też znikła ta opcja ? a pojawiła się jakaś badziewna wtyczka dla mozilli, która nie działa ?
 
visor 28

visor

Użytkownik
Witam, co się stało z bank browser ? wam też znikła ta opcja ? a pojawiła się jakaś badziewna wtyczka dla mozilli, która nie działa ?
wtyczka do mozilli działa bardzo podobnie jak bankbrowser. Poporostu jak masz już to okienko ile do zapłacenia , dane do przelewu, otiwerasz nową kartę wpisujesz adres banku i wtyczka wszystko uzupełnia musisz tylko podać na koniec jednorazowe hasło ???? Ostatnio korzystałem parę razy i transakcja przebiegła ekspresowo ????
 
Do góry Bottom