>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przyjeli depozyt ponad 300tyś gdy dowód osobisty był nieważny!

T 250

tetrus1

Użytkownik
Przyjęli depozyt na ponad 300tyś zł gdy ważność dowodu osobistego się skończyła oraz meldunek był całkiem inny gdy zgłosiłem sprawę bo przegrałem pieniądze to w dniu zgłoszenia przesłałem scan dowodu osobistego i meldunek w celu wyjaśnienia sprawy to w tym dniu przysłali maila że zweryfikowali konto chociaż nie po to im dowód wysyłałem i meldunek. Użyli moich dokumentów bez pozwolenia a gdy poprosiłem zwrotu pieniędzy za przegrane zakłady w okresie gdy mieli moje konto zweryfikowane nieważnymi dokumentami. Gdy później grałem poprosiłem w pewnym momencie o zablokowanie konta to tego nie zrobili przegrałem następne 75 000zł i dalej pisałem do dziś konto nie zablokowane. W ogóle nie badają posunięć graczy którzy bardzo dużo przegrywają dam przykład Unibet już po wpłaceniu w krótkim czasie 50 000 zł blokuje konto i stwierdza że przez odpowiedzialną grę są zmuszeni zablokować konto a iFORBET jak wyczuje że ktoś ma pieniądze nawet nie chciał zablokować konta gdy 2x prosiłem. Zobaczymy co zrobi minister finansów bo zgłosiłem że przyjęli ponad 300 000 tyś gdy dokumenty były nie ważne a potem sami użyli dokumentów i zweryfikowali konto bez mojego pozwolenia gdy jest RODO i zrobili to dzień po przyjęciu ponad 300tyś zł. Nie polecam !

P.S Gdzie można sprawę zgłosić ? Ktoś wie ? Uważam że dawno powinni zablokować konto ponieważ gdy wpłaciłem razem ok. 375 tyś w parę dni to po pierwsze powinni dokładnie sprawdzić konto gracza (mnie) i zablokować konto ponieważ ważność dowodu minęła 30.03.2020r a zakłady były przyjęte w okresie 07.06.2020r - 14.06.2020r gdy zgłosiłem sprawę i okazałem ważny dowód i meldunek (szczerze nie wiedziałem że konto jest na starych dokumentach) to oni bez mojego pozwolenia zweryfikowali moje gdy tego nie chciałem i 15.06.2020r przysłali mi maila z informacją że moje konto została pozytywnie zweryfikowanie, później gdy domagałem się pieniędzy mówiąc że sami mi przyznali racje wysyłając maila o pozytywnej weryfikacji 15.06.2020r to odpisali że był to "błąd systemu". Proszę o jakąś radę gdzie można sprawę zgłosić nie chodzi mi o prokuraturę ponieważ by znając życie nic nie zrobili. Proszę też o poważne komentarze bo wiem że przegrałem i niczego bym się nie domagał lecz dlaczego mam zostawić jak przyjmowali tak duży depozyt nielegalnie i dlaczego nie sprawdzili konta jak były tak duże wpłaty? Też nie chodzi tu o 100-200zł a o dużo więcej więc niech będą fer przyjmując taki depozyt.
 

Załączniki

ariakis 343

ariakis

Użytkownik
Ja na twoim miejscu spytał bym się może na jakiejś grupce z poradami prawnymi.
Polecam z mojej strony grupę "Leksawka" na facebooku, może tam będą mogli Ci pomóc
 
W 869

williamson

Użytkownik
Ty się skieruj do jakiegoś ośrodka uzależnien bo widać masz problem z hazardem. A to co piszesz to jakiś żart, przegrales to przegrales, a teraz w szukasz rozwiazan by wrocila Ci kasa, ale nie licz na to, nic z tym juz nie zrobisz.
 
Otrzymane punkty reputacji: +45
T 250

tetrus1

Użytkownik
Ty się skieruj do jakiegoś ośrodka uzależnien bo widać masz problem z hazardem. A to co piszesz to jakiś żart, przegrales to przegrales, a teraz w szukasz rozwiazan by wrocila Ci kasa, ale nie licz na to, nic z tym juz nie zrobisz.
Kolego ile masz lat? Dlaczego zweryfikowali konto dzień po jak tylko mailem opisałem im sprawę i pokazałem który dokument jest ważny bez mojego pozwolenia a potem piszą że to był błąd systemu ? Potem prosiłem o blokadę konta to nie zrobili tego do dziś i przegrałem następne 90 tyś dlaczego tego nie zrobili? Bo widzieli że mam pieniądze inny buk taki jak Unibet by przy 50-100 tyś zablokował konto i stwierdził uzależnienie a nie twierdze że nie jestem uzależniony bo jestem. Teraz jak im to udowodnić? Pewnie nie jestem pierwszy z takim problemem i nie ostatni ale np wykorzystanie samowolnie mojego dowodu do ponownej weryfikacji czy nie blokowanie konta gdy chciałem myślę że jest do wyjaśnienia. Wiec W williamson zanim coś odpiszesz wgłąb dobrze się posta.
 
A 861

amigo007

Użytkownik
Dobrze że sam stwierdzasz że jesteś uzależniony. Za przeproszeniem [CUT] tyle pieniędzy, co większość na żywo nigdy nie zobaczy. Sam też byłeś niezmiernie głupi, że skoro SAM poprosiłeś o blokadę konta. To PO CO po tym fakcie wpłaciłeś "ja pierdo.." KOLEJNE 90 000zł ??? Przecież jakbyś to nawet może podwoił czy potroił, to z pewnością przy próbie wypłaty by ci napisali że rzeczywiście twoje konto jest zablokowane, tak jak prosiłeś. A twoje zakłady od czasu prośby o blokadę są nieważne. Na pewno by tak zrobili. I tak tu jest rzeczywiście nieuczciwość bukmachera. Ale z tym nic się samemu nie zrobi. Możesz jedynie spróbować się z nimi sądzić. Ale to zapewne czeka cię wieloletnia batalia, bez żadnych gwarancji na sukces. Niestety popełniłeś największą głupotę swojego życia. I zapamiętasz to na zawsze.
 
Ostatnio zmieniony przez ranczo0123:
T 250

tetrus1

Użytkownik
Doskonale o tym wiem ... niestety co chcę domagać się sprawiedliwości do tego jeszcze patrze dziś a tu moje dane się dalej nie zgadzają a zgłaszałem im to i regulamin ich mówi że gracz musi mieć aktualne/poprawne dane a nie były to jakim prawem przyjmowali depozyt na moje konto ? Druga sprawa że wysłałem im maila aby zablokowali mi konto 2 x i tego nie zrobili do dziś....
Post automatycznie złączony:

Pytanie ma ktoś kontakt do zarządu iforbeta? Będę wdzięczny.
 

Załączniki

Otrzymane punkty reputacji: +189
A 861

amigo007

Użytkownik
Tetrus1 w twoim wypadku tylko do sądu kolego, do sądu. Z dobrym prawnikiem odzyskasz może za kilka lat choć część pieniędzy. Ale to tylko może.. Jestem prawie pewien że nikt ci dobrowolnie nie odda żadnych pieniędzy. Żadne maile nie pomogą. Porób tylko kilkanaście screenów na niezgodność twoich danych z dowodem. Aby mieć argumenty w sądzie. Ale to i tak ciężka batalia, bo oni już mają swoich prawników właśnie na takie sytuacje. Wpłacałeś im jakby nie było sam dobrowolnie pieniądze. Każdorazowo potwierdzając samemu tranzakcję w banku. Więc niestety masz małe szanse na sukces. Ale jak masz siły to próbuj.
 
5xharoldx5 1,4M

5xharoldx5

Znawca - Szachy
Próbować zawsze warto. Zapewne sprawa i tak skończy się w sądzie, ale nie zaszkodzi do nich wysłać kilka maili, powiedzmy jedne mail na dzień i tak przez jakiś czas. Może akurat stanie się cud i ktoś się nad Tobą zlituje... Tylko bez żadnych epitetów itd. pod ich adresem, bo wtedy nawet na cud nie ma co liczyć.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak się widzi takie historie to nóż w kieszeni się otwiera bo podobno rząd jedynie słusznie moralny, katolicki i w ogóle same anioły (nie to co sprzedawczyki z PO) po to zrobił ustawę hazardową żeb walczyć z hazardem ! Tak mówili całemu społeczeństwu..., że nie chodzi o podatki tylko walkę z hazardem i przeciętna matka 3 dzieci - matka Polska łyka takie teksty, a.... okazuje się, że licencjonowany bukmacher forBet postępuje gorzej niż ten "zły zagraniczny" Unibet... Widzą, że człowiek wpłaca jak najęty dziesiątki tyś... Jest jakiś krzyk rozpaczy i żąda zawieszenia gry z uwagi na hazard, a oni sobie czekają aż przegra wszystko ! I tak się ma teoria do praktyki ! Z tego co wiem w takiej sytuacji na żądanie gracza z uwagi na hazard buk powinien natychmiast zamknąć/zawiesić mu konto.

Jest środek nocy więc nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale kolega pisała, że prosił 2x o zamknięcie więc o to mi chodzi... Kwestię dowodu zostawiam na bok bo wszyscy jak tu jesteśmy to doskonale wiemy jak cwaniacy buki działają... Weryfikacja się zaczyna NIE W MOMENCIE WPŁACENIA tylko jak się chce wypłacić choćby 1zł na swoje konto.... Więc jak do nich to i można 100 mln wpłacić i jest ok, ale jak się chce głupi bonus za 10zł wypłacić to zdjęcia z twarzą i dowodem, rachunki za prąd i cuda wianki ! I oczywiście wszystko z powodu prania brudnych pieniędzy... Tak jak DPD nie wnosi obecnie paczek z powodu pandemii, a wszyscy inni jakoś wnoszą...

Cwaniacy teraz sobie znaleźli we wszystkich branżach jeszcze lepszy sposób cwaniakowania bo powołują się na nasze dobro, przepisy itd, a chodzi im jedynie o własny interes... Sorry za te dywagacje, ale jest 2 w nocy :)

A koledze, który założył post proponuję iść na odwyk i całkowicie zmienić swoje życie... I nigdy, przenigdy nie postawić żadnego zakładu bo to jest prosta droga do samozagłady - w najlepszym wypadku wylądowaniu na ulicy, a w najgorszym niech każdy sam sobie odpowie... Jak przegrałeś 300tyś to wygospodaruj jeszcze 30 tyś i jedź nie wiem gdzieś do Indii, albo Bangladeszu - gdzieś gdzie nie ma bukmacherów i internetu i idź do jakiegoś buddyjskiego ośrodka do uzaleźnień... Wróć za rok... i powinno być dobrze...
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
yar000 9,6K

yar000

Użytkownik
Znałeś zasady - przegrałeś.
Wiadomo, jesteś przerażony sytuacją, ale:

prosiłeś o blokadę a oni tego nie zrobili. Ty następnie wpłaciłeś hajs. I później to przegrałeś.
Jesli taka była kolejność, to widzę tutaj jakieś światełko w tunelu. Dlatego, że zasadnie można przypuszczać, iż jesteś osoba uzależnioną i jeśli firma nie zareagowała na Twoje sygnały (sygnały o pomoc), interpretuję to jako wykorzystanie bezwolności osoby potencjalnie zaburzonej.

Tylko, to ja interpretuję. Udaj się do prawnika, żeby potwierdzić, albo zaprzeczyć możliwości takiej albo też innej linii obrony. I do specjalisty terapii uzależnień (dla zdrowia i po możliwie potrzebną podkładkę).
 
B 482

bmoran

Użytkownik
Hmm chcesz zwrotu stawek za przegrane kupony bo wyslales umyslnie kopie ID po terminie. Moze i bukmacher popelnil blad konto weryfikujac, ale zwrotu raczej nie dostaniesz. Zakladam, ze jakbys wygral to nie pisalbys do bukmachera, ze nie chcesz wygranej bo mam stary dowod.

P.S. Czy jest zapis, ze weryfikacja konta musi odbywac sie przez wyslany dowod? Moze bukmacherowi wystarczyly dane z przelewu ktory wyslales?
 
Otrzymane punkty reputacji: +19
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
wydaje mi sie, ze w zeszlym roku byl podobny temat na forum niestety nie moge go znalezc. tam tez osoba miala problem z hazardem i zamknieciem konta

https://forum.bukmacherskie.com/threads/uzależniony-od-hazardu-zamknięcie-konta.155290/

to jeden z tematow, ale byl tez inny gdzie ktos wieksza kwote przegral, bo bukmacher nie reagowal na jego prosby o samowykluczenie. nie wiem jak sprawa sie skonczyla, bo nie moge znalezc tego tematu niestety.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jeśli chodzi o aspekt weryfikacji sprawa jest prosta... Na koncie niezweryfikowanym u większości, jak nie wszystkich buków, można grać i wpłacać pieniądze tylko nie można ich wypłacić :) Emocjonalnie wczoraj/dzisiaj to napisałem co myślę o czymś takim, ale taka niestety jest prawda... Więc tu nic się nie zawalczy... W trakcie procesu weryfikacji można swobodnie wpłacać każdą sumę i każdą wygrać lub przegrać... Aby wypłacić trzeba mieć konto zweryfikowane.... Więc nieważne czy dowód był ok czy nie bo było to sprawdzane... Natomiast jeśli zweryfikowali konto na podstawie złego/przeterminowanego dowodu też właściwie wina gracza bo ma obowiązek dostarczenia właściwych dokumentów, a oni mogą zawsze powiedzieć, że to przeoczyli, ale to nie podstawa do wypłaty przegranych betów...

Natomiast jeśli była by ta 2 opcja to w połączeniu z faktem, że na żądanie gracza nie było samowykluczenia - mogło by mieć znaczenie bo można by sądzić, że buk celowo zweryfikował wadliwe dane...
 
P 102,3K

przestrzalninja

Użytkownik
jego dowod stracil waznosc 30 marca... i na ten dowod mial zweryfikowane konto. blad systemu polegal na tym, ze data waznosci dowodu powinna byc w systemie a jej nie bylo. gdyby nie mial zweryfikowanego konta to limit jest depozytow do 5000zł wszedzie... chyba takie prawo jest, ze bukmacherzy nie moga wiecej przyjmowac jak konto jest tymczasowe.
 
B 1,7K

bulik9596

Użytkownik
Forbet zawsze robił problemy, sam chciałem zamknąć konto u nich i zrobili wyjazd z tym listem... ludzie co za standardy tego bukmachera.. ;) koń by sie uśmiał .Celowe utrudnianie
 
K 297

krejos

Użytkownik
Debatujecie nad postem T tetrus1jakbyście nie mieli innych problemów. Dla mnie sprawa jest prosta - przy zakładaniu konta u bukmachera, żąda on zapoznania się ze swoim regulaminem. Podejrzewam, że 95% osób nie czyta go i klika "zapoznałem się". W firmie forbet zamknięcie konta lub czasowe samowykluczenie musi być zgłaszane drogą mailową. Nie ma w regulaminie zakreślonego czasu realizacji takiej prośby. Na skanie regulaminu widnieją na każdej stronie pieczątki Ministerstwa Finansów i tam kierujcie swoje żale. Z litości nie będę komentował postępowania T tetrus1. Wystarczy popatrzyć na skan jego transakcji. Przez kilka dni w czerwcu same wpłaty na grube tysiące, a wypłat brak. Na co obstawiał? Niech przedstawi skany swoich kuponów, bo w innym przypadku sądzę, że gościu fantazjuje ...
Post automatycznie złączony:

Jeszcze jeden wtręt. Czy ktokolwiek z forumowiczów "przewalił" prawie 400000 pln? Czy gdybym dysponował i obstawiał takimi pieniędzmi, to rejestrowałbym się na tym forum i szukał pomocy? Raczej skorzystałbym z profesjonalnej kancelarii adwokackiej, a nie z porad takich amatorów jak wy i ja (chociaż studiowałem prawo cywilne).
 
Ostatnia edycja:
B 482

bmoran

Użytkownik
Jeszcze jeden wtręt. Czy ktokolwiek z forumowiczów "przewalił" prawie 400000 pln? Czy gdybym dysponował i obstawiał takimi pieniędzmi, to rejestrowałbym się na tym forum i szukał pomocy? Raczej skorzystałbym z profesjonalnej kancelarii adwokackiej, a nie z porad takich amatorów jak wy i ja (chociaż studiowałem prawo cywilne).
A czemu ma nie pytac? Jakis czas temu wypowiadal sie tu chlopak co go skarbowka dopadla za gre u zagranicznych, ale on obrotu za jakis czas mial 6 milionow, tez oczywiscie byly zarzuty, ze po co tu napisal i ze bajki, ale wstawil skany pism dla niedowiarkow. W sumie byly 2 takie osoby ktore graly za miliony, jeden mial nick plusgsm, drugiego nie pamietam. Jednemu sprawa zakonczyla sie pozytywnie.
 
T 250

tetrus1

Użytkownik
Konto dalej na starych nieważnych danych pisałem by odpowiedzieli na parę prostych pytań wysłałem na piśmie a oni olewają i czy w takim razie nie mam racji? Mi się wydaje że mam wysyłam załączając screeny to jak nie odpisują wysyłam ponownie to automatycznie dostaję maila "ticket ponownie otwarty" czyli specjalnie nie odpisują pisałem na każdy mail i nic a chyba mam prawo do wyjaśnień sami złamali swój regulamin. Jeśli jest tu jakiś prawnik możemy się umówić na 15%.Dodam że prawie każdy buk ma w opcjach samo wykluczenie a u nich niema. O to pytania na któr Screenshot_1.jpg e unikają odpowiedzi:
 
Do góry Bottom