>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przelewy24 a moneybookers-jaki jest mechanizm

W 0

wkocot

Użytkownik
Witam
Chcę skorzystać z promocji Betclic na pierwszy zakład bez ryzyka. Jest tam zaznaczone, że wpłata nie może być przez moneybookers, ale może być przez przelewy24. Nigdy nie korzystałem z tej strony, dzisiaj wszedłem i nie jestem czegoś pewien, stąd moje pytanie... Czy pieniądze z moneybookers można jakby wpłacić na przelewy24(lub przez nie przesłać) tak aby Betclic odnotował to jako wpłatę ze strony przelewy24, a nie moneybookers?
Z góry dziekuję za odpowiedz
 
przemkoo 26

przemkoo

Użytkownik
Niestety nie można tak, na moneybokers można wpłacić pieniądzę za pomocą przelewy24 ale odwrotnie niestety nie. Ale tak nie ma żadnej trudności, wybierasz opcje przelewy24, następnie wybierasz swój bank, potem opcje aby skorzystać za pomocą bankbrowers (żeby automatycznie przeniosło ci formularz), pokazuję ci się strona twojego banku, wpisujesz login i hasło i już. Czekasz potem do 15 minut i pieniądze są na koncie betclick. Jak bedziesz miał jakies trudności to pisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
charo 1,3K

charo

Użytkownik
W Tobecie się zarejestrowałem i zapomniałem jak korzystać z przelewy24 aby dokonać wpłaty. Nie jestem pewien ale to jakoś nachodzi na moneybookers gdy klikam w zakładkę &quot;p24&quot;.
Proszę o pomoc
 
A 861

amigo007

Użytkownik
W tobet nie ma już bezpośredniej wpłaty p24. Jest teraz przelewy24 by moneybookers. Różni się to tym, że musisz mieć założone konto na moneybookers. Logujesz się po prostu najpierw na moneybookers do konta, a potem wybierasz przelewy24 i reszta jest taka sama jak kiedyś. Prowizji żadnych nie ma, i nadal można wpłacać od 1zł. Jedyna różnica, to jak nie masz konta moneybookers to musisz je teraz założyć, twoje pieniądze przechodzą przez moneybookers. Przy tej metodzie wpłaty, wypłata idzie normalnie na twoje konto bankowe (poprzez citadel :) ). Myślę, że zmiany te były konieczne ze względu na nasze prawo. Od teraz wpłacamy pieniądze jakby na moneybookers, natomiast wypłaty otrzymujemy od citadel. Czyli z bukmacherem tobet żadnych operacji finansowych nie prowadzimy :)
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Z Przelewy24 coś się źle dzieje. Obecnie nie radziłbym korzystać z tego. Wpłaciłem pieniądze na ich konto, nie dotarły. W statusie transakcji ich nie ma a już dawno powinny być. Na maile nie odpowiadają. Inforlinia już dawno nie odpowiada, a numer dla tel komórkowych jest ciągle ustawiony jako &quot;zajęty&quot;. Podejrzanie &quot;śmierdzi&quot;...
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Po prostu może mają dzisiaj wolne (zaduszki). Nic się nie martw, jak złożyłeś do nich reklamacje to na pewno wszystko się wyjaśni. Spróbuj jutro tam zadzwonić.
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
No ale wiesz...nawet jeśli czysto teoretycznie masz rację to jeżeli uważają się za poważną firmę to powinni o takich rzeczach informować. Jest napisane że od 8 do 22 infolinia czynna więc czy się wali czy się pali powinni tego przestrzegać. Oprócz tego już tu na forum czytałem że od 30 października nie można się dodzwonić. O tak długiej przerwie w pracy powinni informować! Ja kasę już dawno potrzebowałem mieć na koncie u buka. Żebym wiedział że to będzie tyle trwać (do jutra to minimum) to na pewno bym coś innego wymyślił, zamiast korzystania z ich usług.
Nie polecam nikomu! Szkoda nerwów.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Ja ciebie rozumiem. Jednak musisz wziąć pod uwagę, że pewnie była to jakaś awaria. Niewykluczone, że mogło być coś po stronie twojego komputera. Wiele czynników może tu mieć znaczenie, jakiś błąd w przeglądarce &quot;zamulenie się internetu&quot;. Ja od ponad półtora roku w 85% wpłacam do buków przez przelewy24 lub przelewy24 by moneybookers. I właściwie tylko 2 razy miałem kłopot, a z tego tylko 1 raz był z winy przelewy24, ten 2-gi to wina bukmachera który z jakiegoś powodu nie zaksięgował wpłaty. Przed wpłatą co jakiś czas najlepiej opróżnić pliki cookies w przeglądarce i upewnić się, że z internetem jest wszystko w porządku. Co do twojego problemu, jeśli masz zapisany numer tranzakcji i hasło tranzakcji, to wpłać jeszcze raz z przelewy24 na tą samą kwotę i użyj przedpłaty (tam musisz wpisać numer i hasło tranzakcji).
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Tutaj akurat o przeglądarkę na pewno nie chodzi bo ja pieniądze wpłaciłem na konto Przelewy24 a nie przelałem. Wpłaciłem w placówce Banku Pocztowego na konto Banku Pocztowego. Według tego powinna taka transakcja zająć max. 2h. Co do winy buka to też pytałem w bet-at-home i mówili żebym się kontaktował z Przelewy24. Spróbowałem Twoją metodą opisaną na dole twojego posta, używając przedpłaty ale jest komunikat &quot;Transakcja nadal oczekuje na wpłatę.&quot;. Więc jest lipa bo ona nawet nie jest w systemie Przelewy24.
Ale tego że infolinie nie działają to mi nie wytłumaczysz. :] Chociaż żeby podali że od 30 października do 2 listopada mają wolne to rozumiem, ale tutaj totalny brak informacji.
PS. Co dzisiaj za święto państwowe że oni mają wolne? Żadne.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Hmm jeśli wpłata nie dotarła do przelewy24 to może być jakieś opóźnienie po stronie banku pocztowego. Nie bardzo też rozumiem dlaczego wybrałeś taką formę wpłaty, nie masz swojego konta bankowego? Ja zawsze u buka wybieram przelewy24 i wykonuje dalsze instrukcje, wpłata dochodzi zwykle bardzo szybko. Tym twoim sposobem, to chyba tak czy siak będziesz musiał użyć jeszcze przedpłaty jak tylko kasa będzie w systemie przelewy24. Automatycznie to u bukmachera się chyba nie znajdzie. Generalnie dziwny sposób wpłaty, nie masz wcale konta czy nie jest ono tzw. &quot;internetowe&quot;. Bo jeśli konta nie masz to ew. wygranej nie wypłacisz, no chyba że grasz na kogoś z rodziny kto ma konto ????
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Wiem że może to dziwne ale mam praktycznie 21 lat i nie posiadam konta. Nie jest mi przydatne. A oprócz tego nigdy nie wyrażę zgody na coś takiego że pieniądze leża na koncie, dostaję z tego gó**o a nie odsetki a jeszcze pobierają mi ileś tam kasy(więcej niż te odsetki) za prowadzenie konta. Albo lepiej...wymóg że raz na miesiąc muszę wpłacić powiedzmy 40zł. Przecież to śmieszne. Jak mam większą kasę to wkładam ją na normalną lokatę. To mi pasuje. A poza tym, tak jak wspomniałem, radzę sobie bez konta, nie jest mi jakoś specjalnie potrzebne.
Co do ewentualnej wygranej to i tak szybko nie będę wypłacał. Niech sobie pieniądze tam leżą na &quot;czarną godzinę&quot; ;) Przy rejestracji nie podawałem żadnego konta więc nawet gdybym chciał wypłacić to wtedy podam albo znajomego, albo kogoś z rodziny. A z tego co widziałem to nawet można wypłacić przez Western Union. Więc to nie będzie dla mnie problemem.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Nie no spoko ja mam 8 lat więcej od ciebie, a swoje konto bankowe mam dopiero od listopada 2009 roku. Mam w mBanku i z opłatami jest tak, że jak w miesiącu kalendarzowym zrobię zakupy na 100zł kartą to nie płacę nic za kartę i konto. W przeciwnym wypadku płacę 2zł miesięcznie za kartę płatniczą/bankomatową. A jeśli aktywuję &quot;wypłaty ze wszystkich bankomatów&quot; za 5zł (wypłacam wtedy bez prowizji ze wszystkich bankomatów w Polsce), to czy w miesiącu zrobię zakupy na 100zł kartą czy nie to płacę 5zł. W przypadku nieaktywnej usługi &quot;wypłaty ze wszystkich bankomatów&quot; (ja nie używam) bezpłatna jest wypłata tylko z bankomatów BZ WBK, Cash4You, eCard, Euronet w kraju i wszystkich zagranicą. Z innych bankomatów pobierana jest prowizja za każdą wypłatę 5zł. Tak więc w mBanku w przypadku braku zakupów kartą na min 100zł, to płaci się 2zł lub 5zł miesięcznie. Nie ma innych ukrytych opłat lub warunków. Także nie jest tak strasznie, a i wszystkie przelewy są bezpłatne. Jeśli twoi rodzice opłacają np. wszystkie rachunki w okienku w banku/ na poczcie, to mogli by wpłacać wszystkie opłaty za rachunki na twoje konto bankowe, a dalej ty byś bez opłat wszystko pozapłacał. Oszczędność jest dosyć spora :) No dobra bo przypadkiem zrobiłem małą reklamę, a nie o to chodziło :) Co do twojego problemu pozostaje ci czekać do jutra, i ew. dalej wyjaśniać sprawę. Pozdrawiam.
 
pitruss 0

pitruss

Użytkownik
Na maila nie odpowiedzieli ale dodzwoniłem się wreszcie na infolinię. No i powiedziano mi tak: &quot;Bank Pocztowy jest najwolniejszy ze wszystkich. Taka wpłata idzie minimum 2 a przeważnie 3 dni.&quot;. No szkoda że takiej informacji nie podali na stronie. Jest napisane że niezależnie od banku który wybieram, i jeżeli firma DialCom24 ma tam konto i wpłacam na ich konto to po max.2h sprawa powinna być załatwiona, no niestety rzeczywistość jest inna. A ja muszę dalej czekać, kto wie...może nawet do jutra.
 
Do góry Bottom