>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelewy24 problem

R 0

rododendron

Użytkownik
Witam mam problem wplacalem pieniadze z mbanku na moneybookers za pomoca przelewy24. Pieniadze z konta w mbanku zniknely a na moneybookers ich nie ma. Mialy dojsc zdaje sie w ciagu 15 minut ale wyskoczyl po uplywie tego czasu error i nie ma pieniedzy teraz nigdzie. Moge jakos odzyskac ta kase? Mial kiedys ktos cos podobnego?
 
T 1,7K

tomex11

Użytkownik
pewnie konta nie miałes dodanego do mb

musisz z nimi sie skontaktować numer tranzakcji podać i pewnie wysłac srceen konta bankowego przelewu
 
przemoevil 283

przemoevil

Użytkownik
Witam mam problem wplacalem pieniadze z mbanku na moneybookers za pomoca przelewy24. Pieniadze z konta w mbanku zniknely a na moneybookers ich nie ma. Mialy dojsc zdaje sie w ciagu 15 minut ale wyskoczyl po uplywie tego czasu error i nie ma pieniedzy teraz nigdzie. Moge jakos odzyskac ta kase? Mial kiedys ktos cos podobnego?
miałem taki sam problem. wpłacałem kasę i tu nagle error i kasa nie pojawiła się na koncie w MB. Sprawdziłem przedpłatę przelewy24 kasa jest więc kontakt z pomocą przelewy24, podałem swoje dane przelewu i po kilku minutach pieniądze były na MB.
 
jack4show 30

jack4show

Użytkownik
Też miałem coś takiego ponieważ wpisałem kwote o 5 groszy za małą przy wypisywaniu danych do przelewu na stronie pko heh i dlatego mi wyskoczył ten błąd, gadałem dziś z panią z supportu przelewy24 i powiedziała że za mało przelałem i jest opcja że albo dośle jakoś to 5 groszy, ale nie ma w sumie jak bo z banku minimalnie mozna 4 coś wysłać, albo zwrócą mi te pieniążki na konto pekao i potem znów wyślę je na MB tym razem już bez zadnych błędów, wybrałem opcje ze zwrócą, mówiła że jutro wieczorem powinny być. Pozdrawiam.
 
R 0

rododendron

Użytkownik
Też miałem coś takiego ponieważ wpisałem kwote o 5 groszy za małą przy wypisywaniu danych do przelewu na stronie pko heh i dlatego mi wyskoczył ten błąd, gadałem dziś z panią z supportu przelewy24 i powiedziała że za mało przelałem i jest opcja że albo dośle jakoś to 5 groszy, ale nie ma w sumie jak bo z banku minimalnie mozna 4 coś wysłać, albo zwrócą mi te pieniążki na konto pekao i potem znów wyślę je na MB tym razem już bez zadnych błędów, wybrałem opcje ze zwrócą, mówiła że jutro wieczorem powinny być. Pozdrawiam.
Napisalem do nich maila i okazalo sie, ze tez tak jak Ty wyslalem 26 groszy za malo, ale z mojego banku mozna taki przelew zrobic, wiec doslalem i jest juz ok pieniadzie pojawily sie na mb :spokodfhgfh:
 
H 5

horcyk

Użytkownik
Ja dzisiaj chciałem zasilić konto na bet-at-home - wypełniłem wszystko kasa znikła z konta ale tak jak pisał rododendron po odczekaniu 15 minut wyskoczył error.
Napisałem do nich, wysłałem printscrena potwierdzenia wykonania przelewu czekam już godzinę na odpowiedź i na razie nic ????
Zdarzyło mi się to po raz pierwszy bo już parę razy przesyłałem tak kasę na moje konta gracza u różnych buków i nigdy podobny problem się nie pojawił.
Myślę, że odzyskam te pieniądze.
 
D 0

docent_16

Użytkownik
mam problem,chce wplacic pieniadze na konto buka z BZ WBk,ale usluga nie jest dostepna.Czy ktos jeszcze ma taki problem?
 
Do góry Bottom