>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przywłaszczyli kase - William Hill

P 0

pawel250593

Użytkownik
Sytuacja, która mi się przytrafiła dotyczy w prawdzie konta bukmacherskiego, ale zapewne może się przydarzyć każdemu. Kiedy wygrałem u nich trochę pieniędzy poprosili mnie o weryfikację. Wysłałem im sporo dokumentów(dowód tożsamości, rachunek, skan od notariusza) i mimo, że wszystkie zostały zatwierdzone poprosili mnie o listowne wysłanie kopii dowodu potwierdzonej przez notariusza. No to tak robię, aż w końcu jakiś 3 miesiącach od złożenie prośby wypłaty dostaję takie coś:
Witam!

Z tej strony Bartek z Obsługi Klienta William Hill. Piszę w celu poinformowania, że w związku z tym, że dwukrotnie otrzymaliśmy dokumenty które nie mogły zostać zweryfikowane pomyślnie przez nasz odpowiedni dział, co jest naruszeniem punktów 11 i 12 naszego regulaminu. W wyniku tego konto zostało zablokowane, a wygrane i bonusy usunięte z bilansu.
W razie dodatkowych niejasności zapraszamy ponownie do kontaktu.

Z poważaniem
Bartek

Kiedy próbuję z nimi rozmawiać wciąż wysyłają mi to samo. Nie mam pojęcia o co im chodzi. Jeżeli jakiś dokument był zły to mogę przesłać inną dokładniejszą kopię. Nie mają w ogóle żadnych argumentów, które by mówiły, że zrobiłem coś źle.


Może tutaj mi ktoś pomoże jak mógłbym wyciągnąć od nich te środki, bo samo konto mam już gdzieś.
 
K 5

ksa

Użytkownik
Ogolnie o WH slyszalem wiele zlego ???? ty jestes kolejna osoba ktora pisze same minusy o tym buku,,,, poprostu nie ma co grac na takich &quot;gównianych&quot; bukach. Lepiej grac na sprawdzonych TOBET,BETSSON,BET365,EXPEKT,BETSAFE,UNIBET,BWIN, CZY BAH
 
marian78 20

marian78

Użytkownik
możesz do sądu
może da się jakoś do angielskiego sądu, omijając polskie ustawodastwo
zależy jaka kwota
jak kilka patyków to pikuś - i oczywiście nabluzganie oraz rezygnacja z firmy która ma w tyłku Polaczków, obowiązkowo : &gt;
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
wiedzialem ze uslysze jeszcze o willhill , mnie okradli pare euro w pokera jakies 20 na stole jak zgarnalem wygrana, nie dosc tego ,zabrali mi wszystkie punkty jak konta dluzszy czas nie uzywalem...nie wiem co ci moge poradzic, moze skontaktow sie z konsultantem do praw klienta, tu w Ire trzesa portkami jak slysza te nazwe...

a co do betsafe panie ksa to chyba nie slyszales o tym szczesciarzu/biedaku co wygral u nich kilkanascie tysiecy a wyplacili mu 5...
 
buk-katowice 59

buk-katowice

Użytkownik
Współczuję wam , jednak osobiście nawet kwoty 1k bym nie odpuścił jest dużo środków na walkę z nimi. Oni tylko na to liczą że napiszą tobie iż nie mogli czegoś zrobić konto zablokowane i że odpuścisz i oni po prostu zyskają, jeśli legalnie wygrałeś te pieniądze , nic nie oszukiwałeś itd. to walcz o swoje, jednak większym mieczem niż tylko pisanie do nich maili.
 
S 674

slukasz123

Użytkownik
mozesz kontaktowac sie z polskim czatem (jest na polskojezycznej stronie)ale mysle ze nic nie wskurasz od mojego kupla zarzadali aktu notarialnego dowodu osobistego i to zeby wyslac poczta.Szczerze sadzilem ze to lepsza marka jak na ranking A ale bardzo sie zawiodlem......
 
R 0

referback

Użytkownik
Nigdy nie lubiałem tego bukmachera i po raz kolejny słyszę o nim złe rzeczy, oj chyba nie dbają o klientów a w końcu klient nasz pan
 
S 21

sztuk18

Użytkownik
Ja także miałem z nimi problem i miałem do wypłaty 1k. Pisałem w innym temacie i też wymyślali. To były moje najgorsze 3-4 dni. Udało się ale już tam kasy nie wpłacę. Bet365 żadnych problemów. A WH czemu takie jaja robi?? Bo wie że polacy są dobre cwaniaki i pewnie 90% grających wyciągneło od nich bonus na czystok co wiąże się ze sporymi stratami...
 
kalolina 15

kalolina

Użytkownik
ja u nich z 100€ zrobiłem 400€ i nie było problemów, czekałem 3dni na wypłatę
wystarczył dowód, rachunek, wyciąg z konta
 
M 0

milosz01

Użytkownik
Ja przestrzegam, iż nadal robią sobie jaja z ludzi i żądają wysłania listów z notarialnie potwierdzoną kopią dowodu i rachunkami, które też maja być potwierdzone notarialnie:grin:.
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Czym innym jest akt notarialny, a czym innym poświadczenie notarialne.

Akt to dokument tworzony przez notariusza.

Poświadczenie to &#39;notatka&#39; w której stwierdza on, że kopia jakiegoś dokumentu (np. ksero dowodu) jest zgodna z oryginałem, jego podpis i pieczątka.

Idziesz do notariusza, on kseruje dokumenty i od razu je poświadcza. Maksymalne ceny takich poświadczeń reguluje ustawa. Kiedyś było to 6 zł od strony, być może coś się zmieniło, ale nie jest to coś BARDZO drogiego.
 
N 3

navson

Użytkownik
Co można zrobić to zarejestrować domene anti-WH i wklejać na stronie tego typu korespondencje mailowe oraz inne opinie i screeny, po prostu odstraszać im klientów. Facebook też sie przyda. Nie mam tam konta ale czytam że to już kolejny brzydki numer ze strony tej firmy. Konkurencja e-hazardzie jest spora. Trzeba czuć ciśnienie na plecach
 
wincent 150

wincent

Użytkownik
Notarialnie? Może się mylę, ale czy za akt notarialny, nie trzeba notariuszowi zapłacić? Powaliło ich w tym WH czy co?
Nie akt, akt to jak sobie dom chcesz kupić :p
A ja np. wysyłałem do betfair notaralnie poświadczone ksero dowodu jak chciałem zweryfikować konto australijskie i nie jest to jakiś straszny problem .
 
nowaq69 21

nowaq69

Użytkownik
w mojej sytuacji może aktu notarialnego żadnego nie chcieli ale również nie polecam⛔ moja weryfikacja trwała 3 tygodnie, ciągle coś im nie pasowało, najpierw chcieli skan dokumentów później zdjęcia tych samych(mimo iż jakoś była bardzo dobra i wszystko było czytelne), wydziwiali strasznie ale wkońcu udało mi się sprostać im wymaganiom, kasę wypłaciłem-więcej tam nie zagram
 
D 16

djorkaef

Użytkownik
Jak zagrać za ten darmowy zakład. Wybieram mecz na dole mam do wyboru darmowy zakład, wybieram go wciskam postaw zakład i pojawia się komunikat podaj stawkę dla swojego zakładu, czy jeszcze muszę wpisać stawkę 25E NIE WYSTARCZY ZE NA DOLE WYBRAŁEM DARMOWY ZAKŁAD 25E:pL25
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Jak zagrać za ten darmowy zakład. Wybieram mecz na dole mam do wyboru darmowy zakład, wybieram go wciskam postaw zakład i pojawia się komunikat podaj stawkę dla swojego zakładu, czy jeszcze muszę wpisać stawkę 25E NIE WYSTARCZY ZE NA DOLE WYBRAŁEM DARMOWY ZAKŁAD
wpisujesz stawkę 25 i wybierasz zakład - grasz i gotowe. Nie wystarczy sam wybór...
 
D 243

_danonek_

Użytkownik
Zależy chyba dla kogo. Ja czekam na wypłatę już prawie 2. tygodnie.Zainteresował mnie ten freebet u nich, wygrałem z niego uczciwie pieniądze. Po czym wypłaciłem. Najpierw przesłałem im tylko dowód , bo nie wiedziałem, że trzeba też potwierdzić adresu zamieszkania. Po tygodniu kiedy wypłata nie dochodziła, zapytałem się supportu dlaczego tak długo czekam. Kazali jeszcze dosłać potwierdzenie adresu zamieszkania no dobra to wysłałem wyciąg z konta i myślałem, że będzie po sprawie. Potem z supportu napisali, że dział finansowy musi to zatwierdzić. A owy dział finansowy potrzebuje już prawie tygodnia aby zaakceptować mój adres zamieszkania. Przecież to czynność która zajmuje minutę. Chat też mnie denerwuje.Pytam ich dlaczego tak długo czekam a oni, że dział finansowy musi zaakceptować moje dokumenty i oni nie mają na to wpływu i kiedy będzie coś wiadomo to się skontaktują. I codziennie to samo. Gram już dobrych parę lat w bukmacherke i grałem u na prawdę sporo buków, ale takie cyrki to pierwszy raz mnie spotykają. Nie zdziwię się jak niedługo mi napiszą , żebym im list notarialny wysłał. Nigdy więcej tu nie wpłacę żadnych pieniędzy i nie polecam bukmachera !
 
Do góry Bottom