>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przelewy24 wpłata

I 0

imeusz

Użytkownik
Witam chce przesłać pieniadze na konto bukmachera przez przelewy24 ale nie wiem jak czy trzeba sie rejestrować i co mam wcisnąć ?
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nie trzeba wchodzisz w bukmachera dajesz Wpłata i tam zaznaczasz Przelewy24 przenosi Cię aby wybrać bank. Potem logujesz sie do banku i przelewasz odpowiednią kwotę.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Pragnę Was przestrzec przed dokonywaniem jakichkolwiek wpłat za pośrednictwem banku Getinonline.
Posiadam konto w Meritum Banku,jestem z niego zadowolony z wyjatkiem jednego.
Czasem jest problem ,żeby wpłacić tam gotówkę na swój rachunek.Mało placówek z obsługą kasową,nie mają podpisanej umowy z Euronetem na usługę wpłat przez wpłatomat.
Dlatego założyłem przez internet,bez wychodzenia z domu konto w Getinonline ( jedynie 2,99 opłaty za używanie karty Visa,dużo oddziałów w Łodzi,możliwość dokonywania wpłat przez sieć wpłatomatów).
Wczoraj,w piątek około 20.00 wpłacałem do Betssona kasę z Getinonline via Przelewy 24.
Jest godzina 11.20 a środków na koncie gracza nie mam.Składałem reklamację w P24 i uzyskałem info,że wpłata powinna dotrzeć do nich dziś około 12.00,ponieważ Getinoline robi tak notorycznie,czyli przetrzymuje kasę i wpłaca po około 12-16 godzinach.
W Dialcom Przelewy 24 wyjaśnili mi,iż nie mają na to wpływu.
Tak więc bankowi Getinonline stworzonemu przez Getin Noble Bank do błyskawicznej obsługi kientom internetowym mówię stnowczo STOP. Dziadostwo i żenada.
No i w plecy z kasą,bo akurat nieznacznie podwoiłbym te 4 stówki,które ten beznadziejny bank mi przetrzymuje.
 
dariusz1969 61

dariusz1969

Użytkownik
Jeszcze jedno ważne info aby nie korzystać z tego banku przy jakichkolwiek płatnościach internetowych.
Otóż przelewając środki z Getinonlie przelewem błyskawicznym czy to przez P24 czy Transferuj.pl transakcja nie jest dokonywana w ramach jenego banku.
Mój przelew( który już w P24 wycofałem,by zwrócili mi na konto za pobraniem prowizji 2 zł.) z Getionline dotarłby do Betsson dopiero w poniedziałek,ponieważ transakcja wychodzi z Getionline na konto Getin Noble Bank i jak powiedzieli w Dialcomie jest to transakcja pomiędzy dwoma różnymi bankami.
Ponieważ Getin Noble Bank nie księguje w dni wolne od pracy to dlatego tak jak wspomniałem środki dotarłyby następnego dnia roboczego czyli tak na prawdę po 3 dniach biorąc pod uwagę weekend.
Nawet jeśli będziecie wpłacać w śroku tygodnia to ia tak środki dotrą na drugi dzień.
Nie wiem tylko po jaki ****( sorry za słowo) w Przelewach 24 w oknie płatności jest info że można dokonywać płatności w godzinach 0.00-23.59 ? Wygląda na to,że P24 ma rachunek tylko w Getin Noble a nie ma go w Getionline.
I o to też mam do Dialcomu pretensje.że wprowadzają ludzi w błąd.
 
Do góry Bottom