>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przewidywalnosc tenisa, ktora nawierzchnia najbardziej przewidywalna?

H 19

havierx

Użytkownik
Od dluzszego czasu typuje spotkania tenisowe, dzieki temu moja gra stala sie bardziej efektywna. Zastanawiam sie nad pytaniem postawionym w tytule - ktora nawierzchnia jest najbardziej przewidywalna pod wzgledem wyniku tj. na ktorej tenisisci/tenisistki uchodza za wiekszych faworytow oraz sa najmniejsze niespodzianki pod wzgledem finalowego rezultatu? Jakie macie przemyslenia na ten temat? Zapraszam do dyskusji ;)
 
papa-smerf 107

papa-smerf

Użytkownik
Tak jak napisała Roxanne żadna,
rozwijajac swoją wypowiedż,zarówwno na hardzie,clayu czy innej nawierzchni porażka faworyta to przecież nie jest wina nawierzchni na której rozgrywany jest mecz,faworyt może przegrac mecz ponieważ np.gra z kontuzją,sprzeda mecz,zły dzień lub poprostu może byc słabszy od outsaidera są tysiące powodów
obstawiając przede wszystkim powinneś zwrócic uwaga w jakiej formie jest dany zawodnik,prześledzic jego osiągniecia ostatnich tygodni,czy na danej nawierzchni zawodnik prezentuje wysoki poziom czy jest tylko zawodnikiem przeciętnym,
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
ma znaczenie moze w 1.3 % reszta to setka innych czynników, okoliczności, wypadkowych itd. TEMAT RZEKA - a potem wygrywasz kase albo ją przegrywasz - banalne...a ta nawierzchnia to pic na wode fotomontaz
 
aka-shakal 16,7K

aka-shakal

Użytkownik
Skoro mówimy o niespodziankach to należy sprecyzować czym jest niespodzianka ?
Bo przykładowo Murray odpadł w Miami w 1 rundzie, chociaż jest kompletnie bez formy od AO. Ja przykładowo liczyłem, że Murray odpadnie już w 1 rundzie i się nie zawiodłem. Więc dla mnie to nie była niespodzianka, ale dla kogoś innego może tak.
A co do nawierzchni to wiadomo. Trawa = szybki serwis = mniej szans na przełamania.
A skoro wspomniałeś o przewidywalności to bym skreślił słowo TENISISTKI.
 
Do góry Bottom