>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przerwanie serii.

rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Witam.

Od dłuższego czasu chodzi mi po głowie taki pomysł aby zacząć grać typy, w których będę stawiał na przełamanie jakiejś serii.
Powiedzmy, że w jakiejś kolejce spotkań nie padnie zwycięstwo gospodarzy, gości bądź remis i zaczynam to grać.
Dobrymi ligami na takie zagrywki są liga polska oraz hiszpańska ponieważ mecze najczęściej występują kolejno jeden po drugim (nie wszystko na raz) i można spokojnie po np: 5 spotkaniach zacząć stawiać.
Jak wiadomo nie zawsze wszystko wejdzie i będę musiał po każdej porażce odpowiednio dobierać stawkę abym mógł wyjść na ✅
Będę także grał na przełamywanie jakiś serii zwycięstw bądź porażek innych zespołów z innych lig.

Co myślicie o takim graniu?
Wiem, że może być to różnie odebrane ale ja wychodzę z założenia, że nic nie może wiecznie trwać.
:spokodfhgfh:
 
sw4 13

sw4

Użytkownik
Będę także grał na przełamywanie jakiś serii zwycięstw bądź porażek innych zespołów z innych lig.
Tutaj jeszcze widzę jakiś sens bo można zakładać że im dłuższa seria tym kurs na jej przełamanie będzie większy.
Natomiast tutaj.
Powiedzmy, że w jakiejś kolejce spotkań nie padnie zwycięstwo gospodarzy, gości bądź remis i zaczynam to grać.
Nie widzę tego jako systemu.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dzięki Edi8.
Sam wcześniej sprawdzałem różne serie i trochę mnie przeraża seria 15 meczy bez remisu w Ekstraklasie. Niby można od 7 spotkania zacząć wchodzić ale takie serie się rzadko zdarzają i można przegapić krótsze na których mozna zarobić.
Ale jak trafie na taka serię to wiem, że mnie wyzeruje.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Dzisiaj zaczynam z przerwaniem serii na zwycięstwo gości w Ekstraklasie.
7 ostatnich meczy nie padło łupem przyjezdnych.
Chcąc przerwać serie mam zamiar ugrać na czysto 10j i będę pod tym względem dobierał stawkę.

#1 ✅
Podbeskidzie Bielsko-Biała - Cracovia Kraków

Typ: 2
Kurs: 2.4
Stawka: 7.15j
Wygrana: 17.16j

Zysk: 10j

pierwsza seria przerwana za pierwszym razem ????
 
unique- 32

unique-

Użytkownik
Jedna uwaga z mojej strony- staraj się wybierać jak najwyższy kurs na dane zdarzenie. Szkoda złotówek, a przy takich seriach każdy grosz się liczy. Dla przykładu w Pinn miałeś @2,52…
 
cock 756

cock

Użytkownik
Rozumiem, że to będzie progresywne granie? Jak tak to OK - musi tak być - dalsza część postu nie ma znaczenia.

Założenia mają sens - realizacja to kwestia czasu, tylko czy ostatecznie do udźwignięcia przez kieszeń... Osobiście nie podoba mi się, że nie grasz za więcej, czy może inaczej: że w grze nie masz więcej. Na koncie powiedzmy 70j a grasz za 7 - 90% leży bez obrotu...

Łamanie w przekonaniu słuszności racji - np 10 meczów jednocześnie - większość generuje zysk w przypadku kilku meczów nietrafionych. Np - underdog wygra dwoma pkt w MLB - 10 meczów, po 10% na każdy - trafisz 4 jesteś na plus. A tak topisz, stawka rośnie.

Albo jeszcze inaczej - cała kolejka - i założenie padnie wynik 3:2... Kiedyś padnie. ;)

Moim zdaniem granie jednego meczu, śpiące konto u buka, progresja - wymaga nie lada spajperskiego oka. Udało się teraz, ale jeżeli seria ma być przerwana i masz rację, to raczej celuj trafienie większości w grupie niż założenia dla grupy w pojedynczym przypadku.

Kibicuję, ale z górki nie będzie - jeżeli ma się udać, to w tabeli na 3 kolejki przed końcem zagrożony spadkiem zdobwając 9 pkt w nast. meczach teoretycznie miałby wejść do pierwszej trójki wygrywając resztę spotkań.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Tak, bedzie to granie progresywne i nie bedzie to tylko nasza ekstraklasa.
Nie gram za wiecej poniewaz jak wiesz w grze progresywnej moze trafic sie czarna seria i wyzerowac zasobnosc portfela. Wiem, ze kazdy chcialby w pierwszym kuponie zarobic z 1000zl a ja bede gral na staly zysk mniejszym nakladem finansowym.
Zobaczymy jak na tym bede wychodzil i na pewno po jakims czasie zwieksze stawke.
Kiedys juz gralem progresje na remisy i gralem po kilka zespolow i wiem, ze potrzeba sporej sumy zeby wyjsc na plus.
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
Zbiór lig w jakich będę szukał serii do przerwania wygląda następująco:
Australia (A-league)
Hiszpania (primera division)
Dania (superliga)
Rumunia (1 liga)
Rosja (premier liga)
Polska (ekstraklasa)
w/w ligi są to ligi w których mecze występują jeden po drugim i tu będę grał progresje na złamanie serii ;)
Póki co aktualne serie wyglądają następująco:
Dania (superliga) 6 spotkań bez remisu
Polska (ekstraklasa) 6 spotkań bez remisu
Rosja (premier liga) 8 spotkań bez zwycięstwa gości
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
#4 v2
Polska
Termalica - Zagłębie Lubin
Typ: X
Kurs: 3,5
Stawka: 5,6j ⛔
#4 v3
Górnik - Jagiellonia
Typ: X
Kurs: 3.4
Stawka: 8.2j ⛔
#4 v4
Pogoń - Górnik
Typ: X
Kurs: 3.4
Stawka: 11,6j
Wygrana: 39,4j ✅
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
#5
Korona Kielce - Cracovia Kraków
Typ: 1
Kurs: 2.90
Stawka: 5,3j ⛔
#5 v2
Zagłębie Lubin - Lech Poznań
Typ: 1
Kurs: 3.3
Stawka: 6,7j
wygrana: 22,1j ✅
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
#6
FC Midtjylland - FC Kopenhaga
Typ: 1
Kurs: 2.45
Stawka: 6,9j ⛔
#6 v2
Aarhus - Aalborg
Typ: 1
Kurs: 2.75
Stawka: 10j ⛔
#6 v3
Nordsjaelland - Esbjerg
Typ: 1
Kurs: 2,25
Stawka: 22j
Możliwa wygrana: 49.5j
 
chinasky 341

chinasky

Użytkownik
Co myślicie o takim graniu?
Ponieważ próbuję grać obecnie podobnie, skreślę parę słów. Wg mnie poza długością danej serii, którą chcesz przerwać trzeba brać pod uwagę dwie istotne rzeczy. Pierwsza - średni kurs jaki buk oferuje na dane zdarzenie, druga - częstość jej występowania w danym okresie. Remis ogólnie ma dobry średni kurs ale np. w Superligaen wystąpił w tym sezonie tylko w 26%. Z wygraną gospodarzy jest lepiej - 35% ale kurs 2.45 dość niski. Dlatego poszukałbym też innych serii, nie tylko 1X2, choćby w Superligaen.
Pozdrawiam i życzę powodzenia ????
 
rozmar 60

rozmar

Użytkownik
#7
Zenit Petersburg - Krasnodar
Typ: 1
Kurs: 1,5
Stawka: 20j ⛔
#7 v2
Kuban - Kazan
Typ: 1
Kurs: 2,3
Stawka: 23,3j ⛔
43,3 j ⛔
Niestety przez mój błąd muszę zakończyć tą serie ponieważ kurs na następny mecz jest zbyt niski żeby go grać...
Następnym razem będę patrzył kilka spotkań do przodu czy opłaca się zaczynać serię w razie niepowodzenia..
 
Do góry Bottom