>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

"Przerwa techniczna"

solucky 283

solucky

Użytkownik
Witam, od wczoraj na komputerze stacjonarnym, gdy wchodze na forum wyswietla sie wiadomosc &quot;przerwa techniczna&quot;. Na tablecie wszystko dziala jak powinno i widze, ze inni ludzie nie maja chyba z tym klopotu, bo sporo osob online. Prosilbym o pomoc.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Wyczysc ciasteczka, sprobuj pozniej sie zalogowac.
Jest inny serwer, DNSy muszą się zaktualizować, dlatego nie każdemu od razu forum ruszy.
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Nomialnie operator wykonuje takie odświeżenie co 24h czasem trwa to do 48h także warto się uzbroić w cierpliwość.
 
d@niel 0

d@niel

Użytkownik
Według zapewnień provider&#39;a, całkowita zmiana DNS będzie trwała do 30 godzin. W tym czasie mogą wystąpić problemy z dostępem do forum. Poczynając od godziny 5:00 dzisiejszego dnia, sytuacja powinna się rozwiązać do jutrzejszego wieczoru.
Pozdrawiam
 
d@niel 0

d@niel

Użytkownik
Używasz może jakiegoś programu typu adblock?

&quot;Obrazki&quot; nie zostały jeszcze przeniesione. Z uwagi, że na Forum używaliśmy oddzielnego serwera oraz adresu do przechowywania plików graficznych nie powinnino być z tym związanych żadnych problemów.

Pozdrawiam
D
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Używam i mam go wyłączonego w chrome aby był widoczny bukmacher jak się go wpisuje, będzie to działać dzisiaj wszystko jeszcze &#39;normalnie&#39; ?

e: i tak samo jak mam włączonego czy wyłączonego dalej wygląd mam ten sam. niestety bez zmian .. i na innych przeglądarkach również to samo.
 
d@niel 0

d@niel

Użytkownik
Używam i mam go wyłączonego w chrome aby był widoczny bukmacher jak się go wpisuje, będzie to działać dzisiaj wszystko jeszcze &#39;normalnie&#39; ?
e: i tak samo jak mam włączonego czy wyłączonego dalej wygląd mam ten sam. niestety bez zmian .. i na innych przeglądarkach również to samo.
Z tego, co widzę problem polega na tym, że &quot;coś &quot; blokuje pliki graficzne ze starego serwera. Spróbuj dodać fbstat.com img.fbstat.com i img2.fbtat.com na biała listę.
 
d@niel 0

d@niel

Użytkownik
Miałem na myśli biała listę adblocka.
&quot;klik&quot; na ikonkę &quot;ABP&quot; -&gt;opcje -&gt;Whitelisted domains
Tam spróbuj dodać te adresy następnie usuń pliki cookie uruchom ponownie przeglądarkę i sprawdź, czy działa. Jeżeli to nie zadziała to otwórz http://img.fbstat.com/images/statusicon/forum_old.gif
i zobacz, czy się wyświetlił obrazek w lewym górnym rogu.
Wszystkie pliki graficzne również będą przeniesione na nowy serwer, tylko musimy najpierw kilka innych rzeczy zrobić.
 
wonderkido 17,7K

wonderkido

Użytkownik
Wszystkie pliki graficzne również będą przeniesione na nowy serwer, tylko musimy najpierw kilka innych rzeczy zrobić &lt; czyli może nic nie robic z tym chromem tylko poczekać aż wszystko przeniesiecie i będzie wszystko już działać jak należy ?
 
emjuemju 19

emjuemju

Użytkownik
U mnie te same problemy z grafikami typu emoty. Nie zależnie czy wchodze z tableta czy komputera i czy mam adblocker czy nie
 
Do góry Bottom