>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Przyznanie bramki Sneijderowi

M 0

mariusz88pl

Użytkownik
Witam,
Zawarłem zakład live że drugi gol w meczu Brazylia-Holandia zostanie zdobyty po strzale.Jak wiadomo gol został decyzja sędziego uznany za samobój,po czym decyzją FIFA gol został przypisany Sneijderowi po strzale. Zakład został rozliczony jako przegrany,czy słusznie?
 
M 0

mariusz88pl

Użytkownik
Z supoortu otrzymałem odpowiedź :
&quot;Szanowny Kliencei, zmian decyzji w sprawie tego gola nie wplywa na sposob rozliczenia Panskiego kuponu, poniewaz zaklady sa zawsze rozliczane na podstawie pierwszej oficjalnej decyzji..&quot;
Z podrwieniami
Malgorzata Maj
Trochę to dziwne zakład został rozliczony na podstawie pierwszej oficjalnej decyzji i nie znaczenia, że została zmieniona i de facto już nie istnieje.(gol samobójczy). Czy jest gdzieś w regulaminie expektu o tym powiedziane?.
A tak na marginesie jeżeli ktoś nie oglądał na żywo meczu na jakiej podstawie ma stwierdzić ze był gol samobójczy?. Na oficjalnej stronie FIFA gol zdobył zawodnik holenderski.
 
agenttomek 0

agenttomek

Użytkownik
Ja zagrałem w expekt typ, że Sneijder i Robben zdobędą po tyle samo goli. Został rozliczony jako wygrany, a więc buk bramkę zaliczył Sneijderowi.
 
M 0

mariusz88pl

Użytkownik
I to jest argument, dzięki za odpowiedź.
pozdrawiam,
Na powyższy argument, znowu podobna odpowiedz:
Witam,

Szanowny Kliencie, zaklad nie zostanie inaczej rozliczony. Na boisku zostala bramka uznana jako gol samobojczy. Pozniejsze zmiany do wyniku nie sa brane pod uwage, zgodnie z zasadami naszego serwisu.

Jezeli bedzie Pan mial jakiekolwiek pytania badz watpliwosci - oczywiscie prosimy o ponowny kontakt. Sluzymy pomoca.
Przepraszam za czas oczekiwania na odpowiedz

Pozdrawiam,
Malgorzata Radecka

Odnoszę dziwne wrażenie, ze po którymś tam już kontakcie nawet tego nie czytają, tylko wklepują te swoje wyuczone formułki.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Ale oni muszą rozliczać po pierwszej decyzji bo jak by mieli czekać na każdą decyzję FIFA to by to trwało, i poza tym przecież nie rozliczą komuś jako wygrany, później FIFA zmienia decyzję i co wtedy, kasę z kontą mają komuś wziąść, a jeśli nie ma nic na koncie? Inna sprawą jest że jeśli tobie rozliczyli jako przegrany a komuś podobny zakład jako wygrany...
 
M 0

mariusz88pl

Użytkownik
No właśnie o tą &quot;inna&quot; sprawę się rozchodzi, ze dwa podobne zakłady powiązane tymi samymi zdarzeniem są różnie rozliczane (w jakim sposób zostanie zdobyta bramka i czy Robben i Sneijder zdobęda po tyle samo bramek.)
Support mimo prosby i tak się do tego faktu nie odiósł w swojej odpowiedzi, także... zostawię to bez komentarza.
 
Do góry Bottom