>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przemyślane typy

G 36

guxinimod

Użytkownik
Wisła Kraków vs Śląsk Wrocław
Typ: Wisła Kraków lub remis @1,42 Bet365✅✅✅
Stawka: 5/10
Zysk: 2,1j✅✅✅
Drugie piątkowe starcie naszej ekstraklasy to mecz przyjaźni pomiędzy krakowską Wisłą oraz Wrocławianami. Podopieczni Kazimierza Moskala są niepokonaną drużyną, jeśli chodzi o ten sezon, zaliczyli 5 remisów, wygrali jedynie z Lechem, który jest pod formą. Druga linia funkcjonuje w miarę sprawnie, jednak wciąż czegoś tutaj brakuje. W ostatniej kolejce spotkali się z Portowcami, gra nie wyglądała źle, szybkie objęcie prowadzenia i kontrolowanie meczu, natomiast w końcówce strata gola z karnego. Śląsk podejmował &quot;Górali&quot; (chociaż jestem z Podhala to jest długa droga do BB, więc nie wiem skąd ta ksywka) i zdziwił mnie wynik końcowy. Bramkarza Podbeskidzia ratowały słupki, poprzeczki oraz masa niewykorzystanych sytuacji. Dzisiaj spotkają się dwa zaprzyjaźnione zespoły i kolejny remis jest niewykluczony, bardziej przekonuje mnie Wisła, dlatego gram na nich z podpórką.
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Real Madryt vs Real Betis
Typ: poniżej 4,0 goli AH @1,7 Bet365 ⛔
Stawka: 5j
Na Santiago Bernabeu przyjeżdża dzisiaj beniaminek, który w pierwszej kolejce zremisował z Villareal&#39;em na własnym stadionie. Niewątpliwie remis z drużyną, która gra o najwyższe cele w La Liga to dla nich sukces - cenny pierwszy punkt + radość kibiców. Królewscy zakończyli swoje spotkanie z takim samym rezultatem remisując bezbramkowo z drugim beniaminkiem na stadionie El Molinón. Ich gra w pierwszej połowie wyglądała na prawdę bezbarwnie, w drugiej przycisnęli rywala bardziej, mimo to nie udało im się strzelić bramki. Tak na prawdę Real może się cieszyć, że nie przegrał, bowiem w pierwszej połowie Keylora uratowała poprzeczka. Jeżeli chodzi o okres przygotowawczy to Real wyglądał słabo pod względem ofensywnym, jednak bardzo dobrze w obronie. W pięciu ostatnich meczach stracili 2 bramki, w czym jedna bardzo pechowa w końcówce meczu z Bawarczykami. Średnia to strata 0,4 gola w meczu. Idąc tym tropem, w pięciu ostatnich spotkaniach zdobyli 4 gole co daje 0,8 bramki na mecz. Fatalny rezultat.
Przyjrzyjmy się teraz gościom, ich 5 ostatnich starć to:
Betis 1:1 Villareal
Atletico 3:0 Betis
Betis 2:1 Granada
Espanyol 1:1 Betis
Recreativo 1:2 Betis
Średnia strzelonych bramek na mecz: 1,2
Średnia straconych bramek na mecz: 1,4
Z Villarealem zagrali przede wszystkim skutecznie w defensywie czego od nich oczekuję również w dzisiejszym starciu z Galaktycznymi.
Jeżeli chodzi o mobilizację obu zespołów:
- Real na pewno zagra na maksimum swoich umiejętności, jest początek sezonu, nie ma oszczędzania się, jest za to chęć wymazania plamy po ostatnim remisie z beniaminkiem
- Betis to samo, świeżak w Primera Division, będą gryźć trawę o każdy punkt, bo na pewno celem na ten sezon jest utrzymanie się
W konkluzji:
Minimum, którego oczekują fani Galacticos to 3 punkty, ale także pięknej, porywającej gry, która miała miejsce na początku ubiegłego sezonu. Ale czy to wystarczy skoro skuteczność jest rażąco niska w porównaniu z ubiegłym sezonem? Czy nagle nastąpi przełamanie po średniej z niecałą bramką na 1 mecz? Szczerze wątpię.
Betis przyjeżdża tutaj po korzystny wynik i dadzą z siebie wszystko. Ten mecz to dla mnie maksimum 2-3 bramki i uważam bet za typ dnia, po tym kursie warto spróbować. Statystyki, które uważam za znaczną część trafnego typu mówią same za siebie. Polecam.
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Juventus lub remis @1,53 Bet365⛔
Cracovia +1,0 AH @1,17 Bet365✅
Dubel: 1,8 ⛔
Stawka: 10j
Jest to kupon statystyczny. Roma na ostatnie 11 meczów z Juventusem wygrała tylko 2, trzy razy padł remis, sześć razy wygrywał Juventus.
Górnik Zabrze nie wygrał 4 ostatnich meczów u siebie, 5 ostatnich meczów czy to w domu czy na wyjeździe nie zdołał wygrać. Cracovia w ostatnich 5 spotkaniach raz przegrała i to z bardzo dobrze grającym Piastem w tym roku, raz padł remis, a 3 spotkania wygrali. Nie sądzę, by Górnik dzisiaj wygrał, a tym bardziej 2 golami. No, ale tak jak mówię, jest to typ statystyczny.
 
G 36

guxinimod

Użytkownik
Tasiemka na 1 rundę US Open:

Stan Wawrinka @1,05 Bet365
John Isner @1,10 Bet365
Ivo Karlovic @1,14 Bet365
Kei Nishikori @1,08 Bet365
Marin Cilic @1,08 Bet365

AKO: 1,54
Stawka: 30j

Myślę, że na takie kursy nie potrzeba wielu wyjaśnień. IMO ten kupon ma bardzo duże szanse na wejście, dlatego gram go większą stawką. Kilka słów wyjaśnień do każdego typu:
Ivo Karlovic to 21 rakieta świata, ma potężny serwis, w swoich spotkaniach dobija do 50 asów w ciągu 3 setów. Na przeciw jego stanie 24 letni Delbonis z Argentyny. Preferuje on grę na mączce, myślę, że nawierzchnia, która wymaga mocnego serwisu odegra dzisiaj sporą rolę i Ivo Karlovic przejdzie do 2 rundy.
Stan Wawrinka to stary wyga i nie pozwoli sobie na odpadnięcie w pierwszej rundzie wielkiego szlema z takim przeciwnikiem. H2H z Ramosem mówi samo za siebie, 4:0 na korzyść Szwajcara. Myślę, że ten mecz będzie bez historii.
Kei Nishikori zagra dzisiaj z popularnym &quot;czajnikiem&quot;. Japończyk podczas turnieju w Waszyngtonie zmagał się z jakąś kontuzją, ale myślę, że na WS jest gotowy. Ma tutaj mnóstwo punktów do obrony i powinien uporać się z Francuzem.
Marin Cilic czyli obrońca tytułu. Nic nie wskazuje na to, by powtórzył wyczyn z ubiegłego roku, ale Pelę przejdzie, bo jego tenis jest na wyższym poziomie.
John Isner główna siła gospodarzy. Dysponuje silnym serwisem, potrafi przełamać jeśli ma swój dzień. Zazwyczaj kończy swoje spotkania w Tie-breakach utrzymując swój świetny serwis. Spotka się dzisiaj z Malkiem Jaziri, Tunezyjczyk jest po dobrym występie w Winston-Salem, no ale gdzie wielki szlem, a 250&#39;ka... Tu nie ma szans na niespodziankę. Isner łatwo go pokona.
 
Do góry Bottom