>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Przewiduj, badz nieprzewidywalny, ludzie sa przewidywalni

V 1,1K

viren

Użytkownik
Ranieri zwolniony. Niby nic dziwnego, a jednak. Otóż właściciel, jakiś bogaty cymbał zapewne poprosił kilku graczy Leicester o opinię na temat trenera i wyników. Nie byłem, nie słyszałem, ale dziwię się, że nie stanęli za swoim bossem murem. Za swoim wynalazcą. Za człowiekiem, który pozwolił im jeść kurczaki i polewać keczupem, pić piwo, a nie zabraniał wygrywać. Mahreza doholował znikąd do miana najlepszego w Anglii i w Afryce, Vardy’ego zrobił kadrowiczem i królem… Sprzedać takiego kogoś, to jak dokonać ojcobójstwa. Nie kryję, że przestaję tych frajerów darzyć sympatią i życzę im spadku, nie da się w tym to w następnym sezonie. Zresztą wylądują tam gdzie ich miejsce. Zwłaszcza Kapustka.

Choć absolutnie mu się nie dziwię, iż wybrał takie mistrzowskie, zbyt dobre miejsce. Jak leżą pieniądze to się po nie sięga. A jak piękna kobieta się rozbiera to należy położyć się obok!
 
K 76

karlos83

Użytkownik
No no kolejne pewniaczki pokroju Bilbao. Rozumiem, że to obstawiasz a potem te kible na dwie zmiany musisz myć czy jak? :confused:
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Nie. Ja tylko trzaskam 16 000-19 000 na czysto co powoduje ze chwilowo nie ma czasu na pierdoly
Wy jestescie splukani do nastepnego kieszonkowego wiec czas macie zawsze stac pod sklepem moze jakis pedal sie zlituje i da piataka na jabola
Stad te roznice czasowe
Na dzis trzy typy a potem poodpisuje inwestorom bo troche kasy sie namnozylo i niektorzy moga byc spanikowani, ze sie zwijam. A ja tylko zmotywowany czlowiek interesu jestem, jakoze madry i kumaty gosc, nie narzekajacy na brak zlecen
Ale zawsze otwarty i adaptacyjny


Everton - West Brom 2 7,55 Betsson podobnie betfair
Everton - West Brom powyzej 5,5 gola 6,88 pinek
Arsenal - Lincoln powyzej 6,5 gola 7 Unibet
Ruzomberok - Presov ponizej 2,5 1,88 pinek
Ruzomberok - Presov ponizej 1,5 3,4 Ladbrokes
Ruzomberok - Presov 0-0 10 Ladbrokes
Ostatni typ ryzykowny i bezczelny

Gadalem z Pulisem i choc mowi ze w tym roku ze nie jada na wakacje po osiagnieciu 40 punktow to jednak mu nie wierze

Akurat na wygranej z Palace powinno mu osobiscie zalezec najbardziej ale wynik pokazuje ze trenerzy sa nikim, tylko pionkami w trybie machiny ktora jest bezlitosna i kaze sie wyrzec uczuc osobistych

To tak jak u zawodowych obstawiaczy u bukmacherow wychodzacych na plus w dlugim okresie. Ale akurat tutaj ta cecha jest pozadana

Wdupili z Crystal Palace i wpychaja lipny sklad typu jakies nastoletnie wynalazki na srodek pola

Moim zdaniem oberwa z Evertonem i bedzie masa bramek, ale jak nie to West Brom wygra. Ja jednak uprzedzam, nie wierze w motywacje West Bromu. Dla nich sezon sie skonczyl i beda ogrywac jakichs leszczy.

Pierwszy klub na wakacjach od marca w Europie. Znacie jakis taki drugi ewenement na skale europejska?

Middlesbrough mowilem ze tre wystepy w pucharach beda ich kosztowac. Ostrzegalem ich, nie posluchali i juz maja spadek zapewniony. Ale po co w lidze tacy bezproduktywni wybijacze. Byle kto moze ssac kase i &#39;byle sie utrzymac&#39; lidze sa potrzebne zespoly, ktore cos wnosza albo chociaz daja prac kase agentom i osobom z zarzadu pod stolem

Dlatego takie Boltony Wigany Blackburny poszly w kibel i nikt nie pamieta o nich i nie bedzie zalowal. Za chwile Middlesbrough, Sunderland (ciezko uwierzyc ze w tym sezonie dalej beda kupowac hurtem na koniec)
 
wilczekl 162

wilczekl

Użytkownik
Everton - West Brom 2 7,55 Betsson podobnie Betfair
Everton - West Brom powyzej 5,5 gola 6,88 pinek
Arsenal - Lincoln powyzej 6,5 gola 7 Unibet
Ruzomberok - Presov ponizej 2,5 1,88 pinek
Ruzomberok - Presov ponizej 1,5 3,4 Ladbrokes
Ruzomberok - Presov 0-0 10 Ladbrokes
Skontrowane i zamknięte z zyskiem ma się rozumieć?
Gadalem z Pulisem i choc mowi ze w tym roku ze nie jada na wakacje po osiagnieciu 40 punktow to jednak mu nie wierze
Middlesbrough mowilem ze tre wystepy w pucharach beda ich kosztowac. Ostrzegalem ich, nie posluchali i juz maja spadek zapewniony.
Pietrek leków znowu zapomniałeś zażyć.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Alez mnie nie bylo troche, co to ja bym chcial wam powiedziec ale nie ma czasu tylko kase tluke.

Jest tyle zajec ze nie wiadomo jakiej reki sie chwycic, byle swojej i byle reki ;)

Napisze wam jednym zdaniem o przemysleniach odnosnie Premiership i chyba szykujacym sie walku w lidze wloskiej, za glosno jest o tym meczu

Crystal Palace byle utrzymac ten swoj wiejsko buraczany klub weszliby nawet w sztame z diablem no i niewiele sie mineli z powolaniem, zatrudnili jednego z wiekszych kretaczy w branzy trenerskiej i punkciki leca.

Powoli do kupowania szykuje sie Sunderland, to jest za wielki klub zeby spasc w swoim regionie i ma moznych przyjaciol, ktorzy zatroszcza sie o punkty.

Myslicie ze te wygrane co rok na koniec sezonu to cud/zwyzka formy? Zalatwiane maja utrzymanie za kulisami

West Brom - bylem na tym meczu a jak przychodze na nich to zawsze wygrywaja. Choc przed meczem napisalbym Wam : Tony Pulis to jest gosc &#39;40 punktow - mam wyjebane czego chcecie&#39;

Ale to bardziej Arsenal sie podlozyl juz jest instrukcja od wlasciciela zeby grac przeciw trenerowi zeby kibice poparli szykowana zakulisowo zmiane trenera. Tak to sie robi we wspolczesnym futbolu, w polityce w sumie tez, czego przykladem bylo naprowadzenie spoleczenstwa na zalozona przez wojskowe sluzby informazyjne zorganizowana organizacje przestepcza pod nazwa Platforma Obywatelska, ktora profesjonalnie skubala kraj przez 8 lat i rozrzucala rodakow jak gnoj po europie, dodajac dup do burdeli, raczek do wycierania kibli, czy czegokolwiek tam Angela potrzebowala. W koncu nie na darmo sponsorowala Tuska i ferajne przez lata, zanim towarzystwem nie zaopiekowaly sie sluzby specjalne

Guardiola

temat rzeka ale dobrze ze wychodzi cala prawda o tym gagatku ktory wozi sie pod najdrozszym fartuchem, wystawia ten swoj ogolony leb jak jest dobrze i zbiera pochwaly. To jest chu nie trener, byle babcia z tymi druzynami seryjnie zdobywalaby puchary i tytuly - czy jestem osamotniony w tej opinii? Nie - Donald Trump i Wladimir Putin sa tego samego zdania.

Klopp

tu tez trzeba uwazac. Bo niektorzy sie podpalaja jak z zawodnikow za 150 tysiecy euro zrobil druzyne. Ja sie pytam gdzie bylby pan Klopp jak sie skonczyl Lewandowski? Odpowiedz mieliscie. Nie w strefie nawet spadkowej ale na ostatnim miejscu!

To taki sam czarodziej jak Apoloniusz Tajner co mu sie trafil Malysz. Niczym nie blyszczy, nie wiedziec skad jest wychwalany pod niebiosa.

Liverpool
nakupimy graczy za 200 milionow funtow i placzemy ze kadra za waska. No ludzie.

Ale w Liverpoolu nie chodzi o sukces. Tam obracana jest niezla kasa na transferach, stad ich taka ogromna ilosc, za duze pieniadze i nikt sie nie przejmuje ze oprocz Coutinho i Mane i moze Firmino to w zasadzie szrot. Kilka osob powiazanych z klubem bierze pieniadze pod stolem, czyli Liverpool placi gruuuubo zawyzona kwote a potem pieniadze pod stolem. Inaczej by nie placili za Hendersonie po 30 milionow gdyby nie pan Ian Ayre czy kilku innych nie przytulalo tej kasy z powrotem pod stolem

No i dwoch gowniarzy co im sie wydawalo nie wiadomo kim sa

Gabriel Jesus - pod niebiosa wychwalany po strzeleniu gola jakiejs Swansea co puszcza co mecz 5 goli w 90 minucie i co dostal dzide i &#39;Jezus zdechl&#39;

Aitor Karanka - mial wybijac pilke, najlepiej 38 remisow po 0-0 byle sie utrzymac, to mu sie w pucharach chcialo grac. No i dostal w ryj i jest skonczony.

Do rzeczy zanim podam typy na Premiership. Duzy szum jest wokol tego meczu

Empoli - Napoli 1 10,9 pinek
powyzej 4,5 5 BetVictor

Duza szansa, ze mecz bedzie krecony, a mozliwe ze oba te typy wejda. Podejrzanie jest mecz wystawiony na slonce, gdzie nie otworze to proponuja na &#39;pewniaka&#39;.

Jedziemy ten polski bramkarz Empoli jak mu tam po 3-2 dla Empoli
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
I juz sa zyski pajace srulki
a Empoli moze to jeszcze wygrac, tacy pewni jestescie ;)
Kilka prezentow dla konstruktywnych i zrownowazonych
Athletic - Real
http://cdn.phoenix.intergi.com/21772/videos/5372464/video-sd.mp4
West Brom - Arsenal - tu bylem
http://cdn.phoenix.intergi.com/21772/videos/5372116/video-sd.mp4
Monaco - City
http://cdn.phoenix.intergi.com/21772/videos/5369509/video-sd.mp4
Wlasciwie mam kazdy mecz, kazdej jakosci, skroty, cale mecze, do wyboru do koloru
Jak ktos jakis meczyk chce prosze pytac i podsylam linka z zaprzyjaznionej biblioteczki filmow pedofilskich i scen z udzialem seksu ze zwierzetami
A poki co
kolejne miazdzace typy
Tottenham - Southampton 2
Sampdoria - Juventus 1X
Juventus podobno dzis odpuszcza, liczy sie liga mistrzow gdzie i tak jak zwykle nic nie ugraja
Tottenham - Southampton ponizej 2,5 gola
jak wiadomo overy, undery mi wszystko wchodzi
Sprawdzcie
Dunajska - Trnava 2
Atletico - Sevilla Atletiko wygra dokladnie jednym golem
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik


Jak ktos jakis meczyk chce prosze pytac i podsylam linka z zaprzyjaznionej biblioteczki filmow pedofilskich i scen z udzialem seksu ze zwierzetami

Niestety, czasami termin &quot;debilizm&quot; nawet w dziesiątej części nie oddaje stanu umysłowego osoby do której został skierowany.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Niestety, czasami termin &quot;debilizm&quot; nawet w dziesiątej części nie oddaje stanu umysłowego osoby do której został skierowany.

juz dobrze moj ty maly psychologu

Marzysz o dzikich pchnieciach bestii od tylu jak na tym twoim avatarze.

To kochanek? ????

Rozumiem rozne preferencje, jeden pieski lubi, drugi piesci, alez mozaika popaprancow w tych internetach, hehe
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik

juz dobrze moj ty maly psychologu

Marzysz o dzikich pchnieciach bestii od tylu jak na tym twoim avatarze.

To kochanek? ????

Rozumiem rozne preferencje, jeden pieski lubi, drugi piesci, alez mozaika popaprancow w tych internetach, hehe
Poczekam gdy mi to powiesz prosto w twarz misiu
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
Pewnie marzysz zebym tez ci nasral do buzi...co ta emigracja z ludzmi robi i odosobnienie, lecz sie chlopaku na nogi poki na rozum za pozno
Lechia - Legia
Lechia wygrana
Lechia remis nie ma zakladu
Powyzej 2,5 gola
Panathinaikos - Olympiakos 1
HT/HT 1/1
Wynik do przerwy Panathinaikos
PSG - Lyon X2
PSG - Lyon 2
 
kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Widzę poziom konwersacji z Tobą jest bardzo wysoki. Nasrac do buzi, zoofilia i pedofilia, no brawo brawo. Tak jak pisałem wcześniej, debil przy tobie to całkiem ogarnięta jednostka. Bez odbioru i nie pozdrawiam.
 
V 1,1K

viren

Użytkownik
No i bede wdziecny jesli juz nie wstawisz swojej odrapanej gownianej mordy tutaj wiecej. Bez odbioru i nie pozdrawiam ???? To nie jest miejsce dla zakompleksionych frustratow
 
M 13

misterkister1

Użytkownik
Viren gdzie te obiecane miliony dla Twoich inwestorów? Wiem od jednego gościa z forumka, że już nawet na gg i meile nie odpowiadasz :razz:

???? dla Virena schizofrenika
 
Do góry Bottom