>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

[*]Przemek Czaja[*]

Status
Zamknięty.
pacek09 0

pacek09

Użytkownik
Gdyby w Polsce kibice się zachowywali jak ludzie nie było by agresji policji. Kibole sami sobie zgotowali taki los, że na każdym meczu jest duża szansa na dostanie pałą przez łeb. I moim zdaniem policjia robi bardzo dobrze. Nie chcą się debile jeden z drugim uspokoić, zachowują się jak jakieś małpy to dostają w dupe... a potem jest lamętowanie jaka ta Policjia jest zła i brutalna. A jeżeli ktoś pisze, że dostał albo doświadczył &quot;za darmo&quot; nie przyjemności ze strony policji to nie może narzekać. Policjant od tak poprotsu do Ciebie nie podbiegnie i nie sprzeda Ci pałą po plecach. Albo ty coś zrobiłeś żle i teraz nie chcesz się przyznać albo Twoi koledzy, z którymi przebywałeś w danej chwili :] Takie moje zdanie. ????
pzdr
 
G 0

gantos

Użytkownik
Radek3 city dziecinko mi chodzi o ogólne zachowanie policji a nie o tylko na meczach a ze znajomym na ochronie podałem jaki oni maja tok myślenia ,a po drugie jak chodzisz na mecze od 9 lat i nidgy nie miałeś jazd z policja to ja sobie ciebie wyobrazam,pewnie na widiok policji kłaniasz im sie w pas i krzyczyś że jesteś nie winny i prosisz o litość,ja nie chodze na mecze a miałem dwa razy jazdy z psami choć nic złego nie robiłem

Sawas
ja powiedziałem że mi mowili znajomi z angli i z niemiec jaka jest tam policja,nie mowiełm że to byli znajomi znajomych,ale tak jak mowiłem takie banany co siedza cały czas przed monitorkiem nie wieża że można miec tylu znajomych buhahaha ,piszesz żę to co ja pisze to totalna nie prawda,może ty tak masz że jak masz wogóle jakisz koleszków to ci i tak okłamuja,ale jak ty tak masz to nie znaczy że inni tez

widze po was dwuch Sawas i radek3 city jesteście banany co o niczym pojecia nie macie buahahha
 
radek_3city 0

radek_3city

Użytkownik
Radek3 city dziecinko mi chodzi o ogólne zachowanie policji a nie o tylko na meczach a ze znajomym na ochronie podałem jaki oni maja tok myślenia ,a po drugie jak chodzisz na mecze od 9 lat i nidgy nie miałeś jazd z policja to ja sobie ciebie wyobrazam,pewnie na widiok policji kłaniasz im sie w pas i krzyczyś że jesteś nie winny i prosisz o litość,ja nie chodze na mecze a miałem dwa razy jazdy z psami choć nic złego nie robiłem

Sawas
ja powiedziałem że mi mowili znajomi z angli i z niemiec jaka jest tam policja,nie mowiełm że to byli znajomi znajomych,ale tak jak mowiłem takie banany co siedza cały czas przed monitorkiem nie wieża że można miec tylu znajomych buhahaha ,piszesz żę to co ja pisze to totalna nie prawda,może ty tak masz że jak masz wogóle jakisz koleszków to ci i tak okłamuja,ale jak ty tak masz to nie znaczy że inni tez

widze po was dwuch Sawas i radek3 city jesteście banany co o niczym pojecia nie macie buahahha
Widzę że nawet słownik ortograficzny jest Ci obcy, a co dopiero pojęcie &quot;kibicowanie&quot; - pokłonić się w pas to mógłbym Papieżowi - ja nigdy nie dostałem w łeb od policji, bo na mecze chodzę kibicować a nie szukać awantury prostaku. Jak czytam co i jak piszesz to czarno widzę przyszłość naszego kraju...
 
sawas 27

sawas

Użytkownik
Sawas
ja powiedziałem że mi mowili znajomi z angli i z niemiec jaka jest tam policja,nie mowiełm że to byli znajomi znajomych,ale tak jak mowiłem takie banany co siedza cały czas przed monitorkiem nie wieża że można miec tylu znajomych buhahaha ,piszesz żę to co ja pisze to totalna nie prawda,może ty tak masz że jak masz wogóle jakisz koleszków to ci i tak okłamuja,ale jak ty tak masz to nie znaczy że inni tez
widze po was dwuch Sawas i radek3 city jesteście banany co o niczym pojecia nie macie buahahha
Także proponuję słownik, to nie ulega wątpliwości. Po Twoim sposobie wypowiadania się mam już ukształtowany obraz Twojej inteligencji, więc nie dziwi mnie, że sytuacja, podczas której ktoś ma inne zdanie niż Ty jest już wystarczającym pretekstem do rozpoczęcia akcji &quot;Bluzganie&quot;. Mniemam, że podobnie zachowujesz się na wszelkich imprezach sportowych, na których masz okazję być, dlatego dalsza dyskusja z Tobą nie ma kompletnie żadnego sensu. Jesteś dla mnie jednym z tych (***), przez których polska piłka nie dorównuje poziomem tej w Danii, Norwegii czy Belgii... Pa
 
P 0

pride

Użytkownik
Pacek09 w avatarze masz vlepke. Rozklejasz takowe? Wyobraź sobie, że za naklejenie naklejki mogą Cię pomielić na komende. 3 małolatów, których znam zwinęli na komende za wlepki własnie. Nakleili na znaku drogowym co rzeczywiście podchodzi pod Kodeks Wykroczeń, ale zamiast dać im mandat czy upomnieć, wzieli dwóch 16laktów i 13latka na komende. Jechali &quot;suką&quot; na leżąc na podłodze, psy przejżały im telefony, przy wysiadaniu jednemu nadepneli na reke. Na komendzie pewnie ich ponizyli, wiem ze porobili im zdjęcia do kartotek i zadzwonili po starych zeby ci odebrali ich odebrali a było to koło 24 więc 4h po meczu. Tak działa nasza policja, zamiast zatrzymać agresywnych kibiców zatrzymali prawie za nic dzieciaki. No ale przynajmniej w statystykach to dobrze wygląda i ty biorąc gazęte następnego poranka dowiadujesz się, że po wczorajszym meczu zatrzymano tylu i tylu kibiców. A Ty potem na podstawie tych bzdur twierdzisz, że &quot;nic nie dzieje się bez przyczyny&quot; i cieszysz się że &quot;policjia robi bardzo dobrze&quot;. Pewnie żałujesz zjeszcze nie ich nie zastrzelili w trakcie próby ucieczki.
Pacek tak jak mówie mogą Cię zpałować w &quot;suce&quot; i nic im nie zrobisz, bo kto Ci uwierzy że tak było, że to nie był &quot;środek przymusu bezpośredniego&quot; bo stawiałeś opór w trakcie spisywania.
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Pride dobrze napisał, szukają byle powodu i to wykorzystują. jacy kibole kiedy ostatni raz mieliście awanture na stadionie na dużą skale ( nie licząc Wilna) ? Zawsze wszystko przez kibiców kibice są winni jeśli tak uważają już normalni ludzie w dodatku mający się za kibiców to szok. Do awantur są inne sekcje jak by ktoś nie wiedział szukasz wrażeń na pewno jeśli chcesz to je znajdziesz ale na pewno nie na stadionie bo na stadionach takie rzeczy już się poporstu nie dzieją.
 
anarky 0

anarky

Użytkownik
Jakby &quot;kibole&quot; zachowywali się jak &quot;kibice&quot;.... nie było by starć z Policją i nie cierpiały by przy tym niewinne osoby.
Nie ma co szukać winnych...bo tak naprawdę i kibole i policja jest odpowiedzialna za syf który mamy w kraju na stadionach.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Jakby &quot;kibole&quot; zachowywali się jak &quot;kibice&quot;.... nie było by starć z Policją i nie cierpiały by przy tym niewinne osoby.
Nie ma co szukać winnych...bo tak naprawdę i kibole i policja jest odpowiedzialna za syf który mamy w kraju na stadionach.
w 100% sie z tym zgadzam ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Jakby &quot;kibole&quot; zachowywali się jak &quot;kibice&quot;.... nie było by starć z Policją i nie cierpiały by przy tym niewinne osoby.
Nie ma co szukać winnych...bo tak naprawdę i kibole i policja jest odpowiedzialna za syf który mamy w kraju na stadionach.
kibicujesz jakiejs druzynie, nawet &quot;piknikowo&quot; ? widze ze Rzeszow wiec moze Stal albo Resovia. pojedz raz, drugi na wyjazd, zobaczysz ile prowokacji robi policja. nienawisc rodzi nienawisc imho. co mogl im zrobic 13-letni chlopak ?
 
travism 190

travism

Forum VIP
kibicujesz jakiejs druzynie, nawet &quot;piknikowo&quot; ? widze ze Rzeszow wiec moze Stal albo Resovia. pojedz raz, drugi na wyjazd, zobaczysz ile prowokacji robi policja. nienawisc rodzi nienawisc imho. co mogl im zrobic 13-letni chlopak ?
Dokladnie, Ci co nie jeżdżą na wyjazdy swojej drużyny nie mogą wiedzieć jak to jest. Mecze u siebie tego wszystkiego nie zobrazują.

Za takie sytuacje jak tego chłopaka, nienawiść sama się poteguje.
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Jaki biedny tech chłopak. Razem z grupą kiboli napierniczał się z policją i biedaczek od niedobrego policjanta dostał pałą.

Zero obiektywizmu.
gdzie to przeczytales?

webb - mecz był u siebie, Ty w wieku 13 lat nie chodziles na jakies koncerty, mecze w swoim miescie samodzielnie ? moze dopiero w wieku 18 lat powinien pierwszy raz bez rodzicow wyjsc, prosze was ...
 
webb4 2

webb4

Użytkownik
gdzie to przeczytales?

webb - mecz był u siebie, Ty w wieku 13 lat nie chodziles na jakies koncerty, mecze w swoim miescie samodzielnie ? moze dopiero w wieku 18 lat powinien pierwszy raz bez rodzicow wyjsc, prosze was ...
nie no ja wieku 13 lat nie chodzilem... rodzice mi zabraniali... za co im teraz dziekuje
 
qozi 4,8K

qozi

Forum VIP
Jaki biedny tech chłopak. Razem z grupą kiboli napierniczał się z policją i biedaczek od niedobrego policjanta dostał pałą.

Zero obiektywizmu.

Dokładnie - od niedobrego, przeważnie większość policjantów to idioci bo jak wytłumaczyć to, że strzela na wysokości głowy, a następnie nie chciał wezwać karetki.
Najlepiej zwalić wszystko na &#39;&#39;kiboli&#39;&#39; którzy niszczą stadiony.Najlepiej jest tak powiedzieć mimo, że się o niczym nie wie.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
kibicujesz jakiejs druzynie, nawet &quot;piknikowo&quot; ? widze ze Rzeszow wiec moze Stal albo Resovia. pojedz raz, drugi na wyjazd, zobaczysz ile prowokacji robi policja. nienawisc rodzi nienawisc imho. co mogl im zrobic 13-letni chlopak ?
taaaa policja prowokuje do podpalenia szalikow przeciwnej druzyny aby doszlo do zadymy ????
 
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
ja sam na mecze u siebie zacząłem chodzić jak mialem kolo 10 lat, co prawda niska liga, ale kibice przyjezdni też pare razy byli. pierwszy wyjazd w wieku 15 lat. i żyje. a na meczach to jesli nie działasz w tzw. &quot;młynie&quot; czy inaczej mowiac &quot;piknikujesz&quot; to Ci kibice przyjezdni nic nie zrobia. bo bodajcie mi kilka zadym w ostatnich latach NA MECZU, podkreslam NA MECZU a nie w pociagu, na miescie itp.
snajper - znasz realia kibicowskie tak, jak to podkreslaja najbardziej poczytne/ogladane media w Polsce. nie kibicujesz bodajże na meczach nawet u siebie, więc sobie z tego nie zdajesz sprawy. z niektórymi to szkoda klawiatury, żeby pisać, a niby tacy otwarci na swiat teraz, postępowi ...
snajper: tak jestem piknikowcem i sie tego nie wstydzę ????
Najlepiej niech wszyscy &quot;kibice&quot; chodza na mecze z koszulkami JP 100% ????
 
malutki_194 0

malutki_194

Użytkownik
Prosty przykład. Ostatni mecz reprezentacji. Zero prowokacji ze strony policji, w ogóle nie byli widoczni itd., a na trybunach przyśpiewka &quot;kto nie skacze, jest z policji...&quot;. Pytam po cholere to? Pewnie że nic wielkiego ale na jaka cholere? Bo trzeba się dowartościować? Bo to modne? Ale przecież to policja ciągle prowokuje
 
belchior89 269

belchior89

Użytkownik
Pozwolę się wtrącić do dyskusji.
Nie raz byłem na Lechu czy Koronie i nie dostrzegłem jakiś aktów przemocy (przynajmniej tak nie było wtedy gdy na tym stadionie byłem). Ale obiecuje Wam, że w Poznaniu policja niczym nie różni się niż ta z Warszawy czy Krakowa.
Wina leży po obu stronach, ale uważam, że kibice...yyy... przepraszam KIBOLE robią wszystko, żeby wina była głownie ich. Nie jestem wtajemniczony co do sprawy tego chłopaka. Dla mnie prawdziwym szczytem chamstwa, głupoty była sprawa kibica korony... I późniejsze wychwalanie tego zabójstwa... Sam byłem na tym meczu. Może to niedobrze z mojej strony, ale po raz pierwszy w życiu życzyłem komuś wszystkiego najgorszego i nie byłbym obrażony gdyby kibice Korony się za to wydarzenie odwdzięczyli .
 
olo 2,2K

olo

Użytkownik
Mi wystarczyło u mnie na Lechii jeszcze w 1 lidze jak z Jagi &quot;kibice&quot; przyjechali raz. Pierwsze 15 czy 20 minut było spoko. Ale potem jak Jaga gola straciła to zaczęli ławki nam rozwalać i rzucać nimi w stojącą obok policję. No to faktycznie też mi wielcy kibice, ale no na wyjazdy w końcu jeżdżą to się znają. Uspokoili się dopiero jak z armatką policja wjechała i pospadali jeden z drugim kilka rzędów niżej jak któryś wyłapał.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom