>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelewy mbank neteller oraz karta Net+

K 0

kurant_

Użytkownik
Witam.
Od pewnego czasu noszę się z zamiarem obstawiania meczy przez internet.
Poczytałem tu na forum dość dokładnie tematy o sposobach transferu gotówki pomiędzy nami a bukmacherem i odwrotnie.
Szczerze mówiąc więcej mam teraz wątpliwości niż na początku.
Jeszce nie jestem ostatecznie przekonany, gdzie założyć konto czy w mb czy neteller. Na razie bardziej składniam się ku drugiemu portfelowi w związku z możliwością pobierania gotówki darmową kartą.
Interesują mnie trzy rzeczy...
1. Czy ktoś z was dokonywał już wpłat na neteller z mbank&#39;u i może mi powiedzieć ile w przybliżeniu będzie mnie kosztował taki przelew ? Nie będę raczej obracał dużą kasą. Dajmy na to, że chce dokonać wpłaty 200 zł.
Zupełnie nie wiem jak duże będą opłaty banków pośredniczących w transakcji. Dodam, że mbank nie jest jest w stanie podać tych kosztów z góry.
Myślałem jeszcze nad wpłatą kasy bezpośrednio do buka z polskiego konta bankowego, ale w związku z tym że zakłady w internecie są w Polsce nie legalne, to nie jestem przekonany czy taka transakcja nie wzbudzi kogoś podejrzeń, pomijając już wielkość wpłacanej kasy. W końcu bank wie do kogo wędruje nasza gotówka. Na forum poruszany jest raczej problem wypłat niż wpłat. I tu mam problem.
2. Pobieranie gotówki kartą Net+ to koszt: 4 euro + oplata za przewalutowanie/a. Karty nie można mieć z tego co wiem w PLN&#39;ach czyli czeka mnie co najmniej jedna zamiana waluty przy pobieraniu kasy, tj. 2,95% dodatkowej opaty.
To wszystko daje np. przy pobraniu około 150-ciu euro w przybliżeniu i przeliczeniu na złotówki koszt 40 zł.
Czy bardziej się będzie opłacać wypłacać kartą czy robić przelew z netellera, bo w przypadku przelewu bankowego znowu dochodzi pewnie kwestia tych śmiesznych banków pośredniczących.
3. Ostatnia rzecz... cytuje z oficjalnej strony netellera:
&quot;Nieużywanie konta NETELLER przez okres 14 miesięcy spowoduje naliczenie opłaty administracyjnej (Inactive Administrative Fee) w wysokości do 30 USD (lub równowartość tej kwoty w innej walucie).&quot;
Moze to i głupie ale zastanawia mnie jak rozumieć &quot;używanie&quot; w tym wypadku, czy wystarczy się zalogować czy trzeba dokonać jakiej kolwiek tranzakcji....
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Podbijam temat w związku z brakiem odpowiedzi, a bardzo nurtuje mnie ostatni punkt postu kolegi:
3. Ostatnia rzecz... cytuje z oficjalnej strony netellera:
&quot;Nieużywanie konta Neteller przez okres 14 miesięcy spowoduje naliczenie opłaty administracyjnej (Inactive Administrative Fee) w wysokości do 30 USD (lub równowartość tej kwoty w innej walucie).&quot;
Pobierają opłatę tylko gdy jest coś na koncie?
 
K 0

kurant_

Użytkownik
qadii
Nie sądziłem że jeszcze ktoś odświeży ten temat.
Moje pytania z perspektywy czasu dziś wydają mi się trochę niepotrzebne. ;)
Zwłaszcza że jestem już dość długo w moneybookers i tylko go używam.
Co do Twojego pytania.
Nie powiem ci jak to jest w neteller, ale jeżeli jest analogicznie jak w moneybookers to aby uniknąć opłaty wystarczy się zalogować. I jak sądzę to ci pobiorą kasę bez względu na to czy coś na nim masz czy nie masz.
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Podbijam temat w związku z brakiem odpowiedzi, a bardzo nurtuje mnie ostatni punkt postu kolegi:
3. Ostatnia rzecz... cytuje z oficjalnej strony netellera:
&quot;Nieużywanie konta Neteller przez okres 14 miesięcy spowoduje naliczenie opłaty administracyjnej (Inactive Administrative Fee) w wysokości do 30 USD (lub równowartość tej kwoty w innej walucie).&quot;
Pobierają opłatę tylko gdy jest coś na koncie?
Nie sądzę aby możliwe było pobranie opłaty i stworzenie debetu na koncie ;)
Przecież wtedy &quot;wznowienie&quot; współpracy zmuszałoby klienta do uregulowania stanu konta... a to zrobiłoby niewielu.
Firma nie chce tracić klientów więc konta bez pieniędzy są &quot;bezpieczne&quot;
 
K 0

kurant_

Użytkownik
A z ciekawości sam chwile poszukałem okazuje się że kukla ma racje.
Wszystko jest wyjaśnione w supporcie Neteller&#39;a pod pytaniem
&quot;Is there a fee for not using my NETELLER account?&quot;
 
qadii 14

qadii

Użytkownik
Dzięki za odpowiedzi ???? Jeszcze dla pewności rozmawiałem z supportem i wszystko zostało wyjaśnione. Tak w skrócie: Jak ma się środki na koncie to pobierana jest opłata $30, jak ma się mniej niż $30 to zgarniają resztę. Jeżeli nie ma się nic to opłaty nie są pobierane i nie tworzą ujemnego salda na koncie.
Pozdrawiam
 
Do góry Bottom