>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przykazania pechowego gracza...

hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
- Nie graj sentymentalnie do do gracza/klubu.
- Graj tylko to, na czym się znasz.
- Nie graj taśmy, a może jednak co tam dodać jeszcze parę jakiś fawów.
- Nie gramy na siłę długofalowo wyjdziemy na plus, a bullshit przecież dziś po 9. porażkach z rzędu Boston musi wygrać.
- Boston musi dziś wygrać po kilkudziesięciu kuponach płaską stawką ten pewniak trzeba zagrać za 9/10.
- Jeden dobry kupon i wejdzie, a nie parę.
 
radzio_xp 311

radzio_xp

Użytkownik
a ja mam - nigdy nie stawiaj na reprezentację/reprezentantów Polski!
i jeszcze jedno które często powtarzam po przegranej: &quot;i po cholerę był mi ten kurs 1,2!&quot;
aaa... i przed typowaniem - &quot;nie będę patrzył na kursy tylko kierował się swoją wiedzą&quot;
nigdy nie wychodzi...
 
lysy-16140 268

lysy-16140

Użytkownik
Największy był ból jak zagrałem w Wimbledonie Ivanovic - Zheng po kursie 1.10! A rano wstałem patrze sobie patrze i myśłę Ivanovic z tak grającą chinką nie wygra nie ma bata. Przyszło południe zobaczyłem fora i od razu zagrałm na podbicie kursu i oczywiście nie weszło kilkaset złotych w błoto... wtedy był ból:
Miałem grać tylko swoje typy!
 
favago 69

favago

Użytkownik
Ciezko zapisac to w formie przykazania, ale ja zauwazylem u siebie nastepujaca prawidlowosc: wszystko co wygram w nocy (NBA, na ktorej w miare sie znam) przepier*** zaraz z rana na tenisie, o ktorym nie mam pojecia.
Pozdrawiam pechowcow na wlasne zyczenie! ;)
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Ciezko zapisac to w formie przykazania, ale ja zauwazylem u siebie nastepujaca prawidlowosc: wszystko co wygram w nocy (NBA, na ktorej w miare sie znam) przepier*** zaraz z rana na tenisie, o ktorym nie mam pojecia.

Pozdrawiam pechowcow na wlasne zyczenie! ;)
to Ty chyba nie słyszałeś 11 przykazania Bożego

11. Tenis to ZŁO :!:

I tylko nie liczni mają z tego stały zysk ;) pozdro
 
M 0

mati5000

Użytkownik
Ja już próbowałem coś na tenisie wygrać, niestety nie udało się, nawet korzystając z typów innych miałem pecha albo rzadko się wygrało.
 
Do góry Bottom