>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przewiduj, badz nieprzewidywalny, ludzie sa przewidywalni

V 1,1K

viren

Użytkownik
I znowu bezblednie. Zydzi z Brightonu zostana dzis ostro trzasnieci ale oni sa mocni przede wszystkim u siebie
Ale dzis ustawek z NBA i NHL fiu, fiu
Conajmniej piec
Ale to juz za wysoka szkola jazdy dla was, zuczki ze 100 zlotowym kieszonkowym i 480 000 dlugu w Providencie
Dobranoc
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nazgull 24

nazgull

Użytkownik
@viren-dajesz więcej !!! tylko dla Ciebie wchodzę na to pożałowania godne forum,gdzie buki płacą &quot;typerom&quot; !!! i nie tylko...
Nie łam się i przyj do przodu !...Są jeszcze ludzie,którym nie zakazano myśleć.A wszelkiej maści hejterom i nadgorliwym moderatorom : **** w dupe !!!
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Mi tez bukmacher bedzie placil. Ale za wiedze a nie za topienie was jak co niektorym na tym forum.
Wlasnie dotarlo do mnie, ze bede pracowal na lozy krolewskiej na festiwalu w Cheltenham w polowie marca.
Co to jest Cheltenham Festival nikomu z branzy nie trzeba mowic. Cala smietanka toiwarzyska, liczna rodzina krolewska, celebrities, znane osoby swiata sportu - w tym menadzerowie typu Redknapp czy Ferguson. Za wejscie na taki event sie placi albo nie jest sie w ogole dopuszczonym, a mnie tam bedzie placone. A ile kontaktow nawiaze.
Zdradze wam ze mecz Bielefeld - TSV 1860 napewno nie bedzie remisu. Ktos tam bardzo potrzebuje punktow i je dostanie.
Ale to juz wasza rola wydedukowac, kto ma zalatwiuone trzy punkty za kulisami. W ten sposob zmuszam was do myslenia, wytezenia szarych komorek. Zaprocentuje to na przyszlosc.
Milego dnia ????
PS Oczywiscie oficjalnym zakladem jest 12 czyli nie bedzie remisu. Mozna to grac chocby w bet365
 
no.21 70

no.21

Użytkownik
Zapewne chodzi o osoby które są zadłużone np. w providencie i grając chcą zarobic na spłate:grin:
Ludki z kredytami hipotecznymi (często w walucie) w wysokości przekraczającej wartość zakupionej klatki w bloku na obrzeżach ziemi obiecanej, gdzie w szklanych biurowcach sprzedają najlepsze lata swojego życia za kilka tysięcy cebulionów. A czy provident czy &quot;szanowany bank&quot; to jeden pies, jedni i drudzy zedrą z nich ostatnia koszulę :/

A tak w temacie, to wygląda na to, że Bielefeld mogłoby wygrać, chyba bardziej potrzebują punktów, pierwszy mecz wygrał TSV, może teraz odda punkty. To na wypadek jakby nie miało być remisu, chociaż mój excel wskazuje na remis. Ale on się czasem myli ;)
 
rekretyper 83,8K

rekretyper

Użytkownik
Tez myślę o Bielefeld, punktów potrzebują zarówno jedni i drudzy ale bardziej Arminia. Viren a skąd ta pewność że nie będzie remisu.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Bo ustawka. Oczywiuscie chodzilo o wymiane ppunktow. Zobaczcie jak pod koniec co roku tsv kupuje sobie utrzymanie grajac caly sezon padake.
Zeby 10 lat z rzedu sie utrzymywac rzutem na tasme? Myslicie pewnbie ze na sportowo?
Zauwazcie teraz Teodorczyk nic nie bedzie gral po tym jak uwalilem mu transfer agenci juz nie beda mu kupowac bramek i dobrych wystepow bo i po co
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Dzis jest kilka meczow, w ktorych mozna zmiazdzyc bukmacherow.
Od poltora tygodnia z jednym sedzia (!) pracujemy nad poprawa losow Tamworth FC. Oni graja w Conference North i widzac, ze sezon sie sypie, chwycili za sluchawke i zadzwonili do wlasciwego czlowieka.
Dobra, zartuje, sam sie zaoferowalem ze uratuje im sezon. Bo jest szansa conajmniej na baraze.
Efekty naszej pracy, jak rowniez wprowadzonych nowych-starych zawodnikow zostaly uwidocznione juz w zeszla sobote, gdzie ogralismy Boston. Porazka w srodku tygodnia, ale dzis znowu jedziemy po wygrana, co bedzie o tyle proste ze rywal jest bezdomny jak West Ham, blakaja sie jak bezpanskie sy bez stadionu i nikomu tam wlasciwie nie zalezy. Jak to mowi Janusz Wojcik &#39;Chu.a graja opier...h ????


PS ciekawe dlaczego jak juz ktos sie kontaktuje ze mna to jest splukany, bez grosza, musi szybko sie dorobic bo dlugi, alimenty, uj wie co jeszcze, ewentualnie jego budzet wynosi 600 zlotych
Jak jest maly budzet przy tak agresywnej grze jest bardzo duza szansa bankruta, choic przeciez mozna uzupelnic pojdc do pracy na dzien czy dwa
Co mnie obchodzi ze ktos zostal wykiwany, splukal sie na zakladach i teraz szuka zlotego strzalu.
Co mnie obchodzi ze laska ma dziecko, problemy w zyciu, nie moze uwolnic sie od exa. Angazujac sie w zwiazek licze sie ja i one i tak samo tutaj. A jak ma dziecko to niech spada jej problem zreszta oczywiscie
Chcac wygrywac trzeba grac efektownie, miec duza wiedze, kapital i dyscypline. A nie &#39;predko ugraj mi miliona do soboty bo Provident i mafia mnie wywiezie do lasu&#39;
Tak ze jak ktos nie ma normalnego podejscia do tematu, nie ma czasu na obstawianie, dystansu, jakichs trudnych zaszlosci z przeszlosci niech nawet nie zawraca mi glowy. Ja jestem czlowiek konkretny i tego wymagam w relacjach i kontaktach.
Byscie sie zdziwili jak ludzie sie podpalaja, jakie rozne &#39;porywy&#39; maja hehe. A jakie oczekiwania i do tego oczywiscie wtopy w przeszlosci na nieuczciwcach
No ale to tak luzne przemyslenia
Aha i dodam ze Salford City juz ma na bank zapewniony awans bo maja bogatych mocodawcow, ktorzy pod stolem zapewniaja awanse zywa gotowka. Oni grali z nami rok temu w lidze, tez wiedzialem ze maja awans i nasi Stourbridge pluli sobie w brode, ze nie dosalismy sie do barazow bo mozna bylo sporo zarobic na odpuszczeniu im barazy. A tak zarobili inni
Zapamietajcie i grajcie: Salford City na bank awansuje do Conference, chocby z piatego miejsca

Zaklady bukmacherskie to fantastyczny sposob na zarobienie fajnych pieniedzy praktycznie dla kazdego kto:
1.Ma jakis tam kapital - ale duzo mniejszy niz np potrzebny do zabawy na gieldzie
2. Ma wiedze o sporcie, albo conajmniej wie skad ja czerpac
3. Ma wiedze o funkcjonowaniu rynkow bukmacherskich
4. Jest opanowany, nie podpala sie na dziko wygranymi, nie panikuje po przegranych chcac sie odkuc
5. Umie zarzadzac budzetem, jest zdyscyplinowany
6. Ma czas na gre, nie ma klopotow zyciowych, ktore absorbuja jego uwage
Mozna dodac do tego:
7. Doswiadczenie. Porazki, bledy, zaufanie podejrzanym osobnikom to tez element sluzacy uczeniu sie. Chodzi o wyciagniecie wnioskow. Nie oszukujmy sie na forach jest pelno hien co tylko dybaja na wasza kase. Ustawki, insidery, platne typy, zamkniete fora, smiech

Ja jestem lepszy dziesiatki razy od tych przereklamowanych superhiper tajnych typerach. Ale nie powiem wam, jak sie tego nauczylem.

Ja nauczylem sie wygrywac u bukmacherow i niestety trzeba spelniac wszystkie te szesc kryteriow i warunkow. Jesli jeszcze nie dorobiliscie sie na zakladach sportowych, napewno szwankuje jeden z tych elementow - lub kilka. Z tego co rozmawiam z ludzmi najczesciej szwankuja elementy 4, 5 i 6.
Na zakladach wygrywaja tak naprawde ci, ktorym sie nie spieszy, nie podchodza do tego z presja, ze &#39;musze bo cisnie&#39; ale naturalnie.
Wiem, ze to trudne, sam latami do tego dochodzilem ale da sie ????
Aha nigdy, ale to przenigdy nie dorobicie sie na platnych typach/ Dlugi temat by wyjasniac dlaczego, ale wiekszosc to chyba przerobila i lipa, co? Tzn owszem moze kilka miesiecy komus dobrze bedzie szlo, ale koniec zawsze bedzie taki sam - katastrofa
Dobrze mowie, prawda?

Wracajac do FC Tamworth dzis napewno bedzie typ na mecz tej druzyny, mam informacje z pierwszej reki, prosze sledzic temat.
Ich rywala, Worcester, rowniez bardzo dobrze znam wiec analiza bedzie z pewnoscia wyczerpujaca i merytoryczna.
Mozna smialo pisac merytoryczne uwagi, dodac cos do tych moich przemyslen, nie obraze sie czy nie pozglaszam do kasacji jak Pan Szlachcic ????
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Witam

wrocilem z karmienia kaczek (wszystko udokumentowane licznymi zdjeciami, kto wie moze zapisze sie do PiS, na Macierewicza bym zaglosowal w ostatnich wyborach, ale nie byl z mojego okregu wiec nie pofatygowalem sie)

zestaw dla najlepszego typera na ligi angielskie juz gotowy



Calej reszcie tutaj wydaje sie, ze cos wie o pilce angielskiej, tylko ja podchodze do tego naukowo

A z Helen Flanagan moze sobie pogadam w Cheltenham, ostatnio cos nieciekawie w jej zwiazku

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-4180394/Helen-Flanagan-says-living-apart-Scott-lovely.html

Tym niemniej mnie dzieciate nie interesuja za bardzo

A typy az dwa na mecz Malagi z Espanyolem.

Malaga wygrana 2,12 188bet
Ponizej 2,5 gola 1,76 pinek

Co do undera nie mam watpliwosci.

Co do Malagi - powinna wygrac. Espanyol dostal za darmo punkty od Sewilli. Sewilla miala telefon z Madrytu i Barcelony ze za bardzo szaleje a nie moze zabierac uwagi &#39;wielkim&#39; wiec dostali rozkaz zeby usunac sie w cien.

Jako ze Sewilla jest zakladnikiem trzymamnym za &#39;wory&#39; nie wolno im sie wychylac i musza usunac sie jak tylko ci &#39;wielcy&#39; uznaja ze za duzo zabiera im uwage. W tej sytuacji musieli oddac punkty byle komu. I trafilo sie Espanyolowi, ktory jest cienki i trzyma sie tylko dzieki ukladom w lidze
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Chelsea - Arsenal X2 1,92 ComeOn
3 powody
1. nie po to Arsenal podkladal sie z Watfordem zeby dzis przegrac
2. Chelsea remis styka, wiesniaki z pozycji 2-6 miedzy soba powybijaja sie, nikt ich juz nie dogoni
3. Moze byc rozkaz z ligi zeby nie uciekac za bardzo, bo to zabija atrakcyjnosc i &#39;trending&#39; - likwidujac to co bylo sila ligi angielskiej - brak dominacji, spora konkurencja na czele

X2 jak nic
 
luke256 2,3K

luke256

Użytkownik
Chelsea - Arsenal X2 1,92 ComeOn

3 powody

1. nie po to Arsenal podkladal sie z Watfordem zeby dzis przegrac
2. Chelsea remis styka, wiesniaki z pozycji 2-6 miedzy soba powybijaja sie, nikt ich juz nie dogoni
3. Moze byc rozkaz z ligi zeby nie uciekac za bardzo, bo to zabija atrakcyjnosc i &#39;trending&#39; - likwidujac to co bylo sila ligi angielskiej - brak dominacji, spora konkurencja na czele


X2 jak nic
Nie ma zadnych rozkazow z ligi!! Kazdy gra najlepiej jak moze , moj wujek jest jednym z szefow Ligi angielskiej i wiem , ze tak jest ! Czesto bywam tam i wujke mowil , ze niedlugo ja bede jednym z szefow ligi angielskiej , przygotowuje mnie do tej roli , wiec wiem z pierwszej reki !! ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
V 1,1K

viren

Użytkownik
1:0 w meczu dla espanyolu. Malaga nadrobi? Bo jak wygra to się nie sprawdzi twój typ under 2,5 ????
Nie. Pewny bylem tylko undera. Znowu wiedzialem ze nie bedzie remisu i poszedlemw jedynke a nie dwojke. A wiec tutaj blednie
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
R 367

romeo12345

Użytkownik
Viren, ciekawe i nieprzeciętne masz te analizy. Ale większość narazie wchodzi. Przyznam się że wszedłem w under przy 0-1 bo kurs ładnie skoczył i weszło.
 
konar25 2,9K

konar25

Użytkownik
Co z tą Chelseą jakie pytanie roszczeniowe mama Twoja musi mieć z Tobą przegrane co z tym obiadem???
 
nowikjr 829

nowikjr

Użytkownik
Chelsea jest po prostu okrutnie dobra w tym sezonie. Kiedyś musi im się w końcu podwinąć noga, ale arcytrudne przewidzieć kiedy. Też wierzyłem że Arsenal powalczy ale Chelsea ich zjadła. Dzięki za wcześniejszy under ;)
 
Do góry Bottom