>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Puchar Federacji 2011

Status
Zamknięty.
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Puchar Federacji 2011

Oficjalna strona: http://www.fedcup.com/en/home.aspx

W pierwszym tygodniu po Australian Open zainaugurowane zostaną rozgrywki Pucharu Federacji 2011. Najważniejsza batalia toczyć się będzie w obrębie Grupy Światowej oraz Grupy Światowej II.

Grupa Światowa:




Grupa Światowa II:




Polskich kibiców najbardziej będzie interesował start naszej reprezentacji. Rywalizację w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej polska drużyna rozpocznie na twardych kortach w izraelskiej miejscowości Eilat, obok ekip Austrii, Białorusi, Bułgarii, Chorwacji, Danii, Wielkiej Brytanii, Grecji, Węgier, Izraela, Łotwy, Luksemburga, Holandii, Rumunii i Szwajcarii.

W wyniku losowania drużyny zostaną podzielone na cztery grupy, których zwycięzcy zagrają w parach play off o miejsce w barażach o Grupę Światową II w 2012 roku.

Szczegóły:

 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Polskie tenisistki pokonały drużynę Izraela 2:1 w drugim spotkaniu grupy B rozgrywek o Fed Cup w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej. Turniej odbywa się na twardych kortach w izraelskim Eljacie. W piątek reprezentacja Polski zmierzy się z Luksemburgiem.
W pierwszym pojedynku Magda Linette przegrała z Julią Glushko 5:7, 3:6. Stan meczu wyrównała Agnieszka Radwańska pokonując Shahar Peer 6:3, 6:3. Po meczu krakowianka narzekała na niesportowy doping miejscowej publiczności.
Po regulaminowej przerwie na odpoczynek Radwańska wyszła ponownie na kort do debla, razem z Klaudią Jans. W decydującym pojedynku wygrały z Glushko i Peer 6:3, 6:3. Równolegle rozgrywano spotkanie Luksemburg - Bułgaria, zakończone wygraną Luksemburga 2:1 (po singlach było 2:0). W pierwszym dniu Polki przegrały z Bułgarią 1:2, a Izrael wygrał 3:0 z Luksemburgiem, który w piątek zmierzy się z Polską.

Źródło: http://www.sports.pl
 
kamil081308 155

kamil081308

Użytkownik
Słowacja – Czechy 2 1,69 (5/10)


Tak jak wspomniałem na początku wpisu, moim zdaniem kursy są źle wystawione, na Czeszki dałbym max 1,35.

Jedyne co przemawia na korzyść Słowaczek to to, że są gospodarzami, ale także nie do końca…Zagrają w hali, a ta nawierzchnia bardziej pasuje gościom. W singlu u Czechów zagra Kvotova i Safarova, obie leworęczne, grające dobrze na hali, przede wszystkim rywali będą miały kłopoty z ich serwisem. Nie dość, że dobrze serwują to
jeszcze rotacja mańkuta prawie dla każdego nie jest przyjemna.

Słowaczki w singlu mają Cibulkova, która jest w średniej formie i Hantuchovą, która
zawodzi po całości od początku sezonu.

Co do debli to sprawa jest otwarta, z lekkim wskazaniem także na Czeszki, ale mam nadzieje, że debel nie będzie pojedynkiem rozstrzygającym.

Gdyby to Czechy były gospodarzem to stawka byłaby maxymalna, ale, że Fed Cup rządzi się swoimi prawami i publiczność sporo daje to „tylko 5/10″!
 
bojawiemlepiej 1

bojawiemlepiej

Użytkownik
Również widzę błąd bukmachera jeżeli chodzi o ten pojedynek , Hantuchova która dostała kontuzja o ile dobrze pamietam , stopy , teraz nic nie gra , Kvitova również powinna sobie poradzić z Cibulkova , ale bet dnia na ten dzień to zdecydowanie Safarova ... Juz lekkie spadki ...

Hantuchova - Safarova 2 @ 1,75 Bet-At-Home ✅✅✅✅✅
 
prasa 1,3K

prasa

Forum VIP
Słowacja – Czechy 2 1,69 (5/10)


Tak jak wspomniałem na początku wpisu, moim zdaniem kursy są źle wystawione, na Czeszki dałbym max 1,35.
Co do debli to sprawa jest otwarta, z lekkim wskazaniem także na Czeszki, ale mam nadzieje, że debel nie będzie pojedynkiem rozstrzygającym.

Gdyby to Czechy były gospodarzem to stawka byłaby maxymalna, ale, że Fed Cup rządzi się swoimi prawami i publiczność sporo daje to „tylko 5/10″!
Debel akurat zdecydowanie dla Słowaczek, Hantuchova swego czasu całkiem dobre wyniki osiągała w grze podwójnej. Ma na prawdę nieźle ułożoną rękę i przy siatce jest jedną z lepszych w Tourze ( chociaż może to wynikać z faktu, że kobiety w wiekszości po prostu do siatki nie biegają :| ). Ja tutaj Słowaczek na pewno bym nie skreślał. Safarova lepsza od Hantuchovej nie jest na pewno, obie miewają załamania podczas swoich spotkań, żadna nie jest w dobrej formie, więc ten mecz to loteria. Cibulkova w formie jest niezłej ( przynajmniej była w Australii, teraz mamy już zupełnie inny okres, miejsce i rodzaj nawierzchni ), Kvitova ma przewagę w serwie i sile zagrań, ale Słowaczka ze swoją niesamowicie ambitną i zadziorną grą niejednokrotnie udowodniła, że warunki fizyczne i siła nie zawsze gwarantują zwycięstwo. No i przy przewadze Słowaczek w deblu i dwóch meczach, gdzie na dwoje babka wróżyła, trzeba chyba lekko zagrać Gospodynie tego meczu.

Słowacja - Czechy 1 @ 2.36
 
jamal_312 13

jamal_312

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis WTA / FED CUP
Spotkanie: Hantuchova - Safarova
Typ: 2
Kurs: 1.75
Bukmacher: expekt
Analiza:
Spotkanie grupy 1 pomiędzy Hantuchova a Safarova wbrew pozorom raczej nie powinien przynieść większych emocji a to za sprawą brakiem formy Danieli. Jak dotąd bez zwycięstwa w tym roku, bilnas 0-2 porażki z Kulikovą i Martinez z kolei prezentuje się zdecydowanie lepszym bilansem 4-2. Zwycięstwo Czeszki upatruje wlasnie w tym, ze jest w wiekszym gazie w tym sezonie niż rywalka, do tego dojscie do 3 rundy w australianOpen w tym pokonanie Zhang i Zakopalovey i dobry mecz z Zvonariewa swiadczy o tym, ze spokojnie stac ja dziś na zwyciestwo z kiepsko poki co spisujaca się Hantuchova!
 
king_roger 12

king_roger

Użytkownik
Spotkanie grupy 1 pomiędzy Hantuchova a Safarova wbrew pozorom raczej nie powinien przynieść większych emocji a to za sprawą brakiem formy Danieli. Jak dotąd bez zwycięstwa w tym roku, bilnas 0-2 porażki z Kulikovą i Martinez z kolei prezentuje się zdecydowanie lepszym bilansem 4-2. Zwycięstwo Czeszki upatruje wlasnie w tym, ze jest w wiekszym gazie w tym sezonie niż rywalka, do tego dojscie do 3 rundy w australianOpen w tym pokonanie Zhang i Zakopalovey i dobry mecz z Zvonariewa swiadczy o tym, ze spokojnie stac ja dziś na zwyciestwo z kiepsko poki co spisujaca się Hantuchova!
Ja bym jednak nie skazywał Danieli na porażkę w dzisiejszym meczu. Puchar Federacji to nie to samo, co turniej WTA, specyficzna atmosfera, doping publiczności i wsparcie trenerów i koleżanek z reprezentacji. Fakt, Daniela w tym roku nie błyszczy formą, ale też gra Safarovej, pomimo wyników jakoś mnie nie przekonuje.

Moje uznanie, dla typujących trafnie Safarovą, szkoda mi Danieli, bo dobrze grała w I secie, a potem to już jej gra się całkowicie posypała.
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
Polskie tenisistki przegrały z Białorusinkami 0:2 spotkanie play off o awans z Grupy I Strefy Euroafrykańskiej rozgrywek o Fed Cup i w przyszłym roku pozostaną na tym samym szczeblu. Rywalizacja toczyła się od wtorku na twardych kortach w izraelskim Eljacie.

W sobotę, najpierw Magda Linette stoczyła bardzo wyrównany pojedynek z Olgą Goworcową, ale musiała uznać wyższość bardziej doświadczonej rywalki w dwóch tie-breakach 6:7 (3-7), 6:7 (0-7).
Później o losach spotkania zadecydowała porażka Agnieszki Radwańskiej z Wiktorią Azarenką 5:7, 5:7. W tej sytuacji kapitanowie zespołów zrezygnowali z rozgrywania pojedynku deblowego.
W drużynie prowadzącej przez Tomasza Wiktorowskiego wystąpiły, oprócz Radwańskiej i Linette, także deblistki Klaudia Jans i Alicja Rosolska.

W przyszłym roku Polki również będą rywalizować w Grupie I Strefy Euroafrykańskiej.

Źródło: www.sports.pl
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W najbliższy weekend (16-17 kwietnia 2011) rozegrane zostaną półfinały Grupy Światowej:
Rosja - Włochy ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015618
Belgia - Czechy ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015619

Odbędą się także mecze Play-off Grupy Światowej (zwycięskie kraje zagrają w przyszłorocznej Grupie Światowej, natomiast przegrani w przyszłym roku będą rywalizowali w Grupie Światowej II):
Niemcy - USA ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015621
Hiszpania - Francja ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015622
Słowacja - Serbia ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015623
Australia - Ukraina ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015624


Zapraszam do dyskusji i pisania analiz
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Nie wiedziałem gdzie to wpisać, bo admin chyba zapomniał o rozgrywkach i dziale &quot;fed cap&quot;...a sam nie chciałem tego robić.

Flipkens - Kvitova 1.20✅ lekko nie było ale czeska MASZYNA do przodu !

Belgia - Czechy 1.50✅

Kadra belgi powaznie osłabiona, Kim kontuzja, Henin na emeryturze - została tylko Wiki i Flipkens która zagibiła się gdzieś w okolicy 100 miejsca WTA. Kvitova plus Zahvalova powinny w grach singlowych uporać się z Belgijkami, gdyby jednak Wiki wygrała 2 single co jest mozliwe to i tak czeszki mają zabójczy debelek, który wygra z obojętnie jakim zestawieniem deblowym gospodarzy. Czeszki meldują się w finale a kurs 1.50 na czeszki to prezent ponieważ belgijki mają tylko jedną Wiki na tle super zespołu z czech ! Andre@

A singiel - kurs nie powala ale Petra powinna rozjechać i roztrzaskać słabą Flipkens

@ mecze live na bet at home więc można się wykazać i zarobić pare groszy...



---
 
babe 17

babe

Użytkownik
K. Flipkens (BEL) - B. Zahlavova Strycova (CZE)
TOTAL GAMES OVER 21 @ 1.943

Ostatni mecz singlistek tego półfinału. Będzie to bardzo ważne spotkanie gdyż po meczu Wickmayer z Kvitovą jedna z ekip będzie prowadziła 2-1. Wynik starcia Flipkens z Zahlavovą Strycovą będzie decydował o wejściu do finału lub pozostaniu w grze. Czeszka jest faworytką ale mecze Pucharu Federacji rządzą się swoimi prawami. Flipkens będzie niesiona przez publiczność która wypełni halę w Charleroi i na pewno będzie walczyła na sto procent. Belgijka gra u siebie, na swojej ulubionej nawierzchni. Czeszka jest ostatnio w niezłej formie. Obie zawodniczki grają pewnie przy swoim serwisie. Zapowiada się długi mecz pełen walki. Wydaje się, że trzy sety są bardzo prawdopodobne a over gemowy możliwy do zrobienia nawet w dwóch.
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
BABE

oglądałem ten mecz, czeszka sie zupełnie spaliła i nie wytrzymała presji - co cisnienie moze zrobić z zawodniczką która pare dni temu przegrała po 2 tie brekach z 1 WTA, a Flipkens zagrała koncert, swietny tenis - a jej wola walki i wiara w zwycięstwa była godna podziwu, po tem jednak musiała przełknąć &quot; gorycz&quot; formy i umiejetności, pseudo umiejętności wolejowych i deblowych Wiki, 21 na WTA - wieje grozą poziomu zenskiego tenisa...
 
christopher48 2K

christopher48

Forum VIP
W najbliższy weekend (5-6. listopada 2011) zostanie rozegrany finał tegorocznych rozgrywek Pucharu Federacji:


Rosja - Czechy ---&gt; http://www.fedcup.com/en/results/tie/details.aspx?tieId=100015620



Gospodyniami rywalizacji finałowej będą Rosjanki. Reprezentacja ta w ubiegłej dekadzie sięgała aż czterokrotnie po Puchar Federacji. Przeciwniczkami Rosjanek będą Czeszki, którym po rozpadzie Czechosłowacji jeszcze nigdy nie udało się sięgnąć po to trofeum. Czescy kibice liczą oczywiście przede wszystkim na Petrę Kvitovą, która będzie miała okazję w Moskwie wyśrubować swój tegoroczny bilans na indoor hardzie, który na tą chwilę wygląda bajecznie: 19-0. Zapowiadają się zatem duże emocje.




Kursy (Milenium):







Zapraszam do dyskusji i pisania analiz​
 
R 16

rskull

Użytkownik
To Czeszki moga wygrać o ile Kvitova wygra swoje i debel Peschke/Hradecka jako debel chyba lepiej się prezentują od przeciwniczek
 
mrbet 9

mrbet

Użytkownik
Rosja - Czechy
Pojedynek rozgrywany w Moskwie gdzie niedawno rozgrywane byly pojedynki turniejow ATP i WTA.

Kvitova - Kirilenko ✅
Te korty sluza Czeszce , to tez jesli tu nawierzchnia jest trozke wolniejsza niz w Istanbule , to bedzie miala ona jeszcze wiecej czasu by swietnie sie ustawic i *zabic* ta pilke .
Forma jest , regeneracja byla , to tez po takim sukcesie indywidualnym trzeba podtrzymac fason i zdobyc cos dla kraju !
Motywacja z pewnoscia po obu stronach , ale jesli popatrzymy na ostatnie wyniki Kirilenko , jej kontuzje z przed kilku tygodni , jak i wyniki na tej nawierzchni faworyt jest tylko jeden pomimo korzytnego H2H 2-0 dla Kirilenko

Kvitova -4,5 @ 1,77 SBObet


Kuznietsova - Safarova ⛔

Dzis widze 2-0 dla Czech to tez w tym pojedynku zaufam Safarowej .
To co wyprawiala Kuznietsova w Moskwie podczas ostatniego turnieju WTA wolalo o pomste do nieba . Nieprzygotowana kompletnie byla do tego turnieju , meczarnie niesamowite , blad za bledem - brak slow - na korcie za kare byla !!!
Safarova ten sezon ma dosc udany , koncowka sezonu to takze udane starty , potezny atut jej leworecznosc przeciwko zawodniczce ktora nie jest w najwyzszej dyspozycji powienien byc kluczowym elementem .

Safarova @ 2,20 Stan James
@ 2,11 Pinnacle
 
D 5

dzeko1

Użytkownik
Dyscyplina: Tenis, finał Fed Cup
Data rozpoczęcia:05.11.2011 godz.12:30
Spotkanie:S. Kuznetsova - L.Safarova
Typ:L.Safarova - 1,5 seta
Kurs:3,30
Buk:Bwin
Analiza:

Na dzisiaj trochę wyższy kursik, tym razem tenis pań, zdecydowanie w finale Fed Cup faworytkami sa Czeszki, Rosjanki przeżywają ostatnimi latami pewien kryzys i brak w zespole zdecydowanej liderki, która pociągnie ten wózek.Czeszki mają w składzie dwie świetne leworęczne zawodniczki, które powinny załatwić sukces naszym południowym sąsiadom.Skupiam się na meczu nr 2 w dzisiejszym finale, stawiam na Safarova, ponieważ w mojej opinii zdecydowanie lepiej czuje się na hali( Svieta preferuje przede wszystkim clay) , z formą trafiła, bo wyniki pokazują, że dopiero w tej fazie sezonu zaczęła grać to na co naprawdę ją stać.Kuznetsova to juz raczej przeżytek, Rosjanka swoje najlepsze lata ma już raczej za sobą, dzisiaj na pewno publiczność będzie za Svietą, ale tenisowe rzemiosło i większe na tą chwile możliwość ma Lucie Safarova i to ona powinna dzisiaj zdominować to spotkanie, gram ryzykownie na 2:0 w setach, ale mam nadzieję się nie przeliczę, polecam typ i życze powodzonka!
 
andre@ 4,3K

andre@

Użytkownik
Widze że koledzy mnie uprzedzili...dodam od siebie że Lucka bardzo fajnie się ostatnio prezentowała, grała na swoim wysokim poziomie. Gra ofensywnie, gra do przodu, gra mocną i kąsliwą piłke. Sweta jakas wypalona, tenis chyba zaczął ją trochę nudzić...zero pozytywów, bez ikry, bez ambicji...kurs na Lucke swietny, więc próbuje!

Lucka 2.05!????


pozdrawiam, Andre@
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
To i ja przekleję to co napisałem w swoim temacie o spotkaniu Safarovej.

Szybko, bo mecz zaraz. Może za dużo gram, ale jak idzie to czemu maiłbym stopować? ;)

Dość długo biłem się z myślami czy grać ten zakład i ostatecznie decyduje się na niego. Swietę ostatni raz widziałem w spotkaniu z Kanepi. Ona nie grała słabego tenisa, ona grała tenis beznadziejny. Safarova ma za sobą dość udany start w Moskwie. Wcześniej dość dobrze radziła sobie w Linzu.

Gra w Fed Cup jest jednak z deka inna niż w turniejach indywidualnych. Kuzniecowa będzie miała zapewne zakodowane w głowie, że jej reprezentacja przegrywa już 0-1 (Kvitova niemal na pewno wygra swoje spotkanie). Porażka Swiety będzie oznaczała, że szanse na triumf w Fed Cup zmaleją niemal do zera. Na trybunach jest dość dużo Czechów, którzy żywiołowo wspierają swoje zawodniczki. Tak jak mówię: obydwie prezentują na chwilę obecną podobny poziom a w głowie Rosjanki na pewno będzie siedziało to, że wraz z koleżankami przegrywają 0-1. Psychika nigdy nie była jej mocną stroną i myślę, że dzisiaj się o tym przekonamy. Lucie nie musi, ona jedynie może. Po takim kursie gram na Czeszkę.

Kuznetsova S. - Safarova L. 2 2.08
6/10 Expekt

 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom