• Witamy na bukmacherskie.com
    1. Betrally

Puchar Azji AFC

Temat na forum 'Rozgrywki międzynarodowe' rozpoczęty przez Krysteeek, Styczeń 6, 2019.

1. Krysteeek Dobrze znany użytkownik

Krysteeek
      Polubienia:
      49
      Reputacje:
      737
      Pucharar Azji AFC w ZEA.

W pierwszym dniu mieliśmy niespodzianki. Uwazam, że tendencja niespodziankowa będzie kontynuowana.
      Juto mamy zaplanowane 3 spotkania.
      Chiny - Kirginstan
      Korea Płd - Filipiny
      Iran - Jemen

Gram to w 'systemie' 1 z 3, a raczej tak: każde ze spotkań gram x2 w płaskiej stawce "x złotych".
      Kursy na bet365 mam kolejno: 3.00, 7.5, 7.00. :minus: :minus: :minus:
      Jak nic nie wejdzie - przegram. Jak wejdzie mi tylko ten pierwszy dog, zwróci mi się wkład. Każda inna opcja - zarobek.
      Według mnie to bedzie turniej niespodzianek i nawet jak mi nic nie wejdzie, pokombinuję z dogami na następny dzień. Nie sądzę, że tak pięknie powchodzą wszystkie mecze 'na podbicie' po śmiesznych kursach. Sporo faworyzowanych drużyn rotuje składami, nie jest to turniej na który specjalnie się wszyscy spinają.

edit:
      Słaba opcja. Było bardzo blisko, ale nie to się liczy.

Ostatnia edycja: Styczeń 7, 2019
    2. Typer36 Dobrze znany użytkownik

Typer36
      Polubienia:
      82
      Reputacje:
      437
      Nie wiem jak u Chińczyków ale Korea napewno się będzie spinać a Iran to już szczególnie. W przypadku Iranu hamulcem jest to że tam zawsze stawiają na pro defensywy sztab szkoleniowy

3. Krysteeek Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Krysteeek
      Polubienia:
      49
      Reputacje:
      737
      Dzisiaj mozna probwac Koree pln oraz Wietnam, ale kursy na x2 sa zbyt niskie wedlug mnie.

4. Jacare87 Nowy użytkownik

Jacare87
      Polubienia:
      4
      Reputacje:
      0
      I będziesz tak codziennie pisał że mozna próbować grac na nie faworyta aż w końcu trafisz i ktoś da Ci reputkę i będzie fajnie ???

radosny80 lubi to.
    5. DesertEagle Dobrze znany użytkownik

DesertEagle
      Polubienia:
      23
      Reputacje:
      89
      Filipiny - Chiny (11.01.2019) :plus:
      Typ: +2.5/ 2 ( liczba goli 2.5/wynik meczu)
      Kurs: 2.25 (STS)
      Wynik: 0:3

Osobiście uważam ten kurs za prawdziwą okazję podobną do wtorkowego meczu Arabia Saudyjska - Korea Płn gdzie wysmażyłem sobie kupon na wygraną AS i over 1,5 bramki.

Myślę, że scenariusz tego spotkania będzie dla graczy z Filipin wyglądał bardzo podobnie jak w meczu z Koreą czyli Chiny będą dłużej utrzymywać się przy piłce a to powinno przełożyć się również na bramki. W ostatnim spotkaniu (co prawda towarzyskim) Chiny strzeliły Filipinom aż 8 bramek.
      Oczywiście trochę naiwnie byłoby liczyć na 'powtórkę z rozrywki', ponieważ jest to spotkanie turniejowe więc motywacja i koncentracja Filipińczyków będzie(powinna być) dużo większa i nie powinni dopuścić do takiego "pogromu". Sven-Goran Eriksson to doświadczony trener i bardzo wiele będzie zależeć od tego czy właśnie będzie w stanie zmotywować drużynę do walki i lepszej gry po ostatnich 4 porażkach z rzędu.

Edit: No i gitara :cool:.

Ostatnia edycja: Styczeń 11, 2019
      Krysteeek i qowalsky6 lubią to.
    6. Krysteeek Dobrze znany użytkownik

OP
      OP
      Krysteeek
      Polubienia:
      49
      Reputacje:
      737
      Nie.

7. masala7 Dobrze znany użytkownik

masala7
      Polubienia:
      124
      Reputacje:
      882
      Oman - Turkmenistan 14:30:plus::plus::plus: 3:1
      Oman [email protected] 2,14 fortuna.

Tylko wygrana minimum dwoma bramkami, gwarantuje Omanowi awans do najlepszej 16 turnieju. W H2H zdarzył się taki wynik. Oman w pierwszym meczu wyraźnie lepszy od Uzbekistanu, ale porażka 1:2. W drugim przegrana po karnym z Japonią. Forma jest, szczęścia brak. Turkmeni po słabym meczu z Japonią wyciągneli niezły wynik, przegrywając jedynie 2:3. W spotkaniu z Uzbekami przyjęli 4 gole do przerwy i po imprezie. Arabowie nie powinni tego wypuścić.

Liban - Korea Płn 17:00:plus::plus::plus: 4:1
      Liban [email protected] 2,10 fortuna.

Analogiczna sytuacja jak wyżej, z jednym małym "ALE". Liban pewny awansu, przy wygranej czterema bramkami.
      W eliminacjach, do tego turnieju, pokonał dzisiejszego rywala 5:0. Tylko, czy wystarczy determinacji? Korea w plecy 4:0 z Saudami i 6:0 z Katarem. Liban powinien to spokojnie wygrać, a czy wystarczy do awansu? Zobaczymy.

Taki oto soczysty dubelek, prosto z Azji ;):plus:

Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2019 o godzinie 19:11
      natas lubi to.
    8. natas Nowy użytkownik

natas
      Polubienia:
      1
      Reputacje:
      9
      Liban -1 już dawno mam pograny, złapany po kursie 3,30 STS :plus::plus::plus: 4:1.
      Edit: Pięknie ich cisnęli, powinno być z 10. Gol KRLD straszny flak z wolnego, co ten bramkarz zrobił? Ważne jednak, że na plus!

Nad Omanem się zastanawiałem. Oglądałem wszystkie mecze i faktycznie Araby miały pecha, szczególnie nieskuteczność raziła w meczu z Uzbekistanem. Z kolei w meczu Japonii z Turkmenistanem Japończycy zagrali chyba za bardzo na luzie, ale mimo tego wynik 3:2 nie bardzo odzwierciedla różnicę pomiędzy tymi dwoma zespołami. Gol Turkmenów z bardzo daleka może i ładny, jednak klasowy bramkarz by to wyjął. Drugi - karny przypadkowy. Także gram tak:
      Oman - Turkmenistan
      Oman [email protected],00 STS :plus::plus::plus: 3:1

Edit: Gol na 3:1 dosłownie w ostatniej sekundzie meczu. Wcześniej fatalny błąd sędziego, ręka i nie podyktowany karny. Niemniej jednak zwycięstwo się należało.

Ostatnia edycja: Styczeń 17, 2019 o godzinie 19:09
      qowalsky6 lubi to.

Poleć forum