>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Anglii [FA Cup] 2018

Status
Zamknięty.
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
W weekend odpocznie trochę od ligowych zmagań, ale nie oznacza to, że będziemy się nudzić. W Anglii startujemy z Pucharem Anglii czyli FA Cup.
Z pewnością jest kilka perełek do wyjęcia bo oferta jest duża i ciekawa.
Zapraszam zatem do dyskusji.
 
baku193 5,7K

baku193

Użytkownik
Dyscyplina Piłka nożna Anglia
Godz: 20:55
Spotkanie Liverpool-Everton
Typ: bts
Kurs 1.95
Buk Fortuna
Analiza: Derbowe spotkanie w ramach pucharu Anglii , Liverpool na własnym stadionie podejmował będzie swojego rywala zza miedzy. Gospodarze oczywiście już przed pierwszym gwizdkiem sedziego są stawiani w roli faworytów do zwycięstwa oraz awansu do dalszych gier. Liverpool jest obecnie w niezłej dyspozycji nie poniósł porażki w 16 poprzednich spotkaniach z czego większośc zakończył zwycięstwami. Goście natomiast po kilku dobrych spotkaniach zanotowali 4 spotkania bez wygranej, 2 zremisowali i ponieśli dwie porażki. W tym meczu na pewno łatwo im się grało nie będzie bowiem Liverpool ma niedosyt po zremisowanych derbach na swoim stadionie kilka tygodni wcześniej, bowiem był tam zespołem znacznie lepszym pod każdym względem, ale Everton wtedy dostał karnego i remisu już nie wypuścił. Dlatego myślę że gospodarze będą bardziej zmobilizowani żeby tutaj wygrać i to myślę że wysoko. Ja stawiam na over w bramkach oraz na wygraną gospodarzy dokładnie 3:1. Myślę że goście bramkę tutaj będą w stanie strzelić bowiem defensywa gospodarzy często popełnia indywidualne błędy , poza tym cała ekipa Liverpoolu ma spore problemy z koncentracją.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
20:55 Liverpool - Everton
over 4.5 kartki @ 2.28
buk: Unibet


20:55 Liverpool - Everton
czerwona kartka TAK - 4.60
buk:
Unibet

Wieczorne derby Liverpoolu poprowadzi Robert Madley. Sędzia, który w trwającym sezonie ma średnią 3,75 kartki na mecz. Anglik pokazał dwie czerwone kartki na 12 spotkań, które miał okazję gwizdać. Z racji, że jest to mecz pucharowy oraz derbowy myślę, że powinniśmy się spodziewać ostrej gry, gdyż niema mowy tu o odpuszczaniu. W ostatnich derbowych spotkaniach piłkarze nie przekraczali czterech kartek na mecz, ale mam nadzieję, że dziś będzie inaczej.
 
M 23

marles90

Użytkownik
Ma ktoś jakieś info odnośnie składów na mecz Boro - Sunderland? Wydaje się, że goście odpuszczą puchar i skupią się na lidze. Wychodzi pewna 1, ale bez składów, to jak wróżenie z fusów ????
No i jeszcze ciekawie wygląda WBA. Może w końcu się przełamią xD Bo jak nie teraz, to kiedy? Słabszego rywala już nie będzie.
 
alpha 758

alpha

Użytkownik
Pamiętajcie, że Liverpool dziś bez Coutinho i Salaha, a pod znakiem zapytania stoi występ Mane.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Ode mnie lecą trzy propozycje. Nie analizowałem niczego głębiej, będę to robił za moment, natomiast poniżej podaję powody, dla których wybrałem jak na tę chwilę akurat te a nie inne spotkania.
Fleetwood vs Leicester
2
@1,54⛔
Gospodarze zajmują 12. miejsce w League One zatem taki kurs na zwycięstwo (zapewne) rezerwowego składu Lisów do mnie w zupełności przemawia.
Exeter vs WBA
2
@1,66✅
Gospodarze to drużyna z siódmego miejsca w League Two [czyt. czwartego poziomu rozgrywkowego w Anglii], która zmierzy się z będącymi w fatalnej dyspozycji zawodnikami WBA [przypomnę, że grają oni w BPL]. No, także tego... Będą zapewne rotacje w ekipie gości ale uważam, że na czwartoligowców to wystarczy.
Wolves vs Swansea
x2
@2,10✅
Ja wiem, że Wilki są ostatnio w gazie i - zwłaszcza na własnym stadionie - są piekielnie ciężkim zespołem do pokonania, ale Łabędzie grają obecnie pod batutą nowe trenera, którego tak naprawdę ciężko jest w tym momencie ocenić. Taki kurs pobieram z chęcią.
 
erni1 82,9K

erni1

Użytkownik
Dla mnie wyraźnym faworytem Middlesbrough. To derbowy mecz ale za Boro przemawia własny stadion, pozycja w tabeli, nowy menager - doświadczony Tony Pulis, brak kontuzji. W Sunderland szpital, 8 nie zagra na pewno, 3 pod znakiem zapytania. Dodatkowo wczoraj do Bournemouth wrócił wypożyczony Lee Grabban, który do tej pory był najlepszym strzelcem Sunderland (12 goli w 19 meczach).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
maite-radar 23,9K

maite-radar

Użytkownik
6.01.2017; 16:00
Newcastle United - Luton Town
Obie strzelą w drugiej połowie @ 3,52 Marathonbet ⛔
Obie drużyny powyżej 1. rożnego w każdej z połów @ 2,80 ForBet ✅

FT: 3-1 (3-0). Rozne: 7-7 (5-2 HT)
Dobrze to rozpracowałem, zabrakło tylko powalczenia Newcastle po przerwie. Spokojnie byli w stanie coś trafić, ale w pierwszej połowie ustawili sobie mecz. Niemniej atrakcyjne widowisko, rożnych sporo.

Gdybym miał wskazać największego doga tej serii gier bez wątpienia byłoby to Luton Town. Lider League Two przyjeżdża do &quot;jaskini lwa&quot;, ale wcale nie jest skazany na pożarcie. Newcastle wychodzi stricte ofensywnie, wbrew pozorom nie odpuszcza FA. Jedyną niespodzianką (ale bardzo istotną) jest obsada bramki. Zagra w niej debiutant Frederick Woodman. Myślę, że to może stworzyć okazję dla ofensywy Luton. Do tego obie ekipy podejdą do tego starcia priorytetowo, nie ma mowy o jakiejś defensywnej grze. Statystyki też przemawiają za różnymi, siłą rzeczy obie ekipy robią ich sporo. W Luton wielka mobilizacja na ten mecz, jeden z bardziej prestiżowych rywali. Do tego na mecz ze Srokami przybędzie 7 tys. kibiców The Hatters, a ta liczba robi wrażenie. Klub wyraził prośbę o jeszce większą liczbę wejściówek ale spotkała się ona z odmową. Motywacja w zespole gości musi być ogromna. Przewiduję w tym spotkaniu parę bramek a do tego grę od jednej bramki do drugiej, bez odpuszczania. Może i umiejętności są po stronie Newcastle, ale sercem i nieustępliwością Luton powinno nadrobić braki techniczne. Czeka nas świetny i atrakcyjny dla oka mecz.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Shrewsbury vs West Ham
2
@1,95⛔
Gospodarze grają w League One i zajmują w niej 2. miejsce. Godny pochwały jest ich bilans: 10-1-1 a 18:4 w bramkach. West Ham grali meczycho ledwie w czwartek co prawda lecz kolejne spotkanie rozegrają dopiero 13 stycznia także zmarginalizowałbym nieco fakt ewentualnego zmęczenia. Stawiam na gości stawiając jednocześnie tylko i wyłącznie na fakt, że grają oni dwa poziomy ligowe wyżej od rywali. Jest to puchar więc może się wydarzyć wszystko. Próbujemy.
 
dj_jones 12,3K

dj_jones

Użytkownik
Nie pamietam kiedy WHU cos zagral w pucharach ,niby 3 x go wygrali plus intertoto w 99 i cos tam w latach 60 ale teraz to inna ekipa, inne priorytery.pamietam ich mile dla oka porazki 2 lata z rzedu w LE po kursach 10 i innych wiec dzis sie nie zdziwie jak bedzie remis,powtorka spotkania itp.
No i pieknie zagrali na remisik 0-0.powtorka i chais zarobia , bilety, transmisje itp.
 
Otrzymane punkty reputacji: +15
J 560

januszbiznesu

Użytkownik
Shrewsbury vs West Ham
@ drużyny ze zdobyczą bramkową: obie drużyny 1,95 forBet ⛔
0:0...wolę nie wiedzieć, co się tam działo
Są już składy na ten mecz i po nich zdecydowałem się na ten zakład. West Ham całkiem wygląda z pozoru. Ale brakuje mi trochę kreacji w środku pola oraz tej jakości w rozegraniu. Shrewsbury to nie jest zbyt oczywisty zespół dla mnie. Niemniej, grają w składzie bardzo podobnym do tego, co mamy w lidze.
Tam radzą sobie bardzo dobrze. Poziom rozgrywkowy nie ten co Premier League, ale grunt że strzelają. Grają u siebie z zespołem z Premier League. Nie jest to wielki zespół (pod względem tradycji i takich tam) zatem motywacji zabraknąć nie powinno (ta tendencja pucharowa, gdzie zespół stawia się przeciw ,,wielkim&quot;). Obrona WHU także nie jest monolitem, chociaż tu wychodzi dość mocnym składem (same nazwiska robią wrażenie).
Co do gości - im strzelać po prostu wypada. Chicharito powinien coś ustrzelić, do pomocy ma Ayew (i poza tym jest pustka, co trochę martwi). Pamiętam mecz w pucharze z Arsenalem z tego roku i tam był dramat ze strony Młotów (młodziki w składzie a nie było ich dużo zagrały kaszanę straszną). Po tym stwierdzam, że strzelić może WHU każdy, ograć właściwie także. Granie na gości po 2,2 (zaskakująco wysokim) śmierdzi mi na kilometr. Liczę tu zatem na gole z obu stron i w ciemno wynik 1-1. A że to puchar, nie gram za zbyt wiele, rozgrywki te mają swoje prawa.
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
Czas powtórzyć kilka spotkań, który zakończyły się w pierwszym pojedynku remisami. Jak myślicie kto odpadnie?, a kto sprawi sensację?. Zapraszam do dyskusji.
 
seanprice 500

seanprice

Użytkownik
Nie potrafię sobie wyobrazić, że będący ostatnio w naprawdę dobrej formie gracze WHU będą się meczyli z trzecioligowcem dłużej niż 90 minut. @1.63⛔ (1xbet) nie urywa niczego ale wjeżdżam aż miło. Zwycięzca tego dwumeczu zagra w kolejnej rundzie z Bournemouth lub Wigan - drużyną do ogrania. Nie mam mowy o odpuszczaniu, w mojej opinii.
 
caveman 1,8K

caveman

Użytkownik
To co Panowie startujemy !!!! Na dziś wybrałem mecz Łabędzie kontra Wilki. Pierwsza drużyna zajmuję ostatnie miejsce w PL z kolei Wilki pierwsze miejsce w CS i mają 10 pkt przewagi. Widać po Wilkach, że są ostro zmotywowani aby awansować do PL. W moim odczucie żadna z tych drużyn nie chce dalej grać w edycji FA. Łabędzie jak nie chcą spaść powinni skupić na na PL, a wiadomo, że granie na dwóch frontach może okazać się zgubne. To samo tyczy się Wilków. Jednak dla mnie większym faworytem w tym meczu są Wilki. Zakład jaki wybrałem do x2 kurs 1.53 (1xbet) ⛔⛔⛔
 
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi

Kursy od: BaH
W weekend po raz kolejny odpoczniemy od rozgrywek Premier League i zobaczymy kolejną rundę Pucharu Anglii. Myślę, że wspólnymi siłami znajdziemy jakieś perełki, który przyniosą nam zysk. W niektórych spotkaniach kursy nie powalają, ale może warto poszukać niespodzianek tak jak to miało miejsce w poprzedniej rundzie?. Mamy jeszcze trochę czasu, a więc do dzieła!
Zapraszam do dyskusji...
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Zapewne wie to Jose Mourinho ;)
Mozna jedynie podywagowac. W bramce zapewne bedzie Romero. W obronie mozna sie spodziewać Lindelofa, Smaillinga, w pomocy pewnie szanse dostanie Herrera, moze Fellaini bo juz jest zdrowy. Pytanie czy Pogba będzie grał? Bo gra wszystko ale juz w środę mecz z Tottenhamem na Wembley. tu według mnie znak zapytania, bo może wystawi Matę. W ofensywie zapewne Rashford pewny placu bo w lidze był tylko z ławki. Alexis juz w kadrze, może zagrać od początku moim zdaniem by pokazać sie a lepiej dac debiut dzis niz w ważnym meczu ze Spurs. W ataku pewnie Lukaku tradycyjnie.
Tak bym to ja widział mając na uwadze obserwacje jak Jose rotuje na pucharowe rozgrywki. Czyli: Romero- Lindelof, Smailling, Rojo, Shaw- Herrera- Fellaini- Mata, Sanchez, Rashford - Lukaku.
Ważne by United wygrali spokojnie i przeszli do kolejnej rundy. Jose dzis ma bodajże urodziny także sto lat The Special One! ????
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom