>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

przypał

peja 1

peja

Użytkownik
Ostatnio facetka w toto-mixie poprosiła mnie o dowód :x i powiedziała że mi ani nikomu z kumpli ani ogólnie nie pełnoletnim nie będzie wysyłać już kuponów ( nie chciała powiedzieć dla czego, może mąż jej w nocy nie dał dla tego taka zła )

a ja ją mam gdzieś i tak niedługo zaczynam grać u buka internetowego .... a koledzy sobie jakoś poradzą ....

A u was też sie ( nie pełnoletni niech odpowiadają w szczególności ) pytają o dowody :?: :?:
 
shark-4061 0

shark-4061

Użytkownik
w profku nic mi nie zrobią bo mam karte klubowa na starego także jest spoko nieraz też kumplą puszczam w stsie raz mie spytała o dowód i jej powiedziałem że nie mam ona mi dała kupon i powiedziałam żebym przyniusł następnym razem, następnym razem nie miałem ale i tak mi wysłała już nie pytała potem jakoś chciałem też mieć karte klubową w sts&#39;sie i babka powiedziała żebym pokazał legitke nie miałem i na drugi dzien wyjechałem jej przed samą twarz kartą rowerową bo nie chciałem zmieniać rocznika w legicie ???? gdzieś czeba było wiec wypadło na karte rowerową i obecnie mam i w profie i sts&#39;sie karty klubowe i mogą mi skoczyć a w toto mixie nie gram chociasz fajne kursy tam mają ale wszyskie ziomy do profa chodzą lub sts ????
Pozdro i powodzenia w wysyłaniu ????
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Ja osobiście również niemam 18 lat lecz wszędzie mi sprzedają :p bo podobno jestem wygadany i umie zakręcić czlowieka ???? wsumie to mi nic otym niewiadomo ale np. w STS każde pytają o dowód ja przychodze i nic w Profie to unas wszystkim sprzedają hehe Ostatnio trafiłem fajną historie wchodze do STS a tam 4 syneczków po 7 lat chca puścić Kupony heheh i babka do nich czy mają aby razem 18 lat wkońcu ktoś im tam puścił
 
deeep 0

deeep

Użytkownik
a piwo wam w barze leja :mrgreen: ???? i czy macie jzu ksiazeczki wojskowe ???? :mrgreen:
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Ja też nie mam 18 (17) ale nigdy nie mam problemu z wysłaniem raz pokazalem lewom legitke i juz nie pytajom gram w zakładach od 4 lub 5 lat moze wydaje sie to dziwne ale u mnie w toto mixe do niedawna wysyłano kazdemu nawet takim osobom co ledwo za lady wystawaly ????
 
nuno100 0

nuno100

Użytkownik
jasne grasz od 12 roku zycia ...buhahaha cos krecisz mlody

Ja gram od 10 roku życia i co?? Początkowo mi puszczał ojciec, ale gdzieś od 1,5 roku sam se chodze do STS-a i jeszcze nigdy babka nie spytała mnie o dowód ani nic ???? luzz
 
dziubu 0

dziubu

Forum VIP
Ja gram od 10 roku życia i co?? Początkowo mi puszczał ojciec, ale gdzieś od 1,5 roku sam se chodze do STS-a i jeszcze nigdy babka nie spytała mnie o dowód ani nic
Albo coś ściemniasz, albo jesteś jakiś bardzo wyrośnięty, albo masz farta. Ja kiedy bym
do STSa nie poszedł to zawsze mnie o dowód pytają chociaż należe do tych osób, które
wyglądają na swój wiek a nawet na więcej.
 
Do góry Bottom