>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przyspieszenie wpłaty na rachunek bankowy

visor 28

visor

Użytkownik
Witam

Moneybookers poprosiło o weryfikację poprzez dokonanie przelewu który zrobiłem rano . Przelew juz dotarł ( mam potwierdzenie ) . Da się to jakoś przyspieszyć żeby dodali mi kwotę przelewu i odblokowali możliwość przesyłania pieniędzy juz dzisiaj ??

Pozdrawiam
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Z tego co wiem nie ma takiej opcji, musisz cierpliwie czekać.
Ciekawi mnie jak masz potwierdzenie, że kasa już jest na koncie bankowym MB? Możesz mieć potwierdzenie wysłania, zaksięgowania, że pieniądze &quot;wyszły&quot; z twojego konta, ale nie masz potwierdzenia o której kasa pojawiła i czy w ogóle na koncie bankowym MB? Chyba, że ja jestem w błędzie to mnie sprostuj...
 
visor 28

visor

Użytkownik
Z tego co wiem nie ma takiej opcji, musisz cierpliwie czekać.
Ciekawi mnie jak masz potwierdzenie, że kasa już jest na koncie bankowym MB? Możesz mieć potwierdzenie wysłania, zaksięgowania, że pieniądze &quot;wyszły&quot; z twojego konta, ale nie masz potwierdzenia o której kasa pojawiła i czy w ogóle na koncie bankowym MB? Chyba, że ja jestem w błędzie to mnie sprostuj...
Z tego co się orientuję w Mbanku jeśli przelew nie jest zaksięgowany u odbiorcy to nie można wydrukować potwierdzenia oraz jak się kliknie na daną opierację to na dole jest jest jej status . Rano była jeszcze niezrealizowana teraz już zrealizowana ????
 
Do góry Bottom