>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

"przetłumaczenie" kuponu - jak to rozumieć?

1 0

10minut

Użytkownik
Więc dopiero co zaczynam się bawić w to i nie ogarnąłem żadnych podstaw..
Chciałem zapytać o te stawki i w ogóle a dokładniej jak to rozumieć..
Co oznacza że np. obstawienie jest za 2.10? Co oznacza &quot;do zwrotu? (mowa tutaj o bet365)
Kompletnie nie wiem jak z tego obliczyć ile mogę wygrać a ile przegrać.. wiem że to może głupie pytanie ale po prostu tego nie rozumie
 
G 83

geo5

Użytkownik
Wspomniane 2.10 jest kursem po jakim przeliczana będzie stawka w wypadku wygranej, np stawiasz 10 pln po kursie 2.10 wygrana do odbioru wyniesie 21pln.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
1 0

10minut

Użytkownik
A w razie przegranej?
Powiedzmy że postawiłem 10zł na kursie 2.00 i przegrałem, więc tracę tylko te 10zł czy tyle samo co bym wygrał czyli 20?
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
do zwrotu to jest wynik mnożenia :) czyli w tym powyższym przykładzie 10 zł x 2,1 =21 zł czyli do zwrotu 21 zł a poniżej jest jeszcze &quot;zamknij zakład&quot; czyli możesz w każdej chwili zamknąć zakład za cenę jaka jest aktualnie podana, generalnie nie warto zamykać chyba że postawiłeś duże AKO i masz do zakończenia 1 czy 2 bety wtedy może się opłacać? zamknąć zakład
 
R 35

rustin

Użytkownik
Co to oznacza. Gospodarza wygra = zwrot
Jezeli obstawie ten zespół atrocities i z kursem 2.9 na screenie, to jak wygra gospodarz czyli paok to mi oddadzą kwotę którą postawiłem?
 
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Co to oznacza. Gospodarza wygra = zwrot
Jezeli obstawie ten zespół atrocities i z kursem 2.9 na screenie, to jak wygra gospodarz czyli paok to mi oddadzą kwotę którą postawiłem?
Tak, dokładnie, bardzo popularny jest zakład &quot;remis = zwrot&quot;, gdzie stawia się na gospodarzy albo gości, a w razie remisu jest zwrot stawki (przy akumulowanych kuponach ten typ liczy się po kursie 1.00), a to jest jego alternatywa, gdzie w przypadku zwycięstwa gospodarzy jest zwrot, ale jeśli postawisz na gości, a będzie 1:1, to normalnie kupon przegrany ;)
 
N 0

niezlyfart

Użytkownik
Po co wy gracie w takim krzaku jak expekt to już nie pierwsza akcja, którą ktoś opisuje n forum jak robią problem z wypłatą i przeciągają weryfikacje przez miesiąc.
 
R 35

rustin

Użytkownik
A co oznacza w kupnie - 8.5
Toronto-8.5 - Philadelphia 1:35
TYP: Toronto-8.5
KURS 1.31
Ktora opcje wybrać w obstawianiu?
To jest handicap z - 8.5 punktów dla Toronto?
 
bobule 72

bobule

Użytkownik
To, że Toronto wygra co najmniej 9 punktami. Jak wygra powiedzmy 4-rema, to zakład jest przegrany.
Gdyby był kurs +8.5 wtedy dodajesz te punkty zespołowi, i nawet jeśli przegra, a mecz np. skończył się np. 100-99 to wtedy wygrywasz.
 
Do góry Bottom