>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

(Pseudo)Ustawa Hazardowa - między teorią a praktyką

Status
Zamknięty.
W 0

wodnik3

Użytkownik
Witam. Jestem nowy na forum. Jak wszyscy wiemy, niedawno w życie weszła nowa ustawa hazardowa, która zabrania pod pretekstem ochrony przed uzależnieniem gry na zakładach bukmacherskich które nie mają końcówki pl i nie są licencjonowane w Polsce oraz na kasynie. Ustawa ta ma POMAGAĆ UZALEŻNIONYM poprzez KARĘ WIĘZIENIA BĄDZ 720 STAWEK DZIENNYCH, BĄDZ OBYDWIE KARY NARAZ. Moje zdanie: Czy rząd kpi w żywe oczy? To jest pomoc? Mogę zrobić z pieniędzmi które zarobiłem, co tylko chcę. Mogę je przegrać na kasynie, wydać na dz..ki, bo to moja własność. Ciężko na nią pracuję. Czy nie można napisać tej ustawy w ten sposób ażeby autentycznie pomagał uzależnionym a tym którzy chcą się rozerwać pozwalała się rozerwac i dorobić sobie do marnej polskiej wypłaty? Nie wspomnę o tym że polskie sport traci sponsoring, naruszane jest prawo tajemnicy bankowej, łamana zasada prywatności w korzystaniu z usług sieci internetowej. Co będzie następne? Czy rząd będzie nas śledził na każdym kroku, czy ta ustawa zgodna jest z konstytucją RP, prawem Europejskim. Wiem że istnieją tego typu tematy na tym forum. Między teorią a praktyką - chciałbym aby w tym temacie ukazane zostało jak skuteczna jest ta ustawa. Czy ktoś z was został ukarany? Czy znacie kogoś kto został ukarany bawiąc się w bukmacherkę internetową? Wklejać linki i pisać.
 
piatddz 62,2K

piatddz

Użytkownik
przejzyj tematy w kaciku ogolnobukmacherskim wszystkiego sie dowiesz. Jest juz taki temat. do zamkniecai
 
W 0

wodnik3

Użytkownik
przejzyj tematy w kaciku ogolnobukmacherskim wszystkiego sie dowiesz. Jest juz taki temat. do zamkniecai
Nie rozumiesz. W tym temacie niech wpisują się ludzie których dotknęła kara od US. Nie jest to ogólny temat. Jeśli istnieje temat dotyczący właśnie tego typu, to sorry do usunięcia. Prosiłbym o link.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Nie rozumiesz. W tym temacie niech wpisują się ludzie których dotknęła kara od US. Nie jest to ogólny temat. Jeśli istnieje temat dotyczący właśnie tego typu, to sorry do usunięcia. Prosiłbym o link.
Nie rozumiesz.
Jest temat na forum o ustawie hazardowej. Tam jest prowadzona wszelaka dyskusja. Kolejne tematy są niepotrzebne.
Zwłaszcza takie gdzie nikt się pewnie nie zgłosi, że został ukarany...
Zamykam temat i odsyłam do tego ==&gt; Ustawa hazardowa/ prawo hazardowe cz. 2
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom