>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Azji 2015 [Australia]

doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Chiny - Australia
Niezwykle ciekawie zapowiada się spotkanie Chin z gospodarzem turnieju Australią, Chiny wygrały wszystkie spotkania w grupie natomiast Australia odpuściła ostatni mecz grając w większości rezerwami przegrywając z Korea skomplikowała swoją sytuacja, w zespole Chin świetnia gra Sun Ken ten obrońca zdobył już dla swojej drużyny trzy bramki, Chiny grają ciekawy futbol z kontrataku jednak Australia to solidność i liczę że w tym spotkaniu nie przyniosą swoim fanom wstydu. Kruse, Cahill czy Jedinak muszą brać ciężar gry na siebie i pokazywać partnerom że można nich polegać jeno jest pewne świetne widowisko zobaczymy i każdemu kto będzie miał możliwość polecam zobaczyć to spotkanie.

Zwycięstwo Australia @@ 1.60 ✅

✅ Over 1.5 gola @@ 1.44 ✅ ✅

Pierwsza połowa over 0,5 gola @@ 1.48 ⛔
 
pnpol 0

pnpol

Użytkownik
Powinni wygrać. Ja na jutro polecam awans Iranu po takim samym kursie co Japonia. Dodatkowo drugi typ z większym kursem też wygląda w porządku.

Iran awans - 1,35 ⛔
Iran wygra i poniżej 2,5 bramki - 2.87 ⛔


Się rozstrzelali chłopaki Iraki ????
 
dfrugo 140

dfrugo

Użytkownik

Korea Płd. - Irak
Typ 1
Kurs 1.69 Pinnacle ✅

Zacznę może od Iraku. Wyszli z grupy bo powiedzmy sobie szczerze kto inny miałby wyjść. Natomiast jeśli chodzi o ten szaleńczy ćwierćfinał: Żałuję trochę, że to Iran wyszedł na farcie z 1 miejsca z grupy a nie ZEA. To są a raczej były słabe mistrzostwa w ich wykonaniu. Chciałem stawiać przeciwko Iranowi jeżeli trafią na jakąkolwiek silniejszą drużynę. Jak się okazało nie dali rady nawet Irakowi. Dlatego też to ostatnie zwycięstwo Iraku nie przekonuje mnie.
Każdy sobie zdaje sprawę, że jedne z najbardziej rozpoznawalnych nazwisk w tym turnieju należą do graczy Korei. Przeszli swoją grupę w bardzo minimalistyczny sposób kończąc wszystkie swoje mecze 1:0. Jeśli spojrzeć na drużyny z którymi grali to nie jest tak kolorowo. Strata punktów z Omanem i Kuwejtem była by sporą niespodzianką. Natomiast w ostatnim meczu grupowym zmierzyli się z Australią, która dała odpocząć swoim ofensywnym graczom.
Dlaczego więc myślę, że Korea wygra? W meczu z Uzbekistanem widać było, że się rozkręcają. Na wysokich obrotach zaczął grać Hueng-Min Son. Jeszcze nie stracili bramki w tym turnieju. Obie drużyny mają w nogach dogrywkę, dlatego rezerwowi również mogą mieć znaczenie w tym meczu. Ławka zdecydowanie lepiej wygląda w drużynie Korei. Mój typ 2:0 :cool:
 
Otrzymane punkty reputacji: +17
fanatyk1916 442

fanatyk1916

Użytkownik
Polecam grać dogrywke na Koreę . przypomina mi sie finał LM Real - Atletico.
Piłkarzom Australii opadły głowy po bramce na 1-1. Chyba się nie podniosą w dogrywce
 
Do góry Bottom